Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / pradedu ir as :)
2014-08-28 22:41:53
Kiek teko su dietologe bendrauti, tai ji leido daryti pakitimus tik su viena saliga. Kad keisiu zuvies patiekala i zuvies, darzoviu patiekala i darzoviu ir t.t. :)
2014-08-29 07:25:18
as gal neteisingai issireiskiau,as pasikeiciau vietoj troskinio,i vistiena su grikiais,nes darbe nera galimybiu pasisildyt. o seip pasisveriau ryte,netekau 400g,VALIO. ir po uzvakar manksteles,lengvai skaudena pilvo raumenis(o gal lasinukus) :).SMAGU
2014-08-29 07:47:45
Sveika, kasdien liepta nesisvert, už tai jau velnių gavau :)) nes tikrieji rezultatai matosi sveriantis kartą per savaitę. Kitą rytą užlipus ant svarstyklių gali pamatyt ir pliusą, nors būsi laikiusis mitybos plano, ir sportavus. Aš irgi bandau atsikratyt įpročio svertis kasdien :)
2014-08-29 08:01:48
:)),negaliu nesisvert,pripratau,man idomu paciai. as vedu toki mini zurnaliuka sau,o seip skelbsiuos kas savaite :)))
2014-08-31 23:29:18
Sveika prisijungusi auskarute :) aš irgi sveriuosi kasdien, tiesa, šią savaitę jau "mažinu svėrimų skaičių" :D Tad puikiai suprantu tave :)
Dideliausios sėkmės!
2014-09-01 22:33:51
Šaunu, auskarute, kad prisivertei :) Svarbiausia - žmogaus požiūris į sveiką gyvenseną. Aš vis savo mamai kartoju, kad jai reikia kažką daryt su mityba (jos svoris sakė 96 kg, bet ji aukštesnė už mane), nes baisiausia, kad neprasidėtų koks cukrinis diabetas ar kraujagyslių ligos, o didesnis svoris gali tik pagreitinti tokių dalykų atsiradimą. O savo mylimiems žmonėms juk tik norime padėti. Ir vis kartoju jai įkyriai - mamyt, svarbiausia ne dėl grožio, dėl sveikatos. Todėl šaunu, kad radai stiprybės ir valios kažką pakeisti savo gyvenime :)
2014-09-02 08:54:40
nu ka,galiu jau gyrtis,savaite nenuejo veltui 94,3 kg :) viso -1,3 kg
2014-09-03 01:56:14
Viskas-pasiryzau. Pradedu. Nezinau kaip reiks rasti laiko tarp stresisku darbu, mokslu ir draugam skirto laiko, bet rasiu. Kilogramus auginu nuo paauglystes ir taip kasmet i pliusa po truputi. Nesustabde ir ivairus nugaros skausmai bei kitos bedos... Nuo pernai pradejau mankstintis, ziureti ka valgau, net atostogauti buvau ne kokioje turkijoje su all included, bet kopiau i kalnus. Taciau... kilogramai laikosi, istvermes sportui irgi nulis. Visi kviecia drauge dalyvauti maratonuose, drauge pasivazineti dviraciai ir pan, bet kad nubegus puse km jau 'pompa'... Tiesa, dietas esu bandziusi ir anksciau, bei sportavima su asmenine trenere, tik motyvacijos uzteko dviem menesiam, nes sportuojant po 2-3val 4-6k/sav viso 2men nenumeciau nei vieno kg! Dabar pasiryzau antram rimtam bandymui... tikiuosi cia nera beviltiskas reikalas... svajoju nuo savo 86kg pereiti prie 63kg (kiek sveriau 18metu)... :)
2014-09-03 18:18:15
Sveikos, Mielosios,
Viskas - ir aš pasiryžau, tik nežinau, kaip suderinti gaminant maistą sau ir šeimai . Mitybos plano dar neturiu, bet gal pavyktų visiems panašiai gaminti?...
2014-09-03 18:22:35
Sveiki :) na ir as jungiuosi i jusu buri :) ryzto turiu :) tad viska suderint manau pavyks ir sporta ir gaminima visiem :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS