Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / pradedu ir as :)
2014-09-04 12:57:22
va butent, man kas liecia maisto meniu, galvoju dar reikes ivairiu produktu, kuriu provincijos parduotuvese nerasi :) bet visai ne ir nesunku ir neimantu :)
o del kilimelio reikes ir man pasibandyt ant savo dekiuko :) jei ne teks irgi ieskoti :)
2014-09-04 13:13:03
zinok nepalyginsi kaip ant dekio,ir kaip ant kilimelio,ka tik po mankstos,zymiai smagiau,neciuozineja :D.
2014-09-04 13:59:49
o kokio storio pirkai? nes ziuriu ir cia yra ju pirkti..uzsisakyciau internetu, nes kol nuvaziuosiu kur teks ant dekiuko slydinet :d
2014-09-04 14:05:57
173-61-0,3 cm.
2014-09-04 15:44:01
pasportavau :) pirksiu kilimeli :D bet kaip faina sportuot, kai zinai, kad viska gerai darai :)
2014-09-04 16:16:33
bet paziurejau kad pas juos kilimeliai pigiau negu senukuose,gali drasiai cia pirkt ;).as sumokejau jei neklystu 35 litus
2014-09-04 18:03:09
Na pasidalinkit ar kas kava geriat? :) zinau, kad negalima, bet...
2014-09-04 18:17:47
Galima kavą gert, tik be pieno ir be cukraus. Plius paskui papildomai reikia vandens nes kava dehidratuoja organizmą.
2014-09-04 18:39:19
as tik viena puodeli ryte geriu,kazkaip atpratau,nes nuo balandzio as savamoksle buvau su koloriju skaiciavimu,o vietoj cukraus,sacharina naudoju,bet tik i kava,arbatas geriu be nieko
2014-09-05 09:12:58
Sacharinas blogiau už cukrų :) kažkur skaičiau kad dirbtiniai saldikliai neleidžia degti riebalams ar pan. O gal dr Ozas sakė, jau nepamenu. Vienžo buvo eksperimentas kelis mėnesius viena žmonių grupė naudojo sachariną, o kita cukrų. Ir po tų kelių mėnesių ar tie kurie naudojo cukrų sukūdo, ar bent nepastorėjo, o tie kur vartojo sachariną nenumetė svorio ar net priaugo. Turiu ir aš jo tik po to kai išgirdau šitą nebenaudoju :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS