Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / zuikės dienoraštis
2014-10-06 12:01:15
Aciu, bet va mergites, atkritau, guliu lovoje, su savo drauge temperatura, antra diena 38, vaistu negeriu, kaip sako turi kovoti organizmas su virusu, geriu arbata kibirais, i burna beveik niekas neiena, nenoriu. bet stengiuosi nors kiek isideti...... tai vat neaisku kaip bus, treciadieni bus menuo kaip esu Kilo nare
2014-10-06 15:08:23
Laikykis Anakonda...Aš irgi sergu... Šeštadienį turėjau 39, bet tik vieną vakarą... Kosu kaip begemotas.... Nors pavalgau vis....tik be didelio noro... Sveikime abidvi..ir kuo greičiau.....
2014-10-06 16:13:57
zuike, laikome abi :), nu sendiena kaip ir geriau, bet nuo dienos meniu nukrypau, bet maista pasigaminau is likuciu saldytuve (sveiko maisto), matai as gyvenu viena, tai neturiu net noro is namu kojos kelti ir atsargu diesniu neturiu, nes maista pirkdavu tik tai diena:(, pasimokysiu is savo klaidos.
2014-10-07 13:13:47
Nu va.... Bėda viena nevaikšto..Neužtenka kad kosu, pervargus, dar sutino ir labai skauda didysis kojos pirštas. Šlubuoju... Pas gydytoją negaliu nueiti-serga mažius, nenoriu jo šaldyti... O rytoj 2 dienos darbo juodo.. Neįsivaizduoju kaip išsisuksiu iš padėties...Gal kas turi kokį super patarimą?
2014-10-07 17:24:38
Sumusimas ar sutino is niekur? siaip saldantis kremas padeda, nes siltu kompresu nepatartina deti. Uzdek ledo ant to pirsto
2014-10-07 20:39:06
Nieko nežinau. Tikrai... kelias dienas maudė pirštą, bet argi aš kreipsiu dėmesį? Dabar nebepaeinu.... vakare bandysiu spirito kompresą uždėt... gal kas auga?
2014-10-08 17:15:52
spiritas negerai :(
2014-10-08 20:18:06
kiek nuėmė skausmą. ir visai nieko.....
Bet įvyko dar vienas dalykas-mane nufotkino... Dabar taip norisi kaip tam multike, vytis ta, kuris tą padarė..... ")))) Šiaip šakės, kokia aš stora.... Žiauru.... Sau atrodžiau daug gražiau... Veidrodyje...Dabar visai nuliūdau...
2014-10-08 20:32:12
Kas nufotkino? Apsiramink, numesi, nesiparink.... mes visos grazios ir protingos:)
2014-10-08 20:34:37
......tik nemesk kelio del takelio......
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS