Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / pradedu ir as :)
2014-09-05 17:02:28
apie sacharina ir as girdejau ta pati, kad jis blogiau uz cukru, nu nieko arbata as geriu be cukraus o i kava teks pratintis mazint :D
2014-09-05 20:05:58
o gal teko girdet apie rudaji cukru,sory,rasau is dukros kompo,nemoku klaustuku det, man teko girdet kad jis nekenksmingas.. gal kas zino kaip is tiesu...
2014-09-05 21:29:50
esu girdejusi, kad jau ji geriau i kava deti, nei ta paprasta, bet ir to geriau palaipsniui atsisakyti, o siaip anksciau esu bandziusi cukru pakeisti klevu sirupu, tik man pasikeicia kavos skonis :D kad ir klevu sirupu pakeisti cukru galima ta tai zinau :) bet ir tai vistiek reikia atsisakyti "saldumynu" kavoj :D

as po sporto, nu nerealiai kabina :) raumenukus po vakar skaudena :)prasimankstino, o dabar galeciau dar daryti ir daryti :)
2014-09-05 21:51:51
man irgi pirmas dienas skaudejo,o dabar jau nieko. o del cukraus,man saldumynu gali nebut isvis,bet va kava,,, nors jau priprantu ir pie jos nesaldzios,bet sacharina deduosi... reik apie ruda i kava pagalvot...
2014-09-06 09:31:02
oi man saldumynu tai simtas metu gali nebut :) bet va rukytos desros :D pasiilgsiu :) siandien ir as nusipirksiu rudo cukraus :)
2014-09-06 09:48:08
man pradejus maitintis pagal ju plana,ziauriai pradejau noret cesnako :). kazkuria diena net atsipjoviau vos nepermatomai sudytu lasiniu,ir su skiltele cesnako :)
2014-09-06 13:54:07
Is pradziu pasirode perdaug visur to cesnako, bet kai aplinkui visi po truputi pradejo sirguliuoti, tai pamaniau, kad man pasiseke su valgiarasciu :)
2014-09-06 18:00:06
mane tai ant neapdoroto cesnako traukia :),atrodytu ne viena skiltele suvalgyciau :)
2014-09-06 18:54:16
galvojau, kad man tik vienai su tuo cesnaku :) bet ir as jo be galo noriu :D :D
2014-09-06 19:02:32
geras :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS