Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / pradedu ir as :)
2014-08-27 13:47:35
Daug metu atgal,mane atnese gandras teveliam,tokia grazia,putlute mergaite,4560gr,ugio 52. Augau sveika,gerai pamaitinta(sausainiai su grietinele),juk buvau pirma,reikejo lepint. Iki 14-15 metu neregavau i svori(o jis buvo nemazas),uzgauliojimu nepatyriau,gerus klasiokus turejau,jei ka uzstodavo. Bet kai parupo berniukai,tada susigriebiau kad as stora. Buvo asaru kalnas,dietu,tableciu begale,daktarai ir tie sake kad as ''stambiu kaulu mergina''. Istekejau 18,(dziaugiausi kad ima mane tokia),juk sveriau 100,tikrai negramu,o kilogramu. Pasigimdziau sunu,kuris buvo begalo neramus,ir jo pagalba atsikraciau apie 40geru kg. Poto atejo dukrytes eile,jos deka gryzo 20. Ir laikesi ilga laika man 80-85,,po trecio gimdymo irgi nei + nei -. Nes ka priaugau 6,,tas ir dingo. Kazkaip mane tas svoris tenkino,gal kad uzimta buvau,nezinau,kol su laiku neisvaziavom i uzsieni porai metu... O is ten gryzau su visu turtu,117 kg. Bet ir vel,kazkaip nesukau galvos,kol neatsilo oras ir nebeilindau i senas vasarines kelnes( man svoris soktelejo per pusmeti). Nu ka,varau pas daktaru vel ieskot problemos,galvojau kad skydliauke kalta,juk reik ant kazko beda verst. Nerado nieko,sake sveika kaip ridikas,ir sausi susirgo mano maziausias,ligonines tyrimai ir visa kita,sunkiausias buvo kovas,kai suzinojom diagnoze,asaru kalnas,ir minus 7-10 kg. Poto susitaikem su viskuo,ir viskas stojo i savo vezes. Bet kazkas viduj kuzdejo kad reik dabar save susiimt i rankas,nes as negaliu sirgt(o nuo svorio),juk prasideda ligos,as vaikui sveika,energinga reikalinga. Ir taip susitvarkiau mityba(skaiciavau kolorijas),,netekau 15,,bet nelemtos atostogos sugrazino man 5. Bet as neliudziu,ir vel susiimu save i rankas jusu pagalba. Juk kg ne per diena uzaugo. Dabar startuoju su 95.6kg. Tikiuosi iki vasaros 75-80 pasiekt. As visai ne daug noriu,juk as ''stambiu kaulu motera" :)
2014-08-27 14:06:43
Sveiki! :) Linkiu nepasiduoti ir laikytis užsibrėžtų tikslų! Visi esame vienoje duobėje ir šventai tikiu, kad kiekvienas iš mūsų iš jos išsiropš! Sėkmės!
2014-08-27 15:38:02
Sveika atvykus. Sakoma reikia daryt dėl savęs pirmiausia, paskui dėl kitų :) Nes dėl kitų darant gali pristigt motyvacijos :) O to ir linkiu, kad norai virstų tikrove (žinoma nuosavų pastangų dėka) :)
2014-08-27 18:14:00
Auskarute, sveika atvykus apkūnių, bet gerų žmonių klubą.Kadangi visų tikslas tas pats (gal tik pradinis svoris skiriasi), tai palaikome viena kitą, kad nepasiduotume, pamatysi kitą vasarą sversim 75 kg...:)
2014-08-27 18:21:23
aciu uz siltus zodzius,ka tik po manksteles,slapia iki apatiniu gumytes :)
2014-08-27 19:00:31
Auskarute, sveika prisijungus prie musu :)
2014-08-27 20:44:08
nu va,siandien su sportu susitvarkiau,ryt mityba pradesiu. biski tik pakaitaliojau vietom,tikiuosi nieko blogo
2014-08-27 23:00:55
sekmes auskarute,viska tu pasieksi,tik tikek savimi,o kilo,lt komanda pades,
2014-08-27 23:02:12
Labai stipriai nekaitaliok, nes čia dėl kiekvieno keitimo siūloma konsultuotis su dietologe. Nors aš irgi kaitalioju... Ir kadangi esu tavo padružkė- "stambių kaulų motera" , tai svoris ir kaitaliojant kol kas krenta. Tuom ir džiaugiuosi, ir manau tu auskatute mus taip pat pradžiuginsi savo pasiekimais... Sėkmės tau
2014-08-28 07:22:40
Va dėl to kaitaliojimo, tai nenoriu auskarute tavęs suklaidint, žinoma gal su dietologe pirma pasikonsultuok, bet aš kuo labiau stengiuos dabartinį meniu supanašint su tuo, kaip aš nusiteikus maitintis visą likusį amželį :) kitaip manau, pabuvus čia, numetus svorį ir grįžus prie "paprasto" gyvenimo, viskas grįš atgal ir dar su kaupu. Na tas mano kaitaliojimas toks, kad aš kasdien valgau sriubą :) be jos mano skrandis, žarnynas tiesiog ne kaip jaučiasi. O kažkada Andriaus paklausiau, tai sakė sriubą bali vos ne kibirais valgyt :)))) žinoma jei ji virta vien iš daržovių be riebaus kiaulienos sultinio :) Aš čia savo meniu ne visada pakeičiu, tiesiog kartais tam laiko nėr, bet esmę, kad priešpiečiai ar pavakariai neviršytų 200 kal išlaikau :) ir kad tos kalorijos būtų iš pilnaverčio maisto, o ne iš šokoladų :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS