Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / pradedu ir as :)
2014-11-12 19:13:56
as jau du men o numeciau tik 4,2kg, o paslydus buvau savaite ir ne taip baisiai, o svoris vietoj, aisku nesportavau.... bet griztu i vezias, ir anksicua savo pastangom man svoris tiesiog nekrisdavo.... na bet cia profesionali komanda ir judesiu tolyn :)
beje klara, nesvarbu kiek sveri, kaip atrodai, reikia dziaugtis tuo , kad pasiryzai, ir diziuokis savim, kad pasiryzai dabar, ne ryt poryt ar kadanors ;) as visuomet kartoju sau , ARBA VALGAU KA NORIU ARBA ATRODAU KAIP NORIU :)
2014-11-12 20:50:57
spulyte - sveikinu atsitiesus ir toliau judant savo sėkmės keliu! Valgyk ką nori tik saikingai ir atrodysi kaip nori. Bet koks žiaurus apsiribojimas visada nulydi iki žiauraus atsipalaidavimo ir slydimo. Linkiu, kad nesikartotų - man irgi taip gyvenime buvę, bet stengiuosi su savimi susidraugauti :-)
2014-11-12 20:52:56
auskarute - įspūdinga istorija... Linkiu sėkmės didžiausios!!!
2014-11-12 22:22:00
Klara, pradėjau ir aš nuo šiandien. ;) Tokia nauja atrakcija - parduotuvėje šiandien nebe šokoladai ir ledai į krepšelį krito, o morkos, obuoliai, bananai, varškytė... Ir labai skanu ir sąžinė nebegraužia :)
2014-11-12 23:00:55
Sveikos, malonu prisijungti prie Jusu burio :) Siandien buvo pirmoji mano sveikos mitybos ir sporto diena! Juhu! :)
2014-11-13 10:28:26
Zekute, malonu pradeti kartu :) Labai jaudinausi del maisto, kad neistversiu, bet dabar po pirmo sportavimo supratau, kad reikia jaudintis del sportu, man ziauriai sunku... :)
2014-11-13 11:54:11
ir aš prisėdau prie kompo ką tik pasportavusi su Ilka. :) Aš sportuoju namuose ir labiau patinka Ilkos aerobika. Nors turiu ir spec programą. Pradžioje ir man buvo viskas sunku ir maistas, ir sportas, bet dabar normaliai.
tad sėkmės ir jums naujame kelyje.
2014-12-18 08:10:26
Sveikos, forume tyla : ) nors ir pati retai uzsuku :) :( visokie zibureliai prasidejo ir laukiu savo vaikuciu pasveikimo visisko :)
na ka reziume 6,3 kg...per 3 men ir beveik 2 sav :) siaip galetu but geriau, bet manau imtinai krenta neblogai, iki kilo savo pastangom buvau 3 numetus :) tai per 5 men 9,3kg :) ir istikruju savimi didziuojuosi :) o dar per 3 men gal ir paskutinieji 6 nukris :)

kaip sekasi jums?
2014-12-18 10:09:44
Laba diena. Aš čia lygiai savaitė. Vakar suvedžiau rezultatus ir likau laaaaaaabai patenkinta. Numečiau 1,5 kg ir apimtys sumažėjo :-). Vadinasi tame valgiaraštyje vistiek yra kažkas tokio, kas sureguliuoja svorį. Nesijaučiu alkana, jaučiuosi daug geriau, yra motyvacija liesėti toliau.
Sėkmės visiems!
2014-12-20 17:05:13
Sveiki, aš čia naujokė ir pradėjau be svarstyklių, neturėjau jų išvis :))) turėtų pirmadienį jau atvežti, bet už tai šiandien jau gavau virtuvines svarstykles bei metrą, reiks eiti matuotis, tada gal ir motyvacija kils, jei matysiu pokyčius. Kol kas sekasi neblogai, kol namie atostogauju, jau buvau sporto salėje 2 dienas, bet panašu, kad persistengiau, dabar taip skauda koja, gal pasitempiau, tikiuosi iki pirmadienio praeis. Kiek galima valgau pagal valgiaraštį, bet kartais pakeičiu jį, nes pvz nemėgstu tų produktų, kurie įrašyti. Labiausiai bijau to, kai baigsis atostogos, nes neturėsiu jokios galimybės laikytis maisto plano, kadangi dirbu ir gyvenu darbe visą mėnesį, o mityba yra pati svarbiausia deja.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS