Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Lelijos dienorastis
2014-09-05 09:02:28
Labas visoms :)
Siandien lygiai 2 savaites mano draugystei su kilo.lt.
6dieni buvo vestuves, daug edziau, norejau grizus pasisverti, bet visa laime, kad sugedo svarstykles, tai lig siol nezinau, ar svoris sustojes vietoje, ar kazkiek nukritau :)
Ugis - 168cm, svoris - 72kg, 26 metai. Per pirmaja savaite pameciau - 1.5kg. Tad praeita penktadieni sveriau 70.5kg. Kiek dabar - nezinau. Bet, tikiuos,maziau. Mano tikslas yra sverti 62kg. Siaip, slaptas noras yra 59kg, bet pradzioje pakaks tiek :) Turbut kaip ir dauguma, visada buvau kuda iki kol nepastojau :) Maitindama sunu edziau naktimis ir buvau pasiekusi 80kg riba. Susirgo vyras onkologine liga, tai nuo to streso, lakstymo i klinikas pameciau 8kg.
Sportui nesu abejinga, su sunumi vazinejam dviraciu po apylinkes kasdien, nutaikius proga varau pasportuoti ant pensininku treniruokliu : )) Saziningai atlieku treniruotes. Tik nepasakyciau, kad rezultatai ispudingi. Aisku, su mityba buna visko. Jei sedeciau namuose nuo ryto iki vakaro, visada pavyktu maitinti pagal plana, bet antraja savaite pasitaike visko.
Tad, panos, kimbam i darba!!!
2014-09-05 09:22:02
Sveika Lelija. Pasižiūrėjau kad mūsų duomenys ir išmatavimai labai panašūs :) Tik gerais laikais netgi po pirmo sūnaus aš nuo 74 nukritau iki 55kg :) Ir buvau tokia kurį laiką. Kai perkopiau 60 ribą pamenu kokia tragedija buvo :))) o nusiritau iki visų beveik 75... Dabartinis tikslas 60, tik kaip ir tu slapta pasvajoju kad priekį visdėlto 5 būtų :D
2014-09-05 10:12:29
sutinku palaikant viena kita lenktyniauti :) ir spirti i viena vieta, kai palusim :) o jau kaip suprantu ta jausma, kad numetus norisi dar. Uztat ir rasiau, kad mano tikslas -6-7kg, o paziurejus tavo rezultatus uz usibreztus 59,99kg jau kirba mintele, kad gal ir man reikia tiek :) ziuresim kaip seksis cia man :) dabar biski gastrito paumejimas, tai pakeite maista i koses ir sriubas. bat susitvarkysiu :) sekmes
2014-09-05 11:32:12
Smagu pasidžiaugt kartu pasiektais rezultatais, kai supranta, kokia kaina tie rezultatai pasiekti :)
Vat mes panašios ir ko gero visos "sėdim ant" 1200 kal. Pirmomis dienomis man buvo badas :DDD skrandis vos ne pastoviai reikalavo aukų :D bet per kelias dienas pripratau o dabar jau ir per daug maisto būna :) Bet nemažai esu prisiskaičius apie tai, kad po kurio laiko laikantis mažo kaloringumo dietos organizmas įjungia "taupymo" režimą. O tada svoris nebekrenta. Einu dietologės klaust kiek ilgai "saugu" šitaip maitintis, tuo labiau kad aš sėkmingos dienos neturiu :)
2014-09-05 12:55:47
as be lucky day dar ne pro kur, visa savaite svajoju apie koki skanumyna. O ateina sestadienis, ir nebai ko ypatingai norisi :) Nors kaip taisykle kanors skanaus saldaus iskepu ;) Jo mes panasios, ir ant 1200 kkal sedim. Man tai normaliai visai, nepasakyciau, kad bais truksta maisto. Buvo vidury viso laikotarpio, kad norejosi valgyt vakare, o siaip viskas ok. As net nesijauciu, kad kaip nors ribociau maista. Pastebejau, kad parduotuvej pagaunu save, kad renku skanumynus namiskiams, o ne sau :) O svoris tikrai biski aprimes su kritimu man dabar. Bet nuo pirmadienio eisiu sportuoti, nes buvau uzmetus sportus geram kokiam menesiukui. Namuose nebais iseina man mankstintis, per daug vaikas padeda - siulo "savu pratimuku" isbandyt :) tikiuosgrizus sportuot isjudinsiu ir savo juosmeni :)
2014-09-05 14:14:21
mano dieta yra 1500 :)))) ir as neisivaizduoju kaip galima maziau :))) maisto man pats tas, as kartais apriboju ryzius/grikius is pietu meniu, vietoj 100 gr nevirtu ryziu, kas isvirus gaunas kokie 200-300 gr, paimu 60, bet tada suvalgau daugiau darzoviu. o del lucky day - as pasidariau lucky pietus :D viena diena savaitej pries pietus sukertu doze spurgyciu ar torto su juoda kava be cukraus ir pieno, o tda jau valgau normalius pietus. nu man norisi tu batonu, nors tu ka :D negaliu as taip atsisakyti :D
2014-09-05 15:30:21
O TAIP TU BATONU IR MAN UZSINORI SAVAITES BEGYJE, BET ATEINA SESTADIENIS, IR KAZKAIP PASIMIRSTA TIE NORAI :) Nors kaip minejau dazniausiai kepu koki biskvitini pyraga. O rytoj bus varskes Beatos pyragas su obuoliais, mmmm kaip laukiu :) Ar 1500 ar 1200 kkal tai menkas skirtumas turbut, tiesiog kiti produktai biski parenkami ir tiek. Man maisto uztenka, nes porcijos nemazos. Tu turbut sportuoji rimtai (as apleidus jau koki menesiuka sporta), nes tavo rezultatai pavydetini, o dar jei cia ir su 1500kkal, tai isvis :) grazaus savaitgalio :)
2014-09-05 15:56:36
Lelija - įmanoma ir su 1200 visai normaliai gyvent :D
Gavau atsakymą kad paskirsčius dienos kalorijų normą į 5-6 valgymus viskas bus ok :D
Vat aš kitokio "molio" :D man baltų miltų gaminių nesinori visiškai, aš batono jau beveik 10 metų nevalgiau :D Jei suvalgydavau kokia bandelę ar sausainių, žarnynas keliom dienom užsiklijuodavo. Netinka man tiesiog. Bet matyt dar kažką valgydavau kas labai netikdavo, nes pilvo pūtimas buvo kasdienis reiškinys, o gal tiesiog per daug apsirydavau :D Pradėjus maitintis pagal planą ir žarnyno bėdos stebuklingai susitvarkė :)
2014-09-05 18:32:32
Pritarčiau ewaldinai dėl susitvarkiusio virškinimo, iš tiesų nebėra pilvo putimo ir sunkumo, "išpampimo" su nemaloniu neapleidžiančiu noru gulinėti "ilsėtis", kai normaliai pradėjau maitintis pagal rėžimą. Kartais alkis jaučiasi, bet čia galima prisitapatinti tikriems prancūzams, kuriems alkio jausmas kaip ir kultūros dalykas. O maistas meno kūrinys ir tikras gurmaniškas pasimėgavimas o ne kimšimas ir emocijų gerintojas. Kitas dalykas tai odos būklė labai pagerėjo, visad šiokia tokia alergija būdavo, o dabar nei vieno spuogelio, nnei vieno perštėjimo ir pan. išskyrus, kai kažką "negero" paragauji, kas alergzuoja. Dar viens dalykas, kai sutvarkai maitinima ir plius sportuoji, tai nors palaipsniui labai sunku prisiversti ir laikyti rėžimą, bet palaipsniui energijos daugėja ir kupina energijos visa diena senai buvau jautusi. Darbingumas darbe taip pat stulbinantis. Namuose darboholizmas baigesi. aiskus mitybos, sporto, darbo ir poilsio rezimas isivyrauja kasdienybėje. pradėjau nuo 70 kg, ūgis 164 cm, dabar lengvo kg sokinėjimo laikotarpis, bet nusistovejo ir laikosi apie 65. sprintinsiu sekančia pavara mest penketuka. kimbam , kimbam :)
2014-09-08 09:31:41
kaip smagu kad cia tiek musu visu panasiu :)))
del rezimo - tai labai didelis pliusas, zarnynas susitvarke totaliai, o saldumynu doze man kaip diuretikas :D o siaip labai faina, kad organizmas jau primena pats kada valgyti reikia, buna per darbus pasimetu laike, ir jauciu kad silpna pradeda darytis - ir ziurek, - tiksliai valgymo laikas. tik man praeita savaite sudetinga su saldumynais buvo... nu pavalgiau as ju biski... ir nesportavau :( nu bet kaip nors... :) laikomes! :)))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS