Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / zuikės dienoraštis
2014-08-18 08:08:24
Zuike, skaitau ir varvinu seilę! Nuostabūs rezultatai ir uždegantis užsispyrimas :) Blemba pavydžiu, aš ką tik iš KLaipėdos į Vilnių parvariau, bet jei tu taip ir toliau, ant Kalėdų ir aš norėsiu į tave paspoksot ;)
2014-08-18 13:29:02
RamRam , į mane ir dabar galima spoksot... Ypač pro ploninantį veidrodį...:)))) Šiaip juk yra tokių, kuriems patinka lašinukai. Jie ir maniškiui netrukdo, tik va man blogai nuo jų. Aš jau pati džiaugiuosi rezultatais, ir šį puslapį visiems reklamuoju.
2014-08-18 13:54:05
Aš irgi rekomenduoju ir galvoju, kad galėtų kilo.lt padaryti taip, kad narys gautų pvz. nemokamą narystės pratęsimą savaitei, jei su jo rekomendacija kas nors užsiregistruoja.. gi čia geriausia reklama, iš lūpų į lūpas :)
Zuike, aš juk sakiau, kad mums pavyks :)
2014-08-18 18:09:00
Ilgaplauke, šaunu. Jau tikiu musų sėkme. O tai jau yra daug. Ačiū už palaikymą. Duok ranką ir eime link gazelių...;)))
2014-08-19 07:28:26
Nuo to laiko, kai paaiškinau savajam apie garderobą jis kitaip manęs ir nevadina kaip gazelė :))) nors iki jos man dar visas 10kg su trupučiu :)))
2014-08-19 10:49:06
Noriu pasigirti... Šiandien mano vyrs žiūri į mane ir sako-nesuprantu, kaip per tokį trumpą laiką tu sugebi transformuotis? Ką tik buvai stora, o dabar sukūdus....:))))
Tai ką...link gazelių pakelta galva žengte marš... Man bent iki to tikslo, kai dar yra "blogai", bet kurio noriu pati, liko 20 kg... tad Ewaldina, jei būtų tik 10 kg, mane turbūt jau vadintų stirnele kokia... :)))))
2014-08-19 12:53:20
Zuike labai džiaugiuosi už tave. Tu turi nuostabu vyrą, nes tokie komplimentai labai motyvuoja ir verčia dar daugiau stengtis. O ir vyras šaunuolis, kad pastebi ir pagiria. Su tokia šeima butinai pasieksi savo tikslą :)
2014-08-20 07:37:24
Labas rytas, tikrai zuike, šaunuolė tu, ir tavo vyras šaunuolis :) Maniškis kol kas tylomis stebi kuo viskas baigsis :))) Vakar gavau nuo seserų iš Vokietijos lauktuvių, na tai kaip visada, prikrovusios guminukų, negro bučkių, asmeniškai man dydelį šokoladą :)))) Bet vaišės buvo atiduotos tiems, kas gali valgyt :) Bet ir tai ribotais kiekiais, nes nuo cukraus mažieji pasidaro (čia didžkis taip pavadino) radioaktyvūs :))))) Palaksčiau vakar liežuvį išleidus po parduotuves, išleidau krūvą pinigų, ir vieną daiktą įsigijau sau - patiesaliuką sportui :) o tai vartydavausi ant plikų grindų :) šiandien jau savaitė kaip aš čia, o rezultatai mane džiugina :)
2014-08-20 19:15:51
Tai pirmą savaitę ir mane stebėjo. Ar net dvi. Vis parnešdavo tai ledų, tai šokolado, tai dar ko nors. O dabar jau visa šeima žino, kad su jais nevalgau. Vakar viriau bulvių su vištiena. Vakarienei. Tai galvoju-vietoj kiaušinių pavalgysiu vištienos. Atsisėdau prie stalo, įsidėjau- visi net žagtelėjo-kaip mama su jais valgo? Stebuklas. Va taip būna. O ir nesijaučiu nusidėjus.
2014-08-20 19:50:01
Aš kugelį ką tik iškepiau :) Su ausytėm ir kojytėm :) Pati varškę valgau :) Ir esu patenkinta. Po savaitės dietos pastebėjau, kad mano žarnynas ir skrandis ima tvarkytis. Nebėra to sunkumo, pūtimo.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS