Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ewaldina
2014-08-18 09:13:47
Kartai paslyst yra žmogiška :) O aš taigi avinas pagal horoskopą, užsispyrus kur reikia ir nereikia :) Maniškis paklausė: nu ir kas čia tau užėjo? Sakau žiema ateina, į drabužius nebetelpu, jei finansuosi naują garderobą, tada gerai, nieko nedarau, jei ne tai... :))) Ir daugiau klausimų nebeliko :)
2014-08-18 16:38:18
Liūdniausia, kad vasara kaip ir baigėsi, o tai reiškia, kad baigėsi ir maudynių sezonas. Kasdien su vaikais lėkdavom prie ežero ir plaukiodavau valandą ir daugiau. Mano nugarai ir aplamai kūnui buvo palaima. Gaila kad pas mus nėra kur arti baseino... Iki Klaipėdos apie 70km taigi neprilakstysi... ech... :)
2014-08-18 18:58:09
O man iki jūros tik 18 km, o šiemet vasarą net nebuvau prie jūros....kažkaip man visada šaltas vanduo, nors atrodo apsauginį sluoksnį turiu :)
2014-08-18 19:27:53
Va jūra ir man nepatinka :) ten aš plaukt bijau o ir vanduo tikrai ten žymiai šaltesnis nei ežeruose :)
2014-08-18 21:45:12
Evaldina, dėl garderobo tu super išmani, kad taip pasiaiškinai vyrui. Super. Aš va irgi noriu įlysti į mažesnius savo buvusius drabužius. Ypač paltuką, chalatą, suknią... Vien dėl jų verta lieknėt.
2014-08-19 07:24:42
Labas rytas, tai kad gyvenant tarp vyrų kartais sunku ( nors šiaip man patinka :) nieks nelenda prie mano rūbų, dažų ir pan. :))) )Bet lieknėjimo, maisto klausimu tai jie nelabai supranta, kaip čia nuo 5 ledų porcijų gali imt ir pastorėt :))) Taigi trys augantys, ir akmenis ryt galėtų, bet nestorėtų :) o vyrą tai pasisodinus galiu vien taukais maitint, vistiek nei gramo riebalo ant jo nerastum :) Vakar didysis su tokia užuojauta į mane pasižiūrėjo ir sako: aš po dviejų dienų su tokiu maisto kiekiu numirčiau :))) Man gal pirmas dvi dienas buvo jausmas kad alkana, ir laukdavau kada čia jau galėsiu užkąst :) o vakar, užvakar jau turėjau sekt kad nepraleist užkandžio :)
2014-08-20 07:42:58
Sveiki. Prieš savaitę atėjau čia. Nors dietos laikytis ir sportuot pradėjau praeitą ketvirtadienį. Taigi pokyčiai tokie: svoris nuo ketvirtadienio 74.8kg (savo grafike įvedžiau per kablelį tai rodo ten lygiai 74kg) nukrito iki 72.2kg :) Apimtys nedaug pakito: nuo liemens -3cm (nors ir taip ten rodos nedaug buvo) ir nuo krūtinės -1 (šitoj vietoj išvis galėtų nekrist) :) kitos vietos kol kas nepajudėjo. Bet visumoj aš labai patenkinta :)
2014-08-21 08:43:45
Šiandien dar labiau patenkinta :) 71,9kg. Žiūrint nuo praeito ketvirtadienio - 2,9kg. Va kiek brudo buvau sukaupus :))))
2014-08-21 11:25:42
Ewaldina, tu rekordininkė, kad tiek daug numetei... Sveikinimai kuo didžiausi... Ir toliau taip...
2014-08-21 13:06:58
Nerekordininkė :) Kai registravausi optimistiškai nurodžiau kad sveriu vis dar 73:))))) o kitą rytą svarstyklės pasakė teisybę :) Ta pirma savaitė buvo tokia... įdomi. Pirmom dienom atrodė skrandis vis urzgė ir valgyt prašė, nenorėjo susitaikyt su tokiu kiekiu kokį gavo, nes buvo pratęs prie geresnių laikų :))))) Ateidama čia jau žinojau kad labai neteisingai iš akies vertinu savo porcijas, bet jų nesveriu. Nuo tos dienos kai aš čia, sveriu viską. Va dėl to ir rezultatas toks. Manau išsivalė žarnynas nes pagaliau pakankamai vandens pradėjau gert. Anksčiau gerdavau, bet vietoj man paskirtų 2.3 tik apie 1.3ltr. O ir sportuoju sąžiningai ir ne tris o penkis kart, dar darbų visokių lauke yra ir pan. Va iš čia ir rezultatas :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS