Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Lelijos dienorastis
2014-09-04 11:52:18
na, pribrendau ir as pasisakyti :) esu cia prisijungusi nuo liepos 14 d., bet programas gavau nuo 16 d., tai taip ir skaiciuoju nuo 16 d. :)) atejau i projekta sverdama 69-70 kg, mano ugis 171 cm, man 32 metai (dabar jauciuosi kaip rasyciau i AA kluba :D).

ismatavimai: klubai - 107 cm, liemuo - 75 cm, krutine - 95 cm, slaunys - 61 cm. tikslas - sverti 60 kg

dabar praejo lygiai 7 savaites kaip as cia. buvo visko - lucky day issitesdavo i kelias dienas, buvo pora savaiciu buvo sustojes svoris, nors mitybos ir sporto laikiausi sventai taip kaip parasyta.. tada matyt perdege motyvacija ir nuo to laiko mitybos plano nebesilaikau taip grieztai kaip parasyta - kaitalioju pagal save, bet pagal nurodytus principus. su sportu niekada neturejau problemu, kartais persisportuoju, kai uzsidegu, bet aisku buna tingulio dienu :)

tai va, 7 savaites cia - minus 6 kg. dabartinis svoris - 63.2 kg. ismatavimai: klubai 102cm (-5cm); liemuo 68cm (-7 cm), krutine 88cm (-7cm), slaunys 57cm (-4cm).

neesu is tu, kurioms svoris krenta po 1 kg ir daugiau per savaite - baltai pavydziu tokioms :))) man krenta letai ir po nedaug.. liko dar numesti 3.2 kg, bet speju jie bus patys sunkiausi, nes visada buvau pakankamai stambi, o liekniausia buvau 11 klasej, kada sveriau 62 kg ir tai tik kokius 3 men :))) nes po dietos (tiksliau badavimo) viskas soktelejo iki 70 kg ir mokykla baigiau tokia apvalute.. ir visada svoris svyruodavo 65-67 kg. Tai, koki svori turiu dabar, turejau beveik pries 14 metu.. busiu cia iki spalio 14 d. tai tikiuosi kad per 1.5 men man pavyks dar atsikratyti tu 3.2 kg..

2014-09-04 12:24:17
as kai sakau,,turi pavykt,, ,svarbiausia noro turet
2014-09-04 15:37:44
geras, paskaiciau Lelijos "ispazinti" AA klubui, ir galiu paskayti, kad tai puikus rezultatai. As cia nuo liepos 24d, ir mano pasiekimai yra kuklesni, nei tavo :) tik 4.5 kg, aisku as atejau aukstesne (177 cm, tokia ir likau, nesusitraukiau is ugio :) ir sunkesne (74 kg). Man 35m. Klubai pamazejo, o liemuo nepasiduoda, a nu niekaip, vos pora cm nukrito), kritine galetu ir taip nemazet (vat kur reikia ten paskiausia ir krenta, o po vaiko zindymo ir krutines ir taip ne pyragai like :D ), nors pamazejo biski visgi. Slaunys irgi siek tiek pamazejo. Bet kol kas tas rezultatas mane irgi visai tenkina. Mano uzsibreztas tikslas ne minus 10kg, o tik -6-7kg, tad irgi panasiai liko numesti :) (nors dabar ziurint, tai jei tu uzsibrezei sau ant 60kg taikyt, tai ko ir man nepabut bezdzionka ir neuzsiciklint, ot jau tos moteriskes :). As dar laikausi rezimo (keiciant patiekalus su dietologes leidimu is leidziamo sarasiuko). Sekmes metant, ir kvieciu lenktyniaut (nors biski nuo taves atsilieku :)
2014-09-04 16:59:44
Lelija, aš užsiregistravau tą pačią dieną, numečiau 8,5kg ir liko numest tik 32 kg :))))))) Aš čia ilgam užstrigau.....
2014-09-04 17:20:26
puri avyte,ne tu viena ilgam cia :P,as palaikysiu kompanija ;)
2014-09-04 17:45:39
bet kaip cia faina, kad nera slyksciu komentaru ne laiku ir ne vietoj. Kai vienija bendras dalykas, nelieka ziaurios kritikos ir paspilkavimu. Kokios mes pacios sau fainos, tokiomis ir likim :). Sekmes ir kantrybes mums visoms siekiancioms savo idealiu formu ;)
2014-09-04 18:40:21
ner kada rietis,nes visi susirinke ,,stambiu kaulu,, neturim kada,sportuojam :)
2014-09-04 18:40:21
ner kada rietis,nes visi susirinke ,,stambiu kaulu,, neturim kada,sportuojam :)
2014-09-04 21:38:26
aš jau lelijai pavydžiu-iki tikslo labai nedaug... man dar ohohoho kiek...aš net neįsivaizduoju galutinio tikslo, nes toks svoris su kuriuo lelija atėjo-yra kaip išsvajotas aisbergas.... Svajoju apie 75 kg... Bet tai kaip 166 cm ūgio moterai per daug... :))) Tad gal ir aš čia ilgam pastrigus....
2014-09-05 08:58:02
Tata, del krutines ir man skaudu... krenta ten, kur maziausiai reikia :)) nezinau kaip cia ja "pastatyt" - gal kokie masazai padetu :DDDDD
del tikslu - as lb lb noriu 59 kg, tiesiog noriu islipti is 60 kg - man tiktu ir 59,99 kg.. cia matyt psichologiskai svarbu... nes mane irgi visa laika persekioja tas "stambiu kaulu" sindromas.. ir kai as ziema sveriau 73 kg (buvau pasiekus ir tokias aukstumas :D) man atrode kad jei sverciu 63 kg - buciau pati paciausia, bet.. kai tiek sveriu dabar, as vis tiek esu ta pati kokia buvau, nepasikeiciau gi,, cia matyt galva reikia gydyti :D

"lenktyniauti" galim :D tik gal geriau ne lenktyniauti o palaikyti viena kita ir ispirti i viena vieta, kai viena ar kita pradedam strigti :)))

Zuike ir Puri avyte - kaip suprantu jums svoris prisidejo po gimdymo, o as dar negimdzius.. as gal po keliu metu cia sugrisiu su dar "grazesniu" rezultatu :DDDDD

bet svarbiausia, kad mes visos mokomes sveikai maitintis ir sveikai gyventi. o investicija i save visada atsiperka 100 proc.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS