Sportas / Sportas / Aerobikos treniruotės
2014-07-31 10:56:10
Ilgai lauktos Ilkos Adams aerobikos treniruotės sportuojantiems namuose jau veikia! Sau tinkančią treniruotę ras ir pradedantieji, ir pažengę. Kviečiame išbandyti :)) Treniruotes galite rasti skiltyje "sportas" dešiniajame meniu.
2014-07-31 13:33:05
Jau isbandziau, man patiko, per 2 lygio 30 min. buvau visa slapia :) Pabaigai dar padariau tempimo pratimu, tad siulyciau kilo.lt irgi pabaiga dar pridet kelias minutes su tempimo pratimais :) Juk, kurie nebuvo susidure su sportu gali ir nezinot, kad tempimas pabaigoje reikalingas. Sakau is patirties :)
2014-07-31 16:40:26
Zylute, artimiausiu metu prie aerobikos treniruočių pridėsime galimybę pasirinkti tiek apšilimo, tiek "atvėsimo" (cool-down) video ;)
2014-08-01 14:25:59
Kaip puiku! Aš kaip tik mąsčiau kadbūtų smagu jeigu būtų aerobikos treniruotės KILO.LT. Tiesiog skaitote mintis :)
2014-08-06 12:03:57
Ir aš šiandien pabandžiau aerobiką, uh šlapia buvau :) beje keltas pratimų buvo ir iš mano sporto nurodytų pratimų.
2015-03-03 19:10:55
O kada geriausia daryti sias treniruotes? Nes po treniruotes su svoriais jau nebelabai norisi kad ir sokineti. Per laisvas dienas?
2015-04-08 22:38:39
Sveiki,
Man taip pat idomu, del to aerobikos punkto. Kaip jis susijes su asmenine programa? Ar ja reikia atlikti siaip - nori darai, nori ne? Jei taip, is kur zinoti, ar uzsiimant aerobika nepersisportuosi... Juk papildomas sportas sudegina daugiau kaloriju, tada ir valgyti noresis daugiau, kad nenusilpti ir pan. Tada turetu keistis ir mitybos planas. Ar neteisingai mastau? :)
O gal siuloma aerobika prisideda papildomai prie asmeniskai sudaryto treniruociu plano. Tuomet kada ja atlikti?

Apsvieskit nauja dar zalia nare :D
2015-05-13 23:32:52
sweiki, man igi iskilo sis klausimas kada reiktu atlikt aerobikos pratimus, pabandziau juos vietoj apsilimo pries manksta, bet poto vos bepajegiau atlikti pratimus.
2015-05-14 11:20:40
Sveiki, kai konsultavausi del sporto, kai isvaziuvus kazkur tarkim savaitgaliuj negaliu sportuoti sporto saleje, klausiau ar geriau eiti pabegioti vietoj treniruotes ar atlikti aerobikos treniruote, man atsake,, kad aerobikos treniruotes yra kardio, kaip ir begimas, tad jas galima atlikti vietoj savo programos.
2015-06-11 19:18:44
Geras! dabar tik pamačiau ;) išbandysiu ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS