Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / zuikės dienoraštis
2014-11-03 10:23:11
Sveika,
duok leteną zuike, einam į doros kelią :)
O dėl vyrų tai žinok man kažkaip dzin, nu visiškai. Buvo laikas kai labiau žiūrėjau ką vyras sako o ne ko pati noriu, bet praėjo jau. Gyvenimą turiu tik vieną, tai pasistengsiu nugyvent taip kad neturėčiau ko gailėtis :D Nes vyrai ateina ir išeina tik vaikai pasilieka :DDD
2014-11-03 10:27:12
Zuike, ...Graikija, paplūdimys, mes gulim pakrantėje, kaip kokios undinės...anuka susiimk....:) žinok ir aš priaugau 1 kg... :(
2014-11-03 16:13:47
Jo..Reik jau susiimti... Viskas... Kol kas viskas gerai...Žiūrėsim kaip toliau.
Oj avele, mano bendražyge. Nieko, ateis ir į mūsų kiemą šventė-luky day.:)))))) su Graikija... Nors man jau Luky day užtenka...
2014-11-03 22:16:44
Sveikos, merginos, nu ir as paluzau, nors taip nepavadinciau..... Kaip suzinojau apie vestuves, tai prasidejo lakstymas, per savaite 3 dienas laimingas dariau nes nevalgydavau, pasekoje, nieko nenumesta, dabar susiemiau ir vel maitinuosi pagal grafika.... Sendiena buvau sporto klube, galvojau dar po sporto i baseina, panos kaip as begau is ten :DDDDD, koja ant sankabos ir virpa visa, i trecia auksta usliauziau :DDDD, va tik atsigavau po 2 val ir jums rasau...... negaliu sakyti kad sportas jega- bet negali sakyti kad man nepatiko :DDDD........ ziauriai sunku buvo, bet as stengiausi, buvau kaip mociute grupeja :DDDD
2014-11-04 08:25:50
Man irgi susijaukia, kai negali pagal laiką valgyti. atrodo kas čia tokio, nesi alkana, nes daug reikalų, bet kai ateina vakaras-va tada viskas ir pasirodo. Ir nuovargis, ir nedavalgymas, ir žvėriškas apetitas.Dar bandžiau sukeisti pavakarius su pietumis-irgi nekoks rezultatas. Liūdna kad taip, bet turbūt taip jau yra. Laukiu kada man baigsis tas lėkimas. Jei skaičiuoti-tai dar 3 savaitės. Bet kaip sakoma-vienas pasibaigia, prasideda kitas...:)))) Oj merginos....
O dėl sporto sales-reik kaip tam Bruoliui iš Makvyno-įjungi maskuotė "kvailelio", žinai ką turi padaryt ir darai... Juk tau reik, ne tom jauniklėm gražiom. Juk čia irgi yra verkiančių, kad negali numesti paskutinio riebaliuko-bet kažkaip neskaitinėji ir nerašinėji ten. Nes tau ne kilogramą ar du reik numesti, o dviženklius skaičius, ir ne su vienetais. Susirandi į save panašių ir pirmyn... Tad neapleisk ir pirmyn,.. Šaunuolė Anakonda dėl sporto salės... Aš tau pavydėti galiu, tad... tik pirmyn...
2014-11-04 09:35:59
Reiks kilo.lt pasakyt kad forume trūksta veidukų emocijoms išreikšt. Taip ir norisi tokią plojančią galvą įpaiškyt po tavo, zuike, žodžiais. Smagu kad vienas žingsnelis jau pirmyn :)
2014-11-04 22:32:09
O as po vakar graziu emociju visai paluzau...... vietoj pietu butelis brendzio..... sudauze mano masina ligioje vietoje , kur susimokejau uz vieta.... ilgai teko aiskintis policininkams kad as ne ufonautas... paleidau pirma ekipaza, isikvieciau kita. tie bent supratao, bet vistiek likau ufonautas ligioje vietoje......ryt bandysiu ieskoti tiesos, i darba neinu , finansu gaunasi-----, o masinos taisymas 2 tukstanciai litu.....:((((
2014-11-05 10:04:18
Vajej Anakonda... užjaučiu. Ale brendis pietum... nuo to juk mašinos remontas pigiau nekainuos..
2014-11-05 20:04:20
Anakonda, užuojauta tau dideliausia. Aš be mašinos kaip be kojų, tai... Beja, o ką sakė policininkai kad taip atsitiko? Negi nepatikėjo?
2014-11-06 19:09:12
Zuike, policija pasake ieskok pati, o kur man ieskoti, sunkvezimis ivaziavo, neibrauke, neilenke, o paliko didziausia skyle ir niekas nemate..... nors salia viksta statybos ir laukia pastoviai pilna zmoniu.... Liudna, buvo labai skaudu, bet einu toliau..... aciu dievui kad nebuvo bloga po brendziuko :DDDD, ir kita diena vve normaliai maitinausi.... laime kad masina vaziuoja....
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS