Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ewaldina
2014-08-29 17:30:08
Žinau ir aš tą, tik man gal kitaip, man drastiškai nėr nuo kur krist. Tai turėjau nusiteikt nuo pat pradžių, kad po truputuką stumsiuos link tikslo. Dabar tos dienos, tai net į save negaliu žiūrėt, o apie svarstykles išvis tyliu, gerai kad ir nesisvėriau :D Bet žinau, praeis ir vėl bus normaliai :)
Dėl vaikų tai visą gyvenimą taip. Lauki kada pradės sėdėt, paskui vaikščiot, paskui į mokyklą... Vienas etapas baigiasi - kitas prasideda :) Dar nė vieno išėjusio iš namų neturiu ir nežinau kaip su ta mintis reiks susigyvent ir "paleist" vaiką gyvent savo gyvenimo. Juk mano vaikas, atrodo nu kaip be manęs :)
2014-08-29 18:28:59
Snopa man irgi galva susisuka kai darau pratimus ant žemės, kai atsisėdu tai reik truputį palaukt kol galva į vietą grįžta...O gal intensyviai kvėpuojant deguonies perteklius ? :)
2014-08-30 07:30:30
Čia kraujas staigiau plūsteli į galvą ir gaunasi tos žvaigždutės :) Man kartais tiesiog atsistojant taip būna. Per staigus judesys ir tiek :)
2014-08-30 09:06:35
Darykite Tibeto pratimus:) pats pirmas pratimas - atsistoji ir sukies rankas į šonus išskleidus, į vieną pusę. na, nete tikrai juos rasite. Šie sukimaisi padeda nuo galvos sukimosi:) tik, aišku, nereikia iškart suktis 21 kartą:) vieną dieną vienas, kita dieną daugiau, dar daugiau.... dar reiktų daryti kaklo pratimus, tik labai atsargiai... na, čia aš taip galvoju:) prieš vartodami pasitarkite su vaistininku ar gydytoju:)
2014-08-30 09:29:25
Kaklo srity turiu išvaržą, tai saviveikla neužsiiminėju :)
2014-08-30 10:09:03
tai ir sakau: prieš vartodami pasitarkite su vaistininku ar gydytoju:)
2014-09-04 09:07:51
Sveiki ir sveikos :)
Kažko nekalbadieniai čia užėjo, nors vis paskaitinėdavau kaip jums sekasi. Pratinuosi prie naujo ritmo :)
Atėjau pranešt apie dar vienos savaitės pasiekimus. Taigi pirmas mini tikslas pasiektas, svarstyklės jau rodo nebe 7 prieky, o 6. Per savaitę nukrito lygiai 1kg, t.y. dabar sveriu 69.8kg :) Nusirideno po 1cm nuo klubų, liemens ir šlaunų :) Taigi po truputuką judam į priekį :)
2014-09-04 21:45:53
Sveikinu Ewaldina... Šaunu kad taip sparčiai judi į priekį... Aš va sveriuosi savaitgalį, nes per tuos darbus neturiu jokio noro svertis ir matuotis...
2014-09-05 09:09:02
Dėkui už sveikinimus, bet kažko man nelinksma. Griekas būtų bėdavotis, bet kažko jau antra diena nuotaikos nėr. Ne tai kad dėl svorio, bet aplamai kažkokia a le nelaiminga :DDD Bandau spėt kad miego trūksta, nes vakar irgi iki vėlumos krepšinį žiūrėjau tai gavosi kad miegojau 5 valandas. Kaip ir mažoka. Na nieko, savaitgalis prieš akis tikiuos pailsėt :)
Zuike man irgi matuotis nelabai norisi, nes svoris pagal svarstykles krenta, bet pagal apimtis tai visiškai nesijaučia man. Gal krenta nuo tų vietų kurių nematuoju? :D
Kaip tavo darbukas? Žinau kad sunku, nes ir mūsų mažojo grupėj nelinksma. Rugsėjis - ašarų pakalnė kol pradėję lankyt darželį vaikai pripranta.
2014-09-05 09:30:18
Ačiū kad pasidomėjai.. Man labai sunku. Darbe daug verkiančių vaikų.Labai pavargsti, kai tau į ausis verkia po 8 val per dieną. Ir ne vienas kaukliukas. Ir nusivertini, nes neina jų nei paguosti, nei nuraminti, Tiesiog reik išlaukti ,kol baigsis vaikams adaptacija. Tai va, dirbau dirbau ir iki nežinau ko dasidirbau-papeikimo ar įspėjimo... Buvo toks nemalonus įvykis dėl nepatirties, ir to, kad visada taip elgdavosi visi. Ir staiga kai kas pasielgė ne pagal planą... Atsakomybė krito ant manęs. bet nepasakosiu daugiau.
O dar problemos su kaip čia pasakius.... Krūtine nepavadinsi... Tik papais...:)))) Juk dar maitinu, tai ..... Moterys maitinusios mane supras... O kad esu tokia .......... ir nemoku pasinaudot pientraukiu-to tikrai nežinojau.... :))) Gerai kad mažiukei mano super gerai... Net nežinau kaip tėtis išsisuka. Yra mišinukų, nors sakė duoda ožkos pieno... Ir dar atveža kartelį ją man.... Taigi viskas apsivertė aukštyn kojom.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS