Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ewaldina
2014-09-05 09:36:09
Ai, o dėl dietos-tai dvi dienas būna darželio dieta man. Ryte košė, per pietus kokis mesgaliukas su daržovėm, pavakariai kaip duoda-varškėtukai, daržovių košė. Nesugebėjau nusinešti savo maisto ir visoms aiškintis kodėl taip darau. Nenoriu to... Stengiuosi, kad neviršyti kalorijų kiekio, ar net mažiau jų suvalgyti. Aišku, neatitinka ten to maistinio balanso, bet... tai du kartus... kitus 4 stoju į vėžias.. Svoris krito normaliai, tai... gal labai ir nenusidėjau...Žiūrėsiu kaip bus toliau...
2014-09-05 09:37:47
Laikykis, zuike kaip nors :) nes kaip kitaip išsireikšt nesugalvojau :) Taigi sakiau kad tai reikia medalį kabint vien už tai, kad tokį darbą dirbi. Bet kaip nors prabėgs tas rugsėjis ir toliau bus lengviau. Daug maž visi vaikai adaptuojasi, pripranta ar bent jau taip nebeverkia :)
Radau kažkada tokį posakį ir užsirašiau "Gerus sprendimus lemia patirtis, o patirtis įgyjama iš blogų sprendimų ".
Gerai kad nors mažiukei tavo super :) O Papai pripras irgi prie naujos tvarkos :D
Žnoma viskam reikia laiko, ir prie ritmo ir prie pasikeitimų priprast, laikykis mergyt, aš su tavim ;)
2014-09-05 23:50:46
Ačiū už palaikymą. Viskas manau bus super. Šiaip šiandien labai džiaugiausi, kai apsirengiau bliuskutę-tilpau į ją... Super....
2014-09-06 19:40:57
Tada papildoma motyvacija atsiranda ar ne? :) Džiaugiuos dėl tavęs. Aš matyt save per daug blusinėt pradėjau, man rodos nu nifiga aš nesikeičiu :DDD
2014-09-07 00:20:46
Ewaldina, nesiblusinėk. Vis tiek nelabai pamatysi ką. Ir tai sakau ne todėl, kad noriu nuliūdint, bet kad paguosti. Iki šiol aš irgi ne ką matau. O jau greit bus 2 mėnesiai. Tik skaičiukai keičiasi... Mano rūbai dauguma tamprūs, tai nelabai ir matosi kiek ten mažiau įsitempė. Aplinkiniai irgi nieko nemato, tik vyras ir mano likimo padružkė avelė. Kai mano kelias turi tęstis 8 mėnesius, tai jaučiu be pusmečio niekas nieko ir nepasakys....Ir nepergyvenu-užtenka mažėjančių skaičiukų.
2014-09-08 09:26:21
Ai, žinok, šeštadienį pasiblusinėjau ir užteko :D Vakar užtat sėkmingą dieną pasidariau. Suvalgiau kelis šokoladinius saldainius ir alučio prie krepšinio pasriūbiau :D šiaip maitinausi tvarkingai, bet va toks nuklydimas išėjo. Gerai kad greit jau baigsis tas pasaulio čempionatas, ir pagundų mažiau bus :)
Dėl rūbų tai čia elastanas kaltas, kad tikslių savo išmierų nebežinom. Džinsai su elastanu, tamprės... ir biesas žino ar 42 ar 38 dydžio drabužius nešioji :D
2014-09-08 09:36:21
pabandyt reikia i tikrus dzinsus ilyst :) tai va tada ir pasimatys rezultatas :D as paskutini karta i dzinsus 38 dydzio ilindau 12 klasej :D
2014-09-08 16:54:24
turiu vienus visiškai naujus pirktus pernai džinsus, ko gero dviem dydžiais per mažus nuo mano atėjimo čia :) nusipirkau su mintim, va dabar tai jau lieknėsiu :D ir metus nabagai pragulėjo spintoj. Dabar dar ne tiek daug numečiau kad rizikuočiau į juos lyst :) bet tikiu kad šiemet jie jau bus nešiojami :)
2014-09-08 17:20:57
As ir vienus turiu tam tikslui, kad ilyst :) jie gali ir sutrunyti nuo stovejimo spintoj +- 7 metai :D bet jie dar karta bus uzsideti :D bent pries veidrodi
2014-09-08 20:29:42
o pas mane spintoje daug gražių rūbų 78 kg moterai. Nesitikiu šiemet įlysti, nes skaičius virs 90 kol kas... Bet jau įsivaizduoju kaip pavasary trauksiu viską, ir mesiu tai, ką dabar dėviu....
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS