Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Lelijos dienorastis
2014-09-08 10:15:15

sveikos :)
jungiuosi ir aš į jūsų būrį, 168cm ir 71 kg.
Visoms sėkmės,lengvai krentančių kilogramų ir gražių formų ;) kartu mums pavyks ;)
2014-09-08 12:42:15
sveikos. niu sunku savaitgali apturejau, bet pasimokiau :) rasiau, kad buvo uzklupes gastritas. Bet taip uzsinorejau nesveiko maistelio per savo lucky day, kad penktadieni velai vakare lekiau pirkti kiaulienos nugarines, sestadieniniam kepsniui. Lucky day (po sio karto ji pradesiu kiba vadinti unlucky day :) ) prasidejo puikiai, blyneliai su cukinijom, velyvi pietus - bulviu kose su kiaulienos kepsniu, ogi kur dar zadetas Beatos pyragas. Taip buvo skanu, o vakare prasidejo toookie skrandio sukimai, tokie skausmai, nors ant sienu lipk. Vakar atidariau saldytuva, pasakiau visam jo turiniui - fui- ir vel uzdariau. Mnao racionas buvo Vytauto vanduo, kad nors kaip uzkurti ta mano skrandzio varinkliuka, ir tik 18 val mieste sugebejau biski suvalgyti kareiviskos,sausos,grikiu koses. Biski pasviesejo akyse. Sian jau po biski su kosem griztu i gyvenima, nors irgi dar nepilnai. Tokios siaubingos unlucky day dar neturejau. Pamoka skaudi, bet veiksminga. Pasimokykite is mano klaidos ir pacios tokiu nedarykit :) sekmes visoms. P.S. suvedus rezultatus nukriau i daugiau kaip 9000 vieta :DDD. Lelija, jau, jauciu, pralosu tau stipriai savo rezultatais :) bet nepasiduodu ;)
2014-09-08 12:51:30
Labas! :) Sveika prisijungusi! :) As irgi prisijungiau cia pries kokia valandike :) su nekantrumu laukiu savo sporto ir mitybos programos ir judesiu i prieki! :) 166cm 66kg :) Ziema sportavau sporto saleje su draugu, abu palaikeme vienas kita, numeciau svorio iki 62kg, jau ir pilvo presas buvo po truputi pradejes lysti is po tu lasinuku, bet vel apsileidau :( o dabar kai pati save prigavau valgant viska kas papuola ir labai nesveika maista, o dar ir pilvukas vel apaugo lasinukais tai nusprendziau susiimti vel! :) Sekmes visiems kurie stengiasi ir judekime pirmyn! :)
2014-09-08 13:53:27
Tata, nepralosi :D pas mane buvo sausainiuku savaitgalis.. :(( o si savaite susideliojo taip ,akd neturesiu kada pasportuoti, po darbo vis kazkur turiu vaziuot.. ir labai blogai nes issimusi is rezimo ir tada viskas griuva.. o 9000 vieta ir as esu turejusi :DDDD
anyway, laikomes su maistu, negalima paluzti kai puse kelio jau nueita! :)
2014-09-09 16:07:51
O man vat iš dalies liūdna pasidarė, o iš kitos pusės smagu. Pradėjau mokytis, tad laiko tarpiniam valgymui visai neliko. Stengiuos kažkaip suderinti viską, bet bus matyt, kaip bus toliau. Iš kitos pusės, kai galva ir rankos užimti darbais, net laiko nėra pagalvoti apie valgymą :)
Na o po praeitos savaitės pliuso, tikiuosi šią savaitę turėti minusą. Einu sportuot ;)
2014-09-09 16:20:32
Sveikutes:) Prisijungiau ir as prie jusu nuo vakar. Tikiuosi geru rezultatu. Sekmes ir stiprybes visoms ir man paciai :)
2014-09-09 18:12:38
Bandau ir as , nusiteikusi kaip visada optimistiskai:D
2014-09-10 09:24:02
ojojoj spirkit man i viena vieta!!!! antra savaite nesportuoju ir nesilaikau grieztai mitybos plano.. nei gramas nenukrito.. gerai kad ir nepriaugo..
dar sis savaitgalis irgi bus isbalansuotas - draugai, vakarones, etc..
gal galite pasidalinti patarimais kaip islaikyti mitybos plana ir sporta, kai vat buna tokie laikotarpiai kad daug visko turi padaryti po darbu ir namo grizti tik 23 val. vakaro....
suprantu kad cia prioritetu klausimas, bet kaip jus tai suderinat??
2014-09-10 09:25:17
oi pasiziurejau i data - savaite as jau taip... bet atrodo kaip amzinybe.. ir dabar net su 63 kg atrodau stora :(((
2014-09-10 15:33:24
Lelija, kas cia per panikos???? spyyyyyriu tau i penkta taska - susiimk!!! jei rimtai, tai man atrodo cia normalu, atsivakarosi, ir susiimsi, nepamirk - mes lenktyniaujam ;) nors man su darbais irgi vis sunkiau prisilaikyti rezimo. O is pagduodos, tai 63 kg ir 170 cm (ar 171cm) tai yra norma, neisigalvok :P Prisimink savo 70kg, ir palengves iskart. Svarbu pliuso nera, o susiimti, tai prasyciau greitu laiku :) lenktynes - yra lenktynes :) sekmes
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS