Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / zuikės dienoraštis
2014-08-14 15:03:32
Nu zuike, pagady !!! Superinis rezultatas, dziaugiuos kartu su tavim :)
Ir as noreciau 18 cm pamazet, tik jie kazkodel pas mane didet pradejo :((( Su matavimais tai truputi sunkoka, nes ir as gan puri, tai kai metra iverziu i lasiakus rodo vienaip, po to kitaip.
O kazkas rase cia,kad matuoja kakla .... tai vat ir as pagalvojau reiks pasimatuot, cia bus mano liemuo :)) nes kol kas ploniausia vieta.
2014-08-14 18:21:53
O ka, zukie, puiki mintis - organizuoti anoniminiu svorio metiku susitikima :) ot, is salies ir paziuretume, kam reikia svori mesti, o kam ne :) Manau, kad butu visai linksma, kai pradetume viena kita itikineti, kad gerai atrodom :) Sia savaite vistiek i minusiuka isejo ir man, aisku, galet buti jis didesnis, nei gavosi, bet vis tiek dziaugiuos. Visiems ir visoms sekmes.
2014-08-14 18:25:45
ir dar, zuike, kaip sekasi tau zindyti? aisku, cia klausimas is supermamu puslapio, bet idomu ar iseina suderinti kilo-mityba su zindymu ;) sekmes ;)
2014-08-14 19:54:27
TATA, iki šiol stebiuosi, kaip taip įmanoma. Maitinti ir mesti svorį. Juk ne pirma vaiką turiu, ir su visais priaugdavau svorio 15-20 kg. O
paskui ne taip lengva tokį kiekį lašinukų sudegint. Vien su savo pagranduke priaugau per nėštumą 6 kg, ir maitindama 3 mėn dar 6 kg. Man jau stogas važiavo, kad dar po metų busiu iš viso........ O dabar džiaugiuosi-pieno užtenka,Greit jai bus 5 mėn, tad kol kas mažai primaitinėju. Mažiukė soti ir rami..,. o svoris ridenasi žemyn. Kaip iš kokios pasakos. Mėnesio gale vesiu pas gydytoją sverti mažiukę-žiūrėsiu ką pasakys. Bet nemanau kad blogai ka sakys, nes putlutė, minkštutė, gražutė... Žinau, ne viena aš čia tokia, maitinanti. Taigi... Viskas super.... Gaila kad tokios svetainės nebuvo prieš 17 metų.
2014-08-14 20:04:57
smagu girdeti, zuike. kai laiminga mama, laimingas ir vaikelis. taip ir toliau: tau mesti, o maziukei augti sveikai :)
2014-08-14 21:56:01
Ačiū TATA už palaikymą. Net linksmiau gyventi....
2014-08-15 09:16:45
sveikinu, Zuike! baltai pavydziu tu 6 cm nuo klubu :))))) noreciau kad ir man taip kristu - ir kg ir cm :)))) o del susitikimo - butu tikrai smagu susitikti :))))))))
2014-08-15 11:21:00
oooo... tai organizuojamės. Nors aš tokiais atvejais visada gyvenu per toli.. Klaipėda jums tinka?
2014-08-15 12:10:56
Zuike, smagu tas - ženkliukas, ar ne? Super! Aš kol pagranduką savo maitinau tai svori krito be didelių pastangų, nes nevalgiau už du, o žindymas kaip ten bebūtų sunaudoja papildomai energijos. Vat kai baigiau... tada gryžo palaipsniui viskas.
2014-08-15 12:25:46
jo, klaipeda nuo vilniaus toloka :(
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS