Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ewaldina
2014-09-25 20:35:58
Evaldina, sveikinu su gerais rezultatais. Labai tavimi džiaugiuosi. Ir džiaugiuosi tavo palaikymu visada. smagu kai čia visiems sekasi. Ir toliau taip.....
2014-09-26 12:24:24
Edija, kas juokingiausia aš tai nepanikavau, bet treneris Andrius sunerimo :D klausė kas nutiko. Visi perenam čia kelis etapus, greitą svorio kritimą pradžioj, paskui būna stabdis, o paskui pamažu krenta.
Zuike ačiuks tau, nu rimtai čia kaip anoniminių alkoholikų klubas, o tokiam klube ir jiems sekasi geriau pasveikt :D Laikykis tu ir tavo darbai :)
2014-10-08 20:27:52
kur tu?????kaip sekasi????
2014-10-10 09:50:01
Išlendu pasirodyt :) o tai jau žiūriu zuikė paiešką paskelbė :D
Tai va, vakar buvo mano svėrimosi diena, rezultatas - nuo pradinio svorio -6,6kg pastarosiom savaitėm kai nerašiau forume krito faktiškai stabiliai po 0,5kg. Išmatavimai daug nepasikeitė, gaila kad šlaunys baisiai nenori iš mirties taško pajudėt, nes visur kitur jau gerai matosi kad lašinukai aptirpo.
Šią savaitę gyvenu be sporto nes apsirgau, kaip ir dauguma jūsų (zuike jau pasveikai? ) bet kaip ir visom mamom - žmonom nėr kada vien lovoj drybsot. Aišku nuklydimų būna bet ne drastiškų. Būna kad ir su šeima pavalgau tai ką pagaminu, ir saldainiais pasmaližiauju, bet kol kas po tokių dienų itin didelių pliusų nebūna.
2014-10-10 13:03:30
Ai, aš nežinau kada pasveiksiu. Pernai gal du mėnesius prasirgau, tol, kol nepradėjau gerti antibiotikų.... Ir tik dabar pamąsčiau-gal užtenka žaisti ir... imtis chemijos?
Aš irgi nebespėju sportuoti. Tikrai milžiniškas krūvis... Su malonumu daugiau pamiegočiau, nei eičiau sportuot.. Sunku kai tenka dienom dirbti, naktim prie mažiukės keltis.... Atrodo kad ištisai dirbtum... Be sustojimų...
Ir dar-nesugebu vis atsilaikyt nuo kitų pasiūlymų pavalgyt...Šiandien darželyje buvo šventė. Tikrai iš geros širdies atnešė man pavalgyt, nes teko pasikalbėti truputi daugiau. Viskas tinka, apart daug padažo... Jo kaip tyčia ir iš meilės pripylė daug.... Nemandagu atsisakyt, tuo labiau kad žino, jog nesam turčiai... Tai va-ir paklydimas.... ech....
Taigi kaip sakau po griovius šalia tiesaus kelelio, visiems tenka pasivoliot....:))) Svarbu kad nuotaika gera būtų ir užsispyrimas.... O ir rezultatas....
2014-10-10 13:06:19
oj...Aš vėl tik apie save, ir jokio pagyrimo.... Soryy
Evaldina, turi super gerą rezultatą... Šaunuolė.... Ir toliau taip... Nes aš atrodo pirmą kartą turėsiu pliusą.... Nors gal vėl pavyks išsisukti su -10 gramų,....:))) kaip praitą kartą...:))))
2014-10-10 18:05:14
o griovių ohoho pas mane irgi kiek pastaruoju metu būna. Smagu kad apie save papasakojai :) Aš sesei gimtadieniui sarafaną nėriau tai dubcę padėjus sėdėjau... buvau pas savo šeimos gydytoją tai liepiau kraują patikrint ar viskas normoj tik rezultatų kažkodėl nenuėjau pasiklaust :D tai mano gydytoja pareiškė kad per du mėnesius 6kg yra daug. O man aišku mažai :D
Mano svorio prisiauginimo viena iš prižasčių ir buvo, kad pagamini, vaikai nesuvalgo - tai aišku gaila mėtyt - suvalgai. Dabar tiesiog mažiau gaminu, nes kaip tu sakai irgi ne iš itin turtingųjų esam. Net mažiau maisto peku parduotuvėj. Anksčiau ir to ir ano užsimanydavau bet dabar stabdį jungiu. Kai akys nemato tai rankom nėr ko į burną dėt :D
Prakus tavo mažiukė - bus lengviau. Aš irgi save guodžiau taip :) O iš tiesų tai laikas bėga žiauriai greit, vieni etapai pasibaigia, kiti prasideda. Aukščiau nosį, motera, išliks tie -10kg o gal dar ir minusiuką kokį sugraibysi. Ateisiu ryt paciekavyt :D
2014-10-11 11:13:22
Pliusiukas.... Cha cha cha cha... Šiaip vakar mane apgavo, kaip kokią malalietką..... :))) Buvo vakaronė, susirinko daug žmonių, na ir mūsų kolektyvas... Prasėdėjus valandą su biškiu, įsinorėjau gerti...Žiūriu sultys.... Pasirodė truputi keistos, bet.... Kai troškulys, tai.... Išmaukiau puse stiklinės... Po kiek laiko pradėjo svaigti galva, kaisti žandai, darytis bloga.... Žiūriu tų sulčių siūlo kitoms, bet jos uždengia savo puodukus.... Susivokiau kad tai ne vien sultys........:)))) ot malalietka.... Aš.....:)))
Taigi paskui viską į save kišau, kad atskiesti tą, ką išgėriau.... Grįžus taip norėjau sriubos, kad..... suvalgiau, nes buvau šeimai išvirus..... o tai jau buvo 10 val.... vakaro... Ar dar vėliau... Nu žodžiu .... Pasiciekavinau..... :))))
2014-10-12 13:36:52
Smagiai tu čia, ir pliusas tavo ne toks jau ir didelis.
Mano vargai rodos dar nesibaigė, vakar popiet mažiausias lyg iš niekur pradėjo vemt ir viduriuot, vakare ir temperatūra sukilo. Žodžiu kaip ir pas visus turbūt virusai dar siautėja visokie. O ir pati vis dar loju kaip šuo :)
2014-10-15 09:27:39
Na ką gi, ryt svėrimosi diena. Gero nieko nesitikiu dėl keleto krūvon subėgusių nepalankių aplinkybių...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS