Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / zuikės dienoraštis
2014-08-20 22:47:59
Evaldina, tu šaunuolė. Tikrai. Džiaugiuosi už tave.
O aš susidūriau su problema. Mano mažiukė pašuto. Ir dabar galvoju-ar dėl to, kad kažkaip daugiau pradėjau varškės valgyti, ar dėl kitų priežasčių. Tokis jausmas, kad ten ne paprastas pašutimas, nes nepadeda sudocremas..:)))) Gal kokių bakterijų ar grybelio pakliuvo.. Nu žodžiu.....
2014-08-21 08:39:55
Kiek pamenu maitini dar? Gal baltymų mažiukei per daug? Mano mažiausias iki metų negalėjo karvės baltymų. Kadangi aš "pieningumu" nepasižymėjau :) tai mano mažiausias augo su sojos pieno mišinuku. Tada nebėrė. O daba geria vos ne po litrą pieno per dieną :)
2014-08-21 08:41:48
Tiesa, ačiū už pagyras :)
2014-08-21 11:23:30
Jo, dar maitinu. Ir pradėjau primaitinėt. Tad naujovių pas ja daug organizme. O kuri iššaukia tokį šutimą-neaišku. Be to teko girdėti, kad kartais ir pamperiai būna užkrėsti. Irgi nežinau ar tai mitas, ar tiesa. Na nieko-manau susitvarkysim... Per laiką.
be to dar pasigirsiu-juosmuo toliau krenta -3 cm... tad jau viso -21.... svoris -6.1 kg... irgi šaunu labai. Geriausia motyvacija toliau laikytis. Laukiu nesulaukiu kai sversiu 80.... Bet tai turbūt tik apie naujus metus....
2014-08-21 13:11:39
Ir dar sakai aš rekordininkė :))) nuo juosmens -21 tai čia jau... ohohoooo :) Dėl mažosios, tai aš savo vyriausią auginau su vystyklais. Pirmą kart kai uždėjau tai po pusvalandžio taaaaip buvo išbertas kad baisu buvo žiūrėt. Kokių tik nebandžiau nei vieni netiko. Teko siūtis vystyklus. Jei pradėjai primaitint tai po truputį atsirinksi. Duok po vieną produktą ir žiūrėk kas bus, bet manau ir pati tą žinai :) Šaunuolė tu, judam toliau :)
2014-08-21 16:21:35
su tais 21 nuo juosmens-juk gimdžiau..paskui per 2 mėnesius priaugau 6-7 kg.. ir greičiausiai viskas taip ir liko ir augo ant liemens. Todėl gal ir krito taip staigiai nuo ten... nes paskutiniai riebaliukai priaugti... Vis suku galvą kodėl taip-bet manau išmasčiau gan neblogai... Iš neturėjimo ką mastyt...:))))
2014-08-21 18:20:57
Nu va, mąstymui laiko turi, tai sportuodama mąstyk :))))))
2014-08-21 21:03:35
Gerai tu čia... :))))
Kad aš ištisai tokia alkana-net baisu pagalvoti kas butų jei pasportuočiau dar....
2014-08-22 07:31:50
Aš alkana gal kokias tris - keturias pirmas dienas buvau, tai vandens išgerdavau ne po 2,3ltr o ko gero po visus 3. Dabar toks kutenimo jausmas atsiranda, lyg alkana, vandens atsigeriu ir ramu pasidaro. Sako mes, pratusios pavalgyt :) nebemokam atskirt alkio nuo troškulio, tai todėl ir tą viršsvorį užsiauginam, nes kai tik pajuntam signalus, vietoj to kad numalšint organizmo troškulį prikemšam į jį maisto :) Po sporto aš valgyt tikrai nenoriu, gert - ir sporto menu geriu, o po jo kol atvėstu irgi nemažai :)
2014-08-22 22:42:04
Aš kol buvo karšta buvau soti. labai. Net džiaugiausi kad taip paprasta man. Bet va atšalo ir esu nuolat alkana. Gal priprasiu. O gal tikrai reik daugiau vandens gerti? Nors kai jau labai ko nors noriu-darausi kavos. Žinau kad negerai, bet... Kitaip kol kas neišeina.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS