Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / zuikės dienoraštis
2014-11-06 21:44:00
Jo.. Visai neseniai ir man buvo įvažiavę. Bet kaltininkas aiškus. Jis buvo apsidraudęs kasko, tai gavo atrodo 25000 draudimo. Kaip kaltininkas. O man kaip nukentėjusiai pasiūlė mašiną varyti į sąvartyną, ir pasiūlė už tai 1000 litų. Tai va...Jaučiausi panašiai kaip tu turbūt. Ir teisybės nėra.
2014-11-07 09:14:06
Zuike kasko yra gerai :DDD va lapkričio 1 mūsų mašina užlinko 1.5m nuo pervažos, sustojo ir nė iš vietos. Ir po poros min traukinys kaip davė pro nosį... kaip siaubo filme pasijaučiau ale dzin sakau, bile patys sveiki o jei ir būtų mašiną traukinys nunešęs - tam ir yra kasko. Susimoki - ir ramu. Maniškis žvejot važiavo - šonus nubraižė - kasko sumokėjo, stiklas įskilo - pakeitė, nuo stogo (mūsų pačių namo) šiferį vėtra nuplėšė ir tiesiai į mašiną - kasko sumokėjo... Ir ne tik kasko ir namas ir namų turtas ir patys mes drausti. Tai kai vėtra tada siautėjo ir pradėjo stogą plėšt sakiau jei jau neša, tai tegu neša visą :DDD tik kur patiem saugiai pasislėpt:DDD
2014-11-07 10:32:18
O kasko nedraudžia numestų kilogramų....:)))))) vat pasipelnytume...:)
2014-11-08 00:41:13
Puri avite, prajuokinai mane.... aciu tau......nes jau zliumbiu 3 vakara, bet cia gerai pasakei :DDDD, tik idomu ar kaso draustu numestus ar priaugtus musu atveju:DDDDDD........nekenciu vestuviu.....
2014-11-08 11:11:57
Noriu kasko nuo blogos nuotaikos, stogo važiavimo ir priaugtų kilogramu... Staugiu kaip vilkas.... Ištisai...Baisu....
2014-11-18 22:44:03
Nu mergos, susiimam i rankas....... baigiam zliumbt...
2014-11-19 14:11:30
Zuike, kažkaip vilkas prie tavęs nesiderina.... :)O, geras būdas nevalgyt : partrenki vargšelę ne laiku išlėkusią stirną... kai pamatai išsitaškiusius vidurius ... nebesinori valgyt likusią dienos dalį...per žiauru...bet padeda :) ( iš asmeninės patirties), Jūs mergaitės nežliumbkit, o gražiai šypsokitės...."jugi" viskas praeina ir gana greitai, tiesiog lekia, o ant šlapio pagrindo ( ašarų) dar greičiau praslys... :)
2014-11-19 14:50:23
Anakonda, ar tu čia dėl to, kad ruošiesi vestuvėms, ar ne taip supratau?
2014-11-20 19:11:30
Gazele, istojau i Kilo ir po mesio suzinojau kad bus vestuves. Tikrai ne del vestuviu.Tiesiog sutapimas, ir mano rupesciai dabar apie vestuves.... Jau numeciau 13 kg :))))
2014-11-20 19:42:20
Šaunuolė!!!! Aš didžiuojuosi Jumis! :-))))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS