Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / zuikės dienoraštis
2014-08-07 11:57:27
Avele, kur tu?
Aš vakar atsilaikiau. Pasinėriau vakare į ruošos darbus, paskui da su vyru pasiginčijau, tai net vakarienės nebeišėjo pavalgyt. ;) Šiandien sūnus atrodo jau sveikas. Tikiuosi vakare nebepakils temperatūra.
2014-08-13 12:28:58
Na va.. Noriu pasidalinti savo džiugiais pasiekimais. 4 savaitės ir svoris -5 kg.. Įspūdingai krenta nuo liemens- net 18 cm. Nesuprantu kaip taip įmanoma. Gal traukiasi pilvas, nes po gimdymo buvo gan didelis. Klubai sumažėjo 6 cm, Taigi-...kas gražiausiai pagirs mane, tam aš padovanosiu saldainiuką..... Cha ha... Iš dainos žodžiu neišmesi....
2014-08-13 12:52:26
Vau, zuike, 18 cm...,o man atrodo svoris krenta, bet tie centimetrai kažkaip nelabai mažėja, arba tikriausiai mažėja ten kur nematuoju...:) Taip ir toliau laikykis, tai yra krisk svori krisk....Saldainį pataupyk šeštadieniui...
2014-08-13 13:13:02
o zuike nuostabus rezultatai,sveikinimai,alukiu nesulaukiu kada jau as galesiu pasidalint su jumis savo dziaugsmu:)
2014-08-13 14:36:51
Na šauniai čia tau zuike sekasi :) aš va šnd matavausi ir kas keisčiausia krenta nuo visur tik ne nuo liemens :D :D tai kai parašei, kad jau 18 cm, pagalvoju šauniai čia tau :) matyt tavo figuros tipas toks, taliją gražią turi, gal pas tave riebaliukai daugiau kaupiasi ant užpakaliuko, kad nuo liemens greit krinta? Nes pas mane jie ant pilvo ir lb sunku atsikratyti..keliais cm sumažėjo krūtinė, klubai, šlaunys tik ne liemuo :D
2014-08-13 18:36:48
Ačiū visoms kurios pagyrėt... smagu džiaugtis. nes paskutinėm dienom žiauriai noris valgyt. Vos atsilaikau nesukrimtus ko nors.
Nežinau kodėl man nuo liemens krenta. Šiaip juk prieš 4 men gimdžiau. Gal taip ir turi buti? Ir nerealu kad tiek daug. Bet nesukčiauju atrodo. Ir kelnes kurių prieš 2 sav neužsisegiau, dabar jau laisvai sagstau. geit reiks diržo.
O avele, nemeluok kad nemažėja tau. Juk abidvi matavom pilvus-sumažėję abiem gan neblogai. Tik gal nepasigiri?
2014-08-13 18:53:14
Nu bet ir aš noriu tų ...18 cm.... :) man tik 6 cm pavydu jugi :))))))) o jei rimtai smagu už tave
2014-08-13 19:42:49
Oj tu.. Avyte miela
2014-08-13 22:56:30
Sveiki, na nieko sau rezultatai :) super. man per nepilnas 4 savaites vos 3 kg nusimete :) bet irgi dziaugiuos rezutatais :) bet nuo liemens man vos 2 cm sumazejo, berods. Oj, jei man butu -18 cm nuo liemens, buciau kaip vapsva :D Baltas pavydas ;) sekmes Zuikei ir visiems metantiems :D
2014-08-14 11:25:48
TATA, gal tu nesi tokia puri kaip aš, ir jei susitiktume aš tau pavydėčiau. Ir net nesuprasčiau kodėl tu nori dar palieknėt... Tad nenusimink-svarbu turim tų rezultatų teigiamų... sėkmės mums visiems.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS