Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / zuikės dienoraštis
2014-10-13 21:40:57
Ui Zuike, tau dirzo reikia :)))), gaila kad toli esi,isperciau kaili :D
2014-10-13 22:14:53
už ka??? O be to svečių aš visada laukiu... O ir jūra nuo manęs kaip iki kelių...
2014-10-14 07:29:37
cia gal rudenine depresija puola? as kazko irgi be nuotaikos jau antra savaite:( net nelabai turiu atsakyma kodel, ruduo gal niekuo detas - grazus gi siemet...
2014-10-14 09:27:56
Va va Edija... Gal ir ruduo... Juk anksti temsta.. Greit dar laikrodžius prasuks, tai iš viso tamsoje gyvensim... Aš atrodo nieko nebespėju, o ir noro ką nors daryti nėr... O dar visokiausi nuotykiai.... Su darbu, vaikais, sultimis..... :))) Net maisto sau ruošti nesinori-atrodo pasiimtum varškės ir valgytum 3 kartus per dieną. Kad tik nereiktų gamint.... Nors ir supranti, kad ten gaminti tai nėra realiai ką-nuskusti morką, cukiniją, pakepti kepsniuką..... O varškę man visai nuėmė.... Obuolius irgi....:)))) ir jautiesi taip, kaip spinta pilna rūbų o apsirengti nėr ką...;)))
2014-10-14 09:36:41
Ateinu ir aš į šitą klubą :)
Tik man su nuotaika dar pusė velnio, bet va niekaip kosulys nepraeina, ir sloga, taigi sportas šiuo metu visiškai apleistas o ir noro nėr. Dar savaitgalį mažius apsirgo, bet šiandien jau tvarkoj. Su valgymu tai man jau senokai viskas atsibodę ir gamint šeimai (fantazijos visiškas 0) ir sau. Meniu ne taip senai pasikoregavau ale esmė liko ta pati - varškė, kiaušiniai ir vištiena.... jau blooooga nuo šitų. O alternatyvų kaip ir nėr. Dėka viso šio komplekso jau lipu į pliusą. Kol kas dar ne itin didelį, bet...
2014-10-14 09:42:05
Man irgi pliusas... Tad susikimbam ir laikomės kažkaip... aš irgi jau sergu 3 savaitės-kosulys, užkimus.. O juk dirbti reik su vaikais... Be normalaus balso.. Nelabai smagu.. Dar va pasibedavosiu-uzsiauginau kopūstų, galvojau šveisiu sau atsipūtus... o pasileido žąsys ir per kelias dienas kopūstų nėr.... :)))
2014-10-14 16:10:37
Bet žąsys tai pasipenėjusios bus :D gaila kad jos dietai nelabai tinkamos...
Lyja šiandien, ir nuotaika ne kokia, veidrodis nebe draugas :)))
Nors mitybos plano laikausi. Bet matyt reik pradėt susigyvent su mintim, kad kuo toliau tuo sunkiau svoris kris... Na bet zuike, duol leteną, susikimbam ir laikomės :)
2014-10-14 16:38:13
laikykites merginos, kazkaip ir mums naujoms smagiau eiti i prieki, kai senbuves nepasiduoda!!!
2014-10-14 17:09:28
Merginos, as jau mama baigiu prikalbinti istoti i sita kluba :D, mane ir puola depresija, liktais optimiste ir tik i prieki, bet liudna darosi kasko, nors imk ir isizliumbk :DDDD
2014-10-14 17:13:23
Zuike, tai darom mita pas tave :DDDD ir zasi papjausim ir musu laiminga diena bus :DDD, o tada draugiskai visos 10 km peskuciu nueisime :DDD
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS