Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ewaldina
2014-08-21 16:26:52
ohohoho kokia tu šaunuolė... Smagu net skaityt... Aš va tinginė-nebesportuoju. Kažkaip namuose daug reik suktis, o kai prisėdu trumpam-mažoji pabunda... Tad lekiu lekiu lekiu.... O jei kokis laikas laisvesnis-prisėdu parašinėt čia ką nors.... :)))
2014-08-21 18:19:00
Nu zuike, pripažink: kuo daugiau dari, tuo daugiau ir padarai :) O jei nenori daryt - pasiteisinimą visada rasi :) Aš keliuos 6.25, 7.00 išleidžiu vyrą per duris, o pati sportuot. Iki kol mano liaudis atsikelia, aš būnu ir pasportavus, ir dar nemažai nuveikus :) Širyt iš lovos sunkiai išlipau, po vakar darbų nugarą skaudėjo (mano stuburas operuotas) ir ką, po truputį prasitampiau, atsargiai ir atpyliau visą mankštą ir dar su kaupu :) Taip kad aš turiu tris vaikus, vyrą, namą, aplinką, šunį, katę apšokinėt ale kai noriu - laiko sau (t.y. ne kaip anksčiau su kava, ledais ar kokiu pyragu prie kompo, knygos pasėdėt) tikrai randu :) (Motyvacinę kalbą parašiau :)))))
2014-08-21 21:18:02
jo...gera motyvacinė kalba.... Bet man kažkaip per maža... Nes aš vaikų turiu daugiau...nu da vyras, bet apie jį nebešokinėju-išaiškinau kad jau užaugo, ir kavos man gali padaryt, o ne tik laukti kol kas atneš. Visa naktį būna miegot neleidžia tai vienas mažius, tai kitas.... Tad be sąžinės griaužaties knarkiam iki 9 val... Atsikėlus ožkas melžt, gal 50 vištų, 16 žąsų pašert, kartais ką nors nupešt, Į darbą kas antrą dieną nulėkt valandikei ar dviem...Ar pas gydytoją (kažkotais juos įsimylejau ;))) Paskui daržas, šiltnamis, namai, valgis. Žolės rovimai gyvūnams. Dar nuolat mažiukė šalia, tai arba su ja viską darai, arba ji miega..o mokykloje juk atostogos-tai visi "atostogauja". Vos prisiprašai indus nusinešt, susitvarkyt ką prikiaulino. Ir taip lakstai visą dieną. Vakare vėl viskas nuo pradžių-ūkis, namai. Taigi veiklos pilna, Ko negaliu-tai sportuoti kai kas nors mato. Neįsivaizduoju, kad prie vaikų raityčiausi ant grindų. O mažiukė nebedaug miega, tad tą laiką ką nors nuveikiu, o ne sportuoju. Žinau, apsileidimas. Bet palauksiu rugsėjo. Nors tada dar mažiau laiko turėsiu.
2014-08-22 07:25:54
Suprantu tave :) Aš irgi nemėgstu sportuot kai kas mano :) gerai kad nors vienam namo gale jau padarytas remontas, ir durys ne tik kad užsidaro, bet ir iš vidaus užsirakina :)))) tai jei vaikai jau pakilę, o aš noriu pasportuot tiesiog užsirakinu :))) nes pati žinai, kad mama kaip auksas kas antrą minutę ko nors iš jos prireikia :))) Manieji irgi dar atostogauja, aš jiems sakiau kad kai jūs išeisit į mokyklas - darželį, aš sau balių pasikelsiu :)))) taip pasiilgau tylos. O jie manęs klausia: o į tą balių MES galėsim ateit :)))) Nuo rugsėjo ir mano grafikas truputį keisis, bet sportui tikrai laiko rasiu :) Sunku, kai turi mažiukę, bet kai truputį prakus - bus lengviau :) (paguodžiau) :))) Mano svarstyklės šyryt ko gero pablūdo. Kol kas sveriuos kasdien tikėdamasi, kad po 100-200gr svoris mažės. Šiandien lipau gal 10k o jos kaip rodo lygiai kilogramu mažiau taip rodo. Nenoriu aš taip, pasui kur lyčną skūrą dėsiu ?))))
2014-08-22 15:09:53
nemanau kad turėtum pergyventi. Jei labai pergyveni-parašyk dietologei. Bet va aš ką pastebėjau. per 5 savaites. kad po lucy day svoris 3 dienas beveik nekrenta. na po 100-200 gramų. paskui 3 dienas krenta po puskilogramį ar net daugiau. šiandien -800 gramų. Bet va-ateina lucy day ir priaugu puskilogramį. o tada vėl viskas lėtai. Aš manau kad tai normalu, gal mačiau skysčių išgėrei, gal daugiau tulike padarei (soryyy). Bet aš džiaugiuosi tuom ,kad per savaitę po kilogramą nukrenta. o kartais ir daugiau. Norėčiau atsisakyt to lucy day, bet negaliu...... :((((
2014-08-22 17:28:43
Tai kad man per dieną kilogramas nukrito :))))) Atrodo vakar vandens gėriau kaip priklauso ir net daugiau, valgiau pagal planą, o su tūliku draugauju dažnai :) čia ko gero visi taip, kad po beveik tris litrus per dieną vandens išgeria :) Laukiu kada dvi savaitės sueis tada tikiuos iš jų kokių nors komentarų. Dabar duomenis suvedinėju kasdien, o jie nieko nesako tuo klausimu. Man keista kad svoris krenta kol kas labai greit, bet apimtys beveik nesikeičia. Na pažiūrėsim kuo čia viskas baigsis :)
2014-08-22 18:05:02
Pasiskaiciau jusu susirasinejimus, tai lyg kaip apie save paskaiciau :) As irgi turtinga vaikais(keturis turiu). Namas, aplinka, mini darzas ir daug aviu :) Publikos negaliu pakesti kai sportuoju. Laukiu kol visi issilakstys, tada jau pradedu sportuoti. O is ryto patinka pasiklausyti tylos ir isgerti puodeli arbatos :)
2014-08-22 22:39:30
oooo Snopa... Turi mano svajonių gyvūnėlį. Norėčiau avytės, bet.... kol kas neturiu kur jos laikyt. Nors kai pagalvoju-rugsėjo 1 dieną į darbą, 33 valandos per savaitę. dar mažiukė, dar ūkis. Dar krūva didesnių vaikų. Neskaitant vyro...:)))) Kaip reiks viską susitvarkyti, suspėti ir padaryt? Kažkaip keista, bet nepanikuoju vizualiai...
2014-08-23 07:22:59
Sveika Snopa - dar viena daugiavaike mama :) Man irgi rytai patinka, kol mano liaudis miega. Laukiu rugsėjo kai bent pusdienį bus namie tylu :) Aš kadangi gyvenu miestelio centre, ir turiu vos 6.22 aro tai iš gyvūnų telpa tik šuo su kate :)))) Nes jei tik galėčiau prisiveisčiau visokio plauko gyvių :))) Svajoju apie nutrijas (tėvai augindavo), jų mėsa labai sveika, ir aišku dėl kailiuko auginama :) Žinodama savo būdą, nekreipčiau dėmesio į savo stuburo būklę ir arčiau arčiau arčiau :)))) Zuike, suprantu tave, o iš didžiųjų pagalbos nesulauki? Kokio amžiaus jūsiškiai (ir tavo Snopa) parašykit. Aš savo liaudį įdarbinu dažnokai, nėr čia ko dyku duoną valgyt :)))) Nepadaro taip kaip aš pasidaryčiau, bet darbo duot reik. O taip tik kompai, telefonai ir televizorius...
2014-08-23 23:21:44
Mano mergos jau paauglės... 17,16,14..Tai pats tas linksmumas. Vien išklausyti jas reik kietumo ir abejingumo. Tokis jausmas, kad visas pasaulis toks nuostabus, visi vaikai tokie laimingi prie kompų ir pramogaudami, bet va jos gyvena tokioj skurdžių šeimoje, kur net nėra ko pavalgyti. O dirbti reik nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro. Vos turi laiko prisėsti prie kompo ar teliko...:))) Dabar, kai sau atskirai gaminuosi, tai iš viso-esu beširdė, negailestinga ir rūpinuosi tik savimi...:))) Pjoviau šiandien gaidžius.. 9... Pilna vonia mėsos. Visą dieną pešu, doroju,plaunu, O jos net badauja, nes nėra namuose mėsos...:))) Sakau-imkit ką norit, tik nusiplaukit... Nea, Per sunku.. Neparuošta juk.. Paruošė vyriausia vakarienę, tai pavalgė. Bet net lėkščių nenusinešė...:)))) Tiek daug dirbo visą dieną..... ;))) Na pabuvo su mažiuke pora valandų, kol nemiegojo. Išvedė ožkas, pagirdė paukščius. O daugiau tik kompas ir telikas... Ir tai jei ką daro-tai tik per reklamą....
Ai, pabumbėjau biški, bet su šypsena. Linksma kai taip joms sunku. Vis galvoju-negi ir aš tokia buvau paauglė? Gali būti...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS