Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ewaldina
2014-09-16 21:21:19
Gal ir neblogai sriubos. Juk dabar pilna morkų, cukinijų, moliūgų. Nors aš nusiskutu morką ir sugriaužiu. Virš plano. Skanu ir sveika. Ir tikiuosi labai jau neprisivalgau daug. Bet tik neilgam. O mano dieta 400-200-800-200-400. Ir dar bambu, kad alkana, kai pas tave per puse mažesnė... Čiuli čiuli man...:))))
2014-09-17 09:07:47
jo... čia kaip iš pasakos :D primink, koks tavo ūgis? vos ne užpavydėt tau pradėjau, valgai po 2000 ir svoris krenta, o maniškis zaraza, ko tai ir su 1200 paskutinę savaitę nenori pasijudint nei gramu...
Po tų dienu su nukrypimais svarstyklės nerodė didelių pliusų, vos 0.5 kg buvo grįžę, jau pirmadienį buvo tas pats svoris kaip praeito ketvirtadienio - prisidavimo metu 69,5 ir psio, kaip įkaltas, o ryt jau vėl svertis reikia. Nors gal ir nieko blogo, stabilizuojais...
2014-09-17 10:02:34
Dabar tikra 'derliaus svente'. pilni namai visokiu darzoviu ir viskas greitai genda, reikia virti, gaminti... bet valgiarastyje nenumatyta... tenka isdalinti arba ismest... O taip norisi koki obuoliu pyraga grauzti... niom niom...
2014-09-17 19:42:02
Oj, tik nekalbėkit apie obuolių pyragus, nes tuo eisiu kepti...:))) O paragavus sustoti nebeis... Po visko bus ištarti tie žodžiai-skanu buvo kol buvo....
O dėl kalorijų, Ewaldina, tai aš tau jau seniai pavydžiu... Mano ūgis 166, o svoris buvo triženklis... Apie 75 net baisu svajoti, nes tokio svorio niekad nesu turėjusi.. Mažiausiai svėriau 78... Taigi man nepavydėk, bet džiaukis kad nesi tokia apsileidus kaip aš... o be to kaip sakoma-ir manęs laukia tie 1200 kalorijų... tik tai dar toloka....
2014-09-18 09:07:05
Vadinasi aš savęs tiek nemylėjau kaip tu :D Mano apsileidimas apie 10kg yra, visada artimieji, draugai, stebėdavosi kaip aš turiu tiek valios, ir kaip sugebu nepriaugt svorio bėgant metams ir gimdant vaikus. Va ir padarė meškos paslaugą begirdami, kad tuos 10kg prisiauginau, o ir metų vis prisideda, taigi ne taip lengva darosi kaip būdavo anksčiau :)
Visada sau kartodavau, kad ir kiek metų ar vaikų turėsiu - nesubobėsiu :DDD Tiek aprangos stilium, tiek aplamai išvaizda ( o vienas iš geros išvaizdos faktorių žinoma - svoris). Būdavo sutinki keletą metų nematytą klasiokę, ar kursiokę ir plaukai pasišiaušia, dar nė 30 neturinčios o jau gerokai save "pamylėjusios" svorio prasme, apsirengusios taip kad a le kažką užmaskuot, visumoj atrodančios kaip suvargusios kaimo bobutės. Tai va, aš sau visada žadėjau kad tokia nebūsiu :)
Tik netaikyk nieko iš to ką parašiau sau. Mano tokį požiūrį lemia ko gero ir charakteris, ir galų gale noras pasitikėti savim :) Nes vadinamo valdiško darbo nedirbant, tik savo įmonėj namie buhalteriaujant, ir sukantis tarp namų ir vaikų oi kaip greit vadžias galima paleist...
Šiandien penkta savaitė, ir ką, atsinešiau 200gr pliusą :) dabar sveriu 69,7kg. Nors nuo liemens, klubų ir krūtinės dar po 1 cm dingo. Šiandien reikėtų fotografuotis bet įtariu kad to nedarysiu, taigi nieko vistiek nebus matyt.
2014-09-24 09:26:17
Na va baiginėjasi jau berods 6 savaitė čia. Ryt svertis, matuotis. Tikiuosi po tų stabtelėjimų svoris jau bus pajudėjęs iš mirties taiško :)
Rytoj sužinosiu...
2014-09-25 09:28:39
valioooo, dar vienu kg mažiau :)
2014-09-25 17:23:20
saunuole, dziaugiuosi uz tave as irgi labai laukiu sestadienio bus pirmosios mano savaites rezultatai!
2014-09-25 18:10:23
ačiū edija, linkiu kad ir tavieji rezultatai pradžiugintų.
Mano džiaugsmas galima sakyt trigubas, nes po trijų savaičių trypčiojimo vietoj vėl minusas :) Taigi realiai jau turiu be 100gr minus 6kg. Liko dar beveik 9 :)
2014-09-25 18:29:07
na pasirodo taip buna, kad kuriam laikui sustoja svoris kristi, ir sakoma, butent tada svarbu nepasiduoti ir islaukti kol vel pajudes reikalai. tai vat kabink sau medali, kad issilaikei, neabejoju iveiksi ir likusius:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS