Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ewaldina
2014-08-24 12:53:11
Oi mergaites, pas mane buna ivairiai. Sunui spalio men bus 16m, dukroms 14m, 11m, ir 4m. Buna susitvarkom puikiai, o buna ir pasibaram. Bet daznai padeda, butu geda skustis. Jei reikia pasigamina valgyti ir jokiu bedu. Sakyciau maziausiai bedu su sunumi. O panos nelabai nori darbuotis. Kai paprasau kur patvarkyti, prasideda "aha, o ji ten dar nesutvarke, o jis to nepadare..." Va ir apsirengti nera ko, nors rubu jau tik kad spintos normaliai nebeuzsidaro. Ir su iseiginiais drabuziais patinka iseiti uogu rinkti ar kieme pazaisti :) Kartais pagalvoju, kartais nurisi nusisauti :) Bet viska akimirksniu atperka ju apkabinimai ir " mama, pailsek as tau arbatos isvirsiu" :)
2014-08-24 17:35:00
Na mergaitės kaip aš jums baltai pavydžių, kad jūs tiek daug vaikiukų turit....laimingos jūs, aišku būna visokių sunkumų, bet vistiek faina...:)))))))))))))))))))
2014-08-24 19:56:43
Zuika, maniškiai visi trys dabar išėję gyvent į internetą, tiesa, gavo prieš nepilną savaitę sugrįžt nes mama - ragana atėmė tą džiaugsmą :D Vidurėlis man zyzliausias, amžiais nuobodu, neturi ką be telefono ir interneto ką veikt, dėl mokslų irgi pasibaram. Didžiąjam karts nuo karto irgi reik primint kad ne jis pasaulio bamba, o mažius - taip kaip jam priklauso pagal amžių pasiožiuoja. Maniškiai kažkaip labai gyvenimu nesiskundžia. Snopa manieji irgi mėgėjai vienas kitą matyt o savęs nea. Bet kaip tu sakai aš labai negaliu pykt, padeda kai reikia, norom - nenorom bet daro :) Puri avyte o tavo šeimyna kokia?
2014-08-24 22:37:19
Na žiūriu visur tas pats.... :))) Su tais vaikais. Ir blogai kai jų nėra, ir bambėti nuolat gali kai jie yra. Reik tik manau į viską su humoru žiūrėt.. Va avelė atvažiuoja pas mus kaip į kokį pramogų parką-vis kas nors nutikę, vis kas nors ką nors prisidirbę. Smagu-negali nei liūdėt, nei apkirmyt... Tik kartais rankos nusvyra.. Ir tai manau normalu... Man kažkaip labai patiko viena mintis-kol esi mano namuose-įgyvendini mano svajones. Išeisi-galėsi pats svajot... O maniškė dar prideda-Išnaudok vaiką kol jaunas...:)))) Bent kūrybiškumu nesiskundžia... :))). Vis galvoju-jei surinkus visus tokius vaikų pasakymus-neblogas anekdotų šau gautųsi...:)))
2014-08-25 07:27:56
Aha, bairių paskaldyt jie sugeba. Ir pasiteisinimų kodėl to ar ano nepadarė gali tokių prisiklausyt, kad lieka tik pasidžiaugt tokiu kūrybiškumu :)))) Sunku su jais, bet manau nei viena neįsivaizduojam savo gyvenimo be jų, nors vieną kas atimtų - atrodo jau ir nebebūtų tos pilnatvės. Aš kartais jiems sakau - nu pala, užaugsit, aš jum sąskaitą pateiksiu :)))) o tada tiksliai patapsiu milijoniere :)))) Šiandien sunkus darbas laukia - tuoj eisiu liaudį žadint važiuosim dantų taisyt. Mažiui pernai labai daug teko lopyt, šiandien tik vienas kirminas, bet ir tą kaip duosis taisyt - nežinau... Na kaip nors. O didžiajam pirtį po patikrinimo užkūriau, tris skylutes rado, nors jau n metų tikrindavo ir nerasdavo nei vienos. Apkiauto dantų prasme šią vasarą. Mano savaitgalis buvo uošvijoj, ir kadangi uošvienė tokia puse velnio pas mane :))))) tai sakė kad sukūdau :) ir aišku recepto klausė :) O maniškis dadėjo: sako vos ne vien vandeniu gyva aš jau išsigandau kad badu numirs :)))) Bet džiugu kad jau truputį matosi, nors tik antra mano savaitė čia eina į pabaigą :)
2014-08-25 12:36:23
Kaip šaunu girdėti pagyrimus iš šalies. Sveikinu Ewaldina, su tokiais gerais pokyčiais. Man dar tokių pagyrimų, apart vyro ir avelės, niekas nesakė.Jaučiu jų reiks dar kokį mėnesiuką palaukti. Jei ne ilgiau.

Aš va vėl pas gydytojus lankysiuos.. Rytoj vaikį pas dantistą, mažę pas gydytoją, poryt dar pas kitą gydytoją. O dar į darbą reiks. Vienu žodžiu sukamės toliau.
2014-08-25 13:18:56
Mūsų - mamų dalia ta pati. Galiu tik pasidžiaugt kad mano mažiui puikiai davė vieną dantuką sutaisyt, dar ketvirtadienį važiuosiu su abiem ir bus viskas. Kol kas :) Bliamba nugarą skauda. Klausiau kažkada gydytojų, bet nieks man nesugebėjo tinkamai paaiškint kaip "mano dienos" susijusios su stuburo bėdom. Po operacijos gyvenu normaliai, jei labai nesiardau tai ir neskauda, o liekant keletui dienų iki "tų dienų" šakės, vos užpakalį pavelku, taip rakina ir skauda. Palauk Zuike, pamatysi ir tu kokių pagyrų sulauksi, tavo juk ir tikslas didesnis :)
2014-08-25 16:27:06
Ewaldina, pas mane tik 2, vaikiui 17, o merginai 14.Tenka draugų mažiukais vaikučiais džiaugtis...O ir darbas susijęs su vaikais... Bet kai žiūriu į daugiavaikes šeimas man taip gražu, kad negaliu....net žodžių trūksta.
2014-08-25 17:25:37
Gerokai prakutę taviškiai jau :) Bet man nuo 30m kaip pradėjo laikas bėgt tai net baisu. Čia mažiukas rodos tik rėpliojo o jau po poros metų į mokyklą eis :) kažkokia nesamonė :) atrodo labai daug laiko su jais praleidžiu bet vistiek man taip greit jie auga :)
2014-08-25 20:22:38
Ewaldina, o ką man besakyt? Atrodo dar laukei kada prasidės sąrėmiai, o dabar jau beveik sėdi. Stipruolė tokia. Nespėsiu pastebėti, kai nuo mamos jau tekinom lėks per laukus...O kada pasidžiaugti? Atrodo net nėra tam laiko.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS