Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / zuikės dienoraštis
2014-10-24 20:04:11
Aciu kad zuike gyva ir sveika ....pasiilgau :DDDD
2014-10-24 20:51:05
O man net gėda kad tokia visiškai išsibalansavusi esu. Anakonda, tik 2 savaitėlės ir tu busi gražuolė...Susikaupk. Nors ir dabar esi graži, bet... juk visada galima tobulėti.... Tad pirmyn...
2014-10-25 15:39:02
Anakonda jo, vestuvės rimtas reikalas :DDD Mano motyvatorius sesės pas kurias Kalėdom važiuosiu. Nu blyn man atsibodo kad mane lygina su mamos seserim kuri visada buvo "stambių kaulų". Joms aš su metais darausi "iš akies traukta teta" (reikėtų suprasti su + -15kg ansvorio, trumpų plaukų guvi moterėlė su trim vaikais) Nė velnio aš ne stambių kaulų... Aš kad ir su trim vaikais, bet savim pasitikinti, SAVE labai MYLINTI ir PRISIŽIŪRINTI SEKSUALI ir PROTINGA moteris.
2014-10-25 21:43:23
Uch, norėčiau paspausti "like" po šituo postu :D
2014-10-26 15:28:50
Ewaldina, gerai parasiai..... tu puiki moteris ir mama :)
2014-10-26 16:27:23
Dar žmona nebloga priduriam :DDD

Prašė žmogus motyvacijos - a gaila, liežuvis be kaulo juk :DDD
2014-10-29 10:37:46
Zuike, kukų...:)
Kaip laikais?
Mane tai prangusis "užmušė" aną vakarą. Nepamenu kaip išėjo kalba apie svorį (vėl :D) ar apie išvaizdą, tai jis pasakė, kad aš jam nė trupučio nepasikeičiau, nu nemato jis kad sukūdau :DDD Visi mato- jis ne, jau pradedu galvot kad kiba su aklu gyvenu :DDD Bet ko gero taip yra todėl kad jis kasdien mane mato, tai po truputį to krintančio svorio ir nepastebi. Greičiausiai taip ir yra. Nu arba jis tikrai aklas :DDD
2014-11-01 08:23:07
Zinai, Ewaldina, kartais vyrai tiesiog nemoka isreiksti zodziais to, ka galvoja, pvz. nori pasakyti, kad tu jam ir su anais kilogramiukais buvai grazi ir dabar grazi, o garsiai teiseina pasakyti, kad nesimato nukritusiu kilogramu:)))) o gal jau laikas garderoba pakeist kad pamatytu?:)
2014-11-03 09:05:28
Labukas. Nulūžau aš. Per mėnesį numesta 00 kg.... Šaunu. Kaip susiimti?
2014-11-03 09:19:24
o šiaip esu liūdna kad šiaip paleidau vadeles iš rankų. Ir dar stebiuosi kad kiti to nemato. Kur matys jei nesusiimu.. O tu Ewaldina-nu gi yra tokia nepagydoma diagnozė-vyrai. Nepykit tik, bet bent mano aplinkoje jie nieko nemato ir nepastebi. Jei jiems tai yra nesvarbu. O moters figūra dažnai paliekama pačių moterų rūpesčiu. Va priauk 30 kg, ir tai da klausimas ar pastebės-juk ne per dieną pasikeiti.(maniškis nelabai pastebi net tą). Tai ko stebėtis, kad nemato, kad ir nukrenta. Maniškis pokyčių nemato, tik ateina kartais nušvitimo diena ir pamato-vaje, kažkas nebe taip kaip buvo anksčiau. :))) Tad suimk kantrybę į rankas ir lauk to nušvitimo.....
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS