Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ewaldina
2014-11-04 15:39:39
Reiks pabandyt. Kažkaip paskutiniu metu mažai išgeriu vandens-daugiau arbatos....
2014-11-05 10:06:58
Negerai... aš jau ant savęs pastebėjau, jei tik vandens numažinu, tai ir svorio kritimui stop. Visgi vanduo tam procesui matyt labai reikalingas :)
2014-11-05 20:05:59
gal todėl man ir nebekrenta svoris.. Nors ir sugriešiju dažnojai...
2014-11-06 09:37:13
nea, žinok šią savaitę įsitikinau. Griešnu dienų buvo tik dvi ir tos savaitgalį ir ne per labiausiai griešnos, bet visą savaitę vandens išgėriau po kokį litrą ir tai gal nepilną. Žodžiu pamečiau tvarką su vandeniu - rezultatas +200gr. Va taip atrodo lygioj vietoj. Matyt kai negeriam pakankamai vandens organizmui pradeda trūks skysčių įvairiem procesam, kaip ir "atliekų" šalinimui.
2014-11-08 12:11:39
Tai faktas Ewaldina, vandens trukuma priliginu degalu trukumui masinoje. Kai nebeisgeriu reikiama vandens kieki prasideda visokie negeri dalykai, tame tarpe kuno tinimas.
2014-11-08 12:13:58
Faktai apie vandenį:

1. Vanduo perneša maistingąsias medžiagas į kitus organus.
2. Vanduo mažina nuovargį, teikia energijos ir slopina alkį.
3. Vanduo apsaugo ir sutepa sąnarius bei sustiprina raumenis.
4. Jei odos ląstelės gauna pakankamai vandens, oda lieka elastinga, ne taip greitai raukšlėjasi ir sensta.
5. Vanduo reikalingas normaliai širdies ir kraujagyslių veiklai.
6. Vanduo reguliuoja kūno temperatūrą, apsaugo organizmą nuo perkaitimo.
2014-11-10 10:55:57
Ačiū Snopa :)
O man kai sekasi tai sekasi: prieš savaitę sekmadienį pasigalandau peilį... ir kaip jau rėžiau į pirštą... Tas da dorai neužgijo tai širyt stiklinę ploviau, skilo rupūžė ir mano mažą pirštuką padalino per pus beveik. Nu i načiort kaip skauda...
2014-11-15 12:31:29
Oi Ewaldina, uzjauciu.... Po to kai pora kartu su stikline isipjoviau i tarpupirsti tarp mazojo ir bevardzio plaunu stiklines labai atsargiai :) Negaliu pakesti kai isipjaunu, reikia plauti, valyti namus pleistras pastoviai nuslysta nuo pirsto ir persti zaizdas :/
Na, o kaip si savaite praejo? Tikiuosi tavo pakili nuotaika grizo :)
2014-11-15 16:35:13
Su nuotaika tai viskas liuks. Tik taktika pakito :D Nebesimaitinu pagal programą, bet laikausi laiko ir kalorijų režimo. Kol kas svoris neauga :D o krinta tik labai pamažu apie 100gr per savaitę. Bet nesinervoju, kadangi mano narystė čia eina į pabaigą o tęsti nematau reikalo tai ir tikrinuos ar nepradėsiu vėl gybaut kai nebereiks vertinti dienos ir t.t.
2014-11-15 17:33:48
ewaldina, puikūs rezultatai :-) Ir šaunu, kad pati ėmėtės reguliuoti savo mitybos planą. Turbūt per tą buvimo čia laiką įgijote pakankamai patirties? :-) Kiek jums dar liko numesti?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS