Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ewaldina
2014-10-24 16:20:59
Neplak savęs taip smarkiai. Jei vieną vakarą ir sugriešijai tai kaip suprast kad nukenčia visos savaitės pastangos? Taigi ir aš sugriešiju... Kiek įmanoma stengiuosi protingiau bet būna visko.
2014-10-30 09:31:38
11 savaitė
-0.5kg ir -1cm nuo liemens, visa kita liko taip pat. Taigi bendroj sumoj jau -7.4kg
2014-11-01 08:18:31
Sveikinu, saunus rezultatas!
2014-11-03 09:46:17
Ewaldina,, labai šauniai judi į priekį. Būsi man motyvacija nesustoti. Šaunuolė.
2014-11-03 10:18:20
Ačiū ačiū mergaitės :)
Zuike galiu tavo motyvacija būt, ir ne tik motyvacija :DDD Galiu tavo sąžine pabūt kai užsimanysi nuklyst nuo kelio :D
2014-11-03 16:16:59
va ir galvoju -kur visa mėnesį dingusi mano sąžinė...:)))) Ogi pas Ewaldiną.... Anuka, greit gražini:))))
2014-11-03 16:17:38
va ir galvoju -kur visa mėnesį dingusi mano sąžinė...:)))) Ogi pas Ewaldiną.... Anuka, greit gražini:))))
2014-11-04 09:44:32
Prašom prašom, galiu grąžint ir saviškę da magaryčių pridėt :DDD Kaip per filmus rodo - ant vieno peties angeliukas, ant kito - velniukas. Tai pas tave ant vieno peties įsivaizduok - sėdi tavo sąžinė, o ant kito - mano... :DDD Ir kai sugalvosi vidurnaktį lyst kartu su savo sąžine į šaldytuvą - mano sąžinė užriks: trauk taukinus pirštus nuo dešros - atsigeri vandens ir marš miegot :)
2014-11-04 10:16:03
Na ir dosnumas tavo Ewaldina, net Kalėdų laukti nereikėjo... Ačiū tau labai... Širdingiausiai.. Tikiuosi taviškė sąžinė laiku man į subiniuką įspirs.... Ir jaučiu jau darbuojas-va kad ir dabar jaučiuosi labai alkana, Priežastys kaip visad psichologinės. Ir ką-ne į šaldytuvą lendu, o į sandėliuką... Morkos.... :))))
2014-11-04 13:35:20
Zuike, kad tik mačytų, geram žmogui nieko negaila :) O tu vietoj morkos stiklinę - dvi vandens išgerk :) Man padeda, jei jaučiu kad tuoj tuoj ką nors aš suėsiu tiesiogine to žodžio prasme :DDD tada pripilu pilvą vandens :D bent kuriam laikui, tam kad psichologiškai nurimt ir nuvaryt tą ėdimo norą šalin. Man suveikia, gal ir tau suveiks ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS