Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / zuikės dienoraštis
2014-07-25 16:18:10
Zuike juk aš tave geriau pažįstu, nei tavo vyras :) (aišku išskyrus vieną sritį) :) kaip aš tavęs nepažinsiu. Mes daugiau nei podružkės, mes tiesiog sielos, puraus kūno sessssssssssssssssės :)))))) kažkodėl man atrodo, kad mes čia puriausios..:)
2014-07-26 12:53:43
As irgi gan sultinga :) Vaikstanti bandele :D Ugis 155cm, svoris 85.1kg. O atejau i kluba sverdama 93kg. Tikriausiai sverciau maziau jeigu ne mano du nuopoliai :)
2014-07-27 14:51:08
Avele mano, vadinasi ilgai čia busim. Kol tapsim kaip gazelės. Ir visiems arba įgrisim, arba susidraugausim.
o Snopa, jei aš sverčiau 93, turbūt net nebūčiau čia atėjus.. Bet džiaugiuosi, kad esu čia, ir kad nėra man 1000 kalorijų dieta. Tokios sunku butų laikytis, nebent mūsų Andrius turi kažką labai įdomaus ir paprasto sumastęs. . Na tikiuosi ir mums išmuš ta valanda, kai norėsim sudeginti paskutinį milimetrą lašinukų.
2014-07-29 17:57:53
perskaiciau tik kelis komentarus, ir is karto kisu savo trigrasi. As zindziau saviske isdykele 1.3 m. Buvo visko, ir jos ir mano asaru, kai trukdavo pienuko, bet pagrindinis dalykas yra noras zindyti!! Jokios dietos, jokios "kondensovkes" ar graikisku riesutu besaikis rijimas pieno neprideda. Mano dukryte buvo alergiska (verciau reiktu sakyti jautri, nes dabar valgo viska) kvieciams, kiausiniams, vaisiams (daugeliui), nuo darzoviu pusdavo pilva. TAi mano pagrindinis racionas budavo kukuruzu ar grikiu kose, retai ryziu su virta kiauliena (kartais triusiena ar kalakutiena) (iki 6 men grieztai). Is skanumynu mikruskej keptas obuolys. Tai "lomkes" budavo ne tik del saldumynu, apie juos net nekalbu, bet net del gabaliuko duonos normalios. Tie trapuciai man sapnuodavosi naktimis kosmaruose (kukuruziniai ir ryziu). Bet nieko, isgyvenau. Reiktu dabar zindyti, vel eigciausi taip pat. Zuike visiskai palaikau. Saunuole, kad neusidaro su savo mintimis. Dietologe tikrai geriau zino, kas yra gerai. Maziuke Jusu uzaugs sveika ir grazi :) Jai irgi labai svarbu, kad mama gerai jaustusi. As cia dar tik be keliu dienu savaite, bet pagal paruosta meniu galiu spresti, akd maisto tikrai uztenka. Nesakau apie nora/potrauki kitam maistui, bet kol kas viskas normos ribose, nejauciu "lomkiu" del kazkokiu uzdraustu skanumynu.
2014-08-01 20:35:57
na va. Palūžau ir aš. Taip jau išėjo, kad turėjau išvažiuoti į stovyklą. Aišku vežiausi ir mažiukę. O ten nieko valgomo-makaronai, dešrelės, košės, riebios sriubos, kotletai, kiauliena. Nelabai kur yra maisto pasidaryt. Bandžiau dvi dienas pratempti taip, bet koją pakišo vis alkana mažė. Nebeprivalgydavo. Ir nežinau kodėl? gal aš nejučiom stresavau, gal ji stresavo. O gal rimtai truko baltymų. Tada nusipirkau riešutų, varškės, jogurto. Dar dieną taip pragyvenau. Bet ketvirtą dieną jau nebeištvėriau-visi sėdi prie stalo, valgo, šnekasi, o aš..... Ir nutrūkau. Taigi turėjau dvi dienas Luky day ne pagal grafiką. Dabar net bijau lipti ant svarstyklių.
2014-08-02 21:29:56
Nieko zuike, vėl grįši į vėžias ir viskas bus gerai..:) Tik nenusimink, o mažė kai paaugs galėsi pasakoti: kai tu buvai labai maža aš buvau puri mamytė, tu tuo negali patikėti, nes dabar matai mane kaip grakščią gazelę....:)
2014-08-06 11:23:05
noriu pasidžiaugti... nuo pradžios -3.9 kg.. super...labai džiaugiuosi. neskaitant to, kad savaitė viena buvo stovykloje labai sunki
2014-08-06 20:14:37
Noriu pasiguosti. Susirgo sūnus (nors jau guodžiausi čia). Temperatūra iki 40. Ir nežinau kaip, bet vos atsilaikau nuo saldumynų-turbūt vėl stresas ir vėl norisi jį užkišti saldainiais ar ledais. Paskaitinėju kitų dienoraščius, pasisemiu stiprybės ir vėl valandikę pratempiu. Turbūt pas mane priklausomybė yra streso atveju nuo saldumynų. Ir tai tik pirma para jis serga. Skaičiuoju jau dienas iki luky day, :(((
2014-08-06 21:02:23
Zuike, laikykis.. Sūnūs tikrai greičiau nepasveiks, jei prisikirsi saldumynų.. Tad neprisikirsk ;)
2014-08-07 10:51:10
Zuike, man tas pats, kai čia patyriau didžiausią stresą metuose ( su pirmosios pagalbos medikų pagalba), tai sukirtau šokoladuką :((( Paskui labai sielojausi, bet jau po laiko :((((
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS