Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ewaldina
2014-09-15 11:43:24
Praeitą savaitė buvo sunki. Valgymas tai kaip ir pagal planą, beveik be nukrypimų, tik vakarai žiūrint krepšinį kainavo daug nervų, o nervus reikėjo kažkuo ramint :D Tikiuos greit pareit į vėžes :)
2014-09-15 14:57:01
Kiek pamenu tu nedarai luky day.. Tai vienas vakaras nieko nereiškia.Viskas gerai.. Nepergyvenk...
Aš va be luky day negaliu :(((( Vėl apsivalgiau.... O kai pažiūriu iš šiandienos-kokia prasmė taip apsiėsti??? :))))
2014-09-15 19:16:34
nea nedarydavau :) tik krepšinio metu alutis, ir mažas gabaliukas sūrio buvo. Nesigraužiu nė kiek, nors ne vienas vakaras toks buvo.

Čia kaip po pagirių, kam reikėjo tiek gert :DDD
2014-09-15 20:10:12
Na esam tikros lietuvės... Ir taip blogai, ir anaip negerai... duokit pabumbėt ir pavalgyt....:)))
2014-09-16 09:41:42
:D
nebumbant tai nebežinau ką valgyt. Iš galimų keitimų nieko nebeišsirenku, mėnuo kaip su šia dieta, bet jau įgriso tas pats per tą patį. Įtariu reikia kažką keist.
2014-09-16 11:18:19
Aš tai ilgai galiu valgyti tą patį. Tik aišku vis išsinoriu ko nors saldaus, ypač kai namuose kas nors ką nors griaužia... Bet tam juk ir yra luky day, kad pasimegauti pica, cepelinais, blynais, dešra ar torčiuku su ledais. Be jų turbūt aš neištverčiau. Gal ir tu pasidaryk visišką lucy day, be jokiu ribojimų. Paskui vėl galėsi kibti į dietą...
2014-09-16 11:19:33
Beja Ewaldina, kiek tu numetei per tą mėnesį? kažkaip labai smalsu...
2014-09-16 13:28:52
reikės tavęs paklausyt. Vienintelis dalykas kurio žiauriai pasiilgstu tai sūris :DDD
numečiau.. nei daug nei mažai, oficialiai čia - 3,5kg. Realiai - 5kg. Registravaus čia popiet, tai savo svorį iš akies įrašiau, o kitą rytą teisybė pažiūrėjo man į akis :D
2014-09-16 14:17:36
Šaunuolė. Sveikinu su tokiais rezultatais... Man realybė irgi padarė siurprizą-kai tikėjausi, kad sveriu vienaip, o pasirodo da daugiau. Tai ir skaičiuoju ne nuo oficialaus, bet nuo realaus... Tik va mastau ką daryt, kad jausčiausi soti.... Ypač nuo pietų.... Iki vakaro..
2014-09-16 19:01:14
Ačiū :) Aišku kaip lietuvė jau žiojausi pabumbėt kad nedaug, bet parašiau, paskaičiau ir nutilau :D taigi tikrai rezultatai liuks :D

Tu sakei kitoj temoj kad sėdi su 2000 kal. Aš ne kasdien bet kartais sukeičiu valgymus, t.y. mano dozė yra 200kal+200+400+200+200 įtariu ir tavo pietūs yra sotesni nei pavakariai. Tai aš jei dieną nesijaučiu dar labai alkana valgau taip 200+200+200+400+200. Aišku dietologė gal ir nepagirtų, nes nesakiau jai to, bet nemanau kad čia didelis "griekas". Ir dar, prisiminiau kaą Andrius man sakė kai paklausiau ar galiu kasdien valgyt sriubą. Tai jis sakė ypač jei virta be kiaulienos sultinio t.y. vien daržovės, tai tokios gali pliupint kiek telpa. :) Aš vietoj sultinio įmetu vieną kubelį to iš parduotuvės, ten kalorijų ne prūdai, bet alkanesnėm dienom tai po kelis kart tokią sriubą valgau :) gal ir tu pabandyk :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS