Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ewaldina
2014-08-26 07:23:11
:) šaunuolė mergina :) mano trečiokas ir mažius dar vis mėgsta ant kelių užsiropšt :) tai kol leidžiasi, ir džiaugiuos tom akimirkom :) nes jie juk kasdien labai užimti, ir ne visada tam laiko randa, čia mes, mamos, laiko marias turim :))))
2014-08-26 19:00:29
Džiaukitės mergaitės kol ant kelių vaikai telpa... nors mano keliukai platūs, bet jau 1,84 m nesutalpintų :))))) o laikas tikrai greit prabėgo, atrodo neseniai buvo tik 1,200 kg (gimė neišnešiotas), o dabar prašau koks ūgis. O merginai mano pasirodo jau 15 metų ( netyčia prisiminiau) :))))
2014-08-26 20:00:48
:))))) mergina būtų įsižeidus :))) maniškis 1.77 ale svorio kategorija nebe ta kad aš gležnais savo 70 su trupučiu visą 90 be vieno atlaikyčiau :)))
2014-08-27 18:48:29
:D Merginos mes cia truputi i pievas nuzingsniavom :) Mes tikros MAMOS, vis norim vaikais pasigirti :) Kaip jusu rezultatai? Mano svoris plius minus keli simtai gramu jau beveik menuo. Viena diena darant susirietimus ant kilimelio supykino ir zvaigzdutes paziro is akiu :) Pirma mintis buvo "ir vel nescia". Parasiau treneriui, jis parase, kad tikriausiai as per aukstai pakilau susiriesdama :)
2014-08-27 22:56:29
Snopa, geros tos pievos pas mus. Nepyk labai dėl to. Juk kas mes esam be vaikų? Niekas.
Bet tu šaunuolė Snopa, kad sportuoji. Aš va vis lankausi sporto klube ir baseine, ir vis galvoju-kada tai baigsis. Tokis geras laikas ten. Tik nesijaučia ant kg kad sportuoju.
2014-08-28 07:35:14
Snopa, na nebark baisiai :) Galiu ir savo dviejų savaičių rezultatais pasidalint (pasigirt nekilo ranka rašyt, nes šiandienos svoriui ir apimčiai bent jau liemens, koją pakišo žadantys ateit kasmėnesiniai svečiai) tai va: šiandienos svoris 70.8kg per savaitę -1,1kg. Per 2 sav nuo atėjomo čia -2.2kg, nuo krūtinės nukrito 5cm (kas man nelabai patinka, ir taip ten nieko nėr :)))) nuo liemens -4cm, nuo klubų - 2cm. Šlaunys kol kas nė krust :) Artimiausias tikslas - išlipt iš žiauriai įgrisusios "7" zonos :)
Snopa - gera tavo diagnozė :)))) ir treneris geras, kad per kompą nustatė jog nesilauki :)))) nepyk, bet paskaičiau ir taip juokas suėmė :)))
Zuika šaunuolė, aš irgi pasvajoju kada jau kelnės pradės krist :))) bet nenuleidžiam rankų :) į baseiną noooooriuuu ....:)
2014-08-28 10:27:26
Tai va... Ir aš noriu.. Labai.. Nesimaudžiau gal jau 3 ar 4 metus. Tai kai susitaikiau su savo riebaliukais, tai dabar naudojuosi visa pasitaikiusia proga... Gaila kad tai nesitęs ilgai....
2014-08-28 22:36:43
Oi mergaites, as dziaugiuosi susirasinejimais su jumis. Tik as pastebejau, kad man labai norisi atsidaryti foruma ir pasiziureti gal katra is jusu ka naujo apie savo seimyna paraset :) Ir jau neberupi rezultatai. Zodziu tikras moteriskas kolektyvas :) Ewaldina, treneriui nerasiau savo pamastymu :) Parasiau tik apie pojucius. Juokas pacia sueme po tokiu minciu :D
2014-08-29 07:44:37
Labukas, Snopa tai aš taip ir supratau kad nerašei, nes užtenka tik įsivaizduot kaip būtų skambėjęs klausimas: sakykit gal aš laukiuosi? :)))) O geras kolektyvas yra gerai, linksmiau gyvent. Ir ties svoriu labai užsiciklint nereiktų manau, nes paskui bent mane paranoja pradeda apimt :))) Ypač kaip mūsų tokie skirtingi svoriai ir galutiniai tikslai :)
Tai va, o dabar apie rezultatus. Zuika, pagalvok apie mane bambėdama dėl savęs :))) Andrius parašė, kad mano optimalus svorio kritimas yra 700gr per savaitę (o tu dėl cm dejuoji, kiek cm gali sumažėt dėl nukritusių 700gr? a?) O aš per dvi savaites nuridenau du su trupučiu :) Sakė mato lieknesnę taliją :) ech... kada ateis klubų eilė? :))))
2014-08-29 14:48:16
Ewaldina, kai 4 savaites liemuo krito po 6 cm, svoris daugiau nei kilą, tai sumažėjus tokiam kritimui ir pradedi bambėti. Bet juk nesu visai kvaila. Suprantu, kad lengvas svorio metimas atėjus laikui baigiasi. Ir prasideda intensyvus darbas. Kaip ir dabar-darau daugiau nei anksčiau, o svoris stovi vietoje... Va tau ir cha cha cha....:))))
O dėl vaikų-tai.... Galvoju-kada viskas baigsis?? Vis leki, bėgi..Tai mokyklai ko nupirkti, tai pas gydytojus, tai dar kur nors.... Kažkaip jau pavargau...Antradienį dar vaikį savo į ligoninė guldysiu tyrimams... Sakė savaitei. Taigi vėl stresas... Ir kaip visada mamai didesnis nei vaikui (bent tuom norisi tikėt). Gerai kad tas laikas lekia šuoliais, nors taip nesinori greit susenti...:))))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS