Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / zuikės dienoraštis
2014-08-15 12:41:07
Dzenke, kokis ženkliukas? Man matai, kildavo svoris, kaip jau dabar suprantu, nuo per daug košių ir miltų. Baltymų valgydavau labai mažai, tad sumažinus miltų-neužtekdavo pieno. o išbalansuoti ant to, kad nepadauginti jų-labai sunku. Ypač kai nėra supratimo kiek jų reik, kad ir pavalgytum, ir nestorėtum. Be to pasilepindavau ledais, šokoladais. Taigi ir augo svoris. Nes viskas buvo visiškai išbalansuota.Ir visiškai nepadėjo, kad nevartojau sviesto, cukraus arbatoje, lašinių, kad atpratau nuo riebaus maisto.
Beja, ta pastebėjau ir stovykloje, į kurią važiavau rugpjūčio gale. Tada maitino mus makaronais, košėm, su riebiais padažais, kurių nėjo įvalgyti man. Na dar dešrelės, žiauriai riebus kotletas. Pasekmė ta, kad po dviejų dienų mažiukė pasidarė nerami. Akivaizdžiai matėsi, kad trūksta pieno. Tada lėkiau į parduotuvę pirktis varškės, riešutų, rūkytos skumbrės. Ir po pusdienio vėl viskas su pienu gerai. Reikėjo aiškintis ir teisintis, kodėl nebevalgau jų maisto. Na tik dalį kažkokią, nes ir šeimininkė, ir vadovė super nuoširdžios, geros, nuostabios. Dabar supratau-reik baltymų, o tada ir pieno užteks. O angliavandenių ir riebalų ir taip norom nenorom prisirankiojam.
2014-08-15 12:46:20
Tai va TATA. Man visada taip. Tokis jausmas, kad gyvenu pasaulio pakraštyje.. Viena... :)))) Nes visi bazuojasi aplink Vilnių ir Kauną. Gerai kad dar šalia Puri avelė yra.... Padružkė mano...
2014-08-16 08:21:33
Jeigu ką ir aš nelabai toli :) Tik vos daugiau negu 50km nuo tavęs :) Pamario kraštas :)
2014-08-16 11:40:40
oooo, Evaldina. Jei bus noras-galim susitikti kokį šeštadienį. Šiaip mes turim su avele tradiciją, kurios tikiuosi nenutrauksim-šeštadienis Gargžduose "Ievos skanėstuose". Taigi mūsų jau trys.... butų..Gal dar kas nors prisijungtų?
2014-08-16 12:06:35
Gargždai šiaurėj, aš daugiau pietuose :) Šilutės rajonas, Žemaičių Naumiestis, čia iš Šilutės važiuojant į Tauragę, Šilalę, tokis miestelis yra :) Šeštadieniais kol kas man nelabai, nes tada su šeimyna jei vyras nedirba lekiam žvejot, ar grybaut ar dar ką visi kartu veikiam. Sekmadieniais lankom mano arba vyro mamas. Kitos savaitės pradžioje važiuosim į Klaipėdą su vyriokais batų paieškot. Didžkiui 45-46 reikia, nors dar tik 15m. Pas mus nelabai randam. O šiaip prie progos tikrai gal kada išeis subėgt.
2014-08-16 18:48:13
Na mes dirbsim nuo rugsėjo penkias dienas, Tad lieka tik savaitgaliai. Nebent pakviestum kur kavos kai į Klaipėdą atvažiuosit. Jei vyras paliks mašiną-atidumčiau greit.
2014-08-16 20:02:42
Kai žinosiu kurią dieną važiuosiu, pranešiu :)
2014-08-16 20:52:57
Gaila kad čia negalima asmeniškai susirašinėti. Juk neskelbsi viešai telefono ar el pašto. Nebent nusipirkus kokią kortele, kuria paskui išmesi. O tai paskui bus taip-dvi moteriškėlės sėdėjo ant to pačio lieptelio, laukė viena kitos, bet taip ir nesusitiko.:)))))
2014-08-17 19:08:37
Aha aš irgi taip pagalvojau, kaip mudvi susitiksim, be telefono ir t.t. Kol kas numatoma kad antradienį būsiu Klaipėdoj, planuoju į Akropolio Deichmanną didžiajam batų paieškot, aišku kur prisėsim užkąst. Negi daba čia sėsi ir aprašinėsi akių, plaukų nagų batų spalvą kad atpažint vienai kitą :D
2014-08-18 00:02:38
Čia tikrai anoniminis būrelis.. Lieknėjančių.. Ir smagu, ir liūdna....
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS