Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / zuikės dienoraštis
2014-08-23 07:15:06
Aha, kava veikia, bent trumpam numuša alkį :) Bet tada dar daugiau vandens turėtum gert :) Aš anksčiau ryte ant tuščio skrandžio du puodelius išpliumpindavau, ir aišku su cukrum. Po pietų dar vieną. Dabar visai normaliai geriasi be cukraus, ir liko vienas rytinis puodelis ir vienas po pietų :)
2014-08-23 23:09:13
Aš irgi taip kavą geriu. Kokios mes panašios...:)))
2014-08-24 15:25:13
ojoj, kiek praleidau :) sveikinu, Zuke, su rezultaciukais. Mano liemuo nenori nusilesti ne per cm. Nors, aisku, nera ko noret, ka tik is atostogu grizom. Stengiausi laikytis kiek imanoma dietos, ar panasiai, bet vistiek paragaudavau visokiu fast-foodu ir skanumynu, tad +0.8kg :( ir vel is naujo reikia susiimti. Viena paguoda, kad atostogos buvo puikios :)
2014-08-24 19:58:42
:)))) nustebau net :))) pasirodo tikrai panašios. TATA neim giliai širdin, paatostogavai o dabar prie darbų :)
2014-08-24 21:58:38
o aš šiandien parodžiau savo gėda.... Baseine. Jau gal 3 metai bijojau prieš žmones nusirengti. Bet va-pasitaikė proga, ir....
2014-08-25 00:45:01
aciu Ewaldina uz palaikyma. Nebais pergyvenu, bet vistiek siek tiek sirdi grauzia tas +0.8 kg. Bet jau susiemiau siandien, su minimaliausiais nukrypimais grizau prie tvarkos :D
2014-08-25 07:16:26
Zuike, jei tik man tokia proga pasitaikytų... Šaunuolė tu. Baseinas labai gerai. Visi raumenukai plaukiant dirba, o apkrovimo nelabai jaučiasi vandeny. TATA svarbiausia kad grįžai :))
2014-08-25 12:30:34
Baseinas gerai. Bet va po luky day ir baseino +1.2 kg. o atrodo tikrai daug nevalgiau. Nes neturėjau laiko. tik vakarienė buvo soti.. Po namines picos ir tradicinio sekmadieninio pyrago. Tai va, visi mes vingiuojam. Tad nepergyvenk nei TATA, nei kiti kad taip yra. Svarbiausia judam į priekį po truputuka.
2014-08-25 13:20:40
Aš kątik gavau velnių už kasdienį svėrimąsi :))))) taip kad ir tu kasdien nesisverk. Kartą į savaitę, ir aišku ne po lucky day :))))
2014-08-25 16:18:54
Tai ką man pasakytų, aš sveriuosi du kartus dienoje: ryte ir vakare...:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS