Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / zuikės dienoraštis
2014-09-24 09:22:53
Zuike, tikrai nekreipk dėmesio. Va pasigyriau vakar savo aplinka ir vakare maniškis pasišiukšlino... Iškepiau kugelį, o pati varškę valgiau. Tai maniškis prikibo: ko čia dabar nevalgai (lyg kugelis vienintelis maistas būtų ant šio svieto). Sakau ne, man šyvakar varškė, tas kodėl? Sakau juk aš vis dar svorį metu. Va tada ir uždainavo: nesuprantu kam, DĖL KO nu ta prasme gražėt galima tik dėl kito vyro :DDD ir aišku kompas užkliuvo. Pasiutau ir pasakiau - dėl savęs metu, ne dėl kažko kito, visi kiti ką apie mano svorį galvojat man dzin, aš va senai pirktas kelnes vakar apsimoviau ir tvarkingai užsisegiau, nieks niekur neiškrito tai džiaugsmo pilnos tos kelnės :) Gudrus jis pliurpt kai jo klubai dorai nei 90cm nesiekia, o liemuo da kūdesnis. Džiūsna jis pas mane, galiu taukais pasisodinus šert ir vistiek nei gramo nepriaugs... Žodžiu supykdė, tai dar daugiau motyvacijos atsirado :D
2014-09-24 09:44:27
o kugelio ar neparagavai ? m? :))) ziauriai megstu bulbas :) seile nutyso, bet deja tenka atsisakyti grieztai. vyrai pavydnikai :)) bijo kad koks kitas neisiziuretu :))
2014-09-24 17:22:27
Mano aplinkoje, visi labai dziaugiasi del manes. Vakar drauge paprase net parodyti mano puslapi, labai susidomejo. As savo aplinkoje nesu pozitivuma o kam as stora lai neziuri :DDDD
2014-09-25 20:44:23
Aš irgi bambu tik prieš draugę ir prieš vyrą.. Kitiems esu tiesiog besišypsanti moteriškėlė. Kažkaip truputi esu atsiribojusi nuo visų. Ir gerai manau, nes ir taip viskas taip įtempta... žiauriai daug darbo
2014-09-26 09:24:42
Na va, vakar nebesuslaikiau-apsivalgiau. vakare. Nors visa diena buvo nekokia-daug įtampos, mąstymo, betvarkės. Liūdna, nes iš kart +800 gramų. rytoj svertis, tai... kaži ar bus minusas. liūdna.
2014-09-26 12:26:31
Pala pala, o ko širyt svėreis? Natūralu jei valgei vakare tai tas maistas niekur nedingo, o liko žarnyne. Šiandien vakare to nekartok, ir rytoj ryte viskas bus gerai :) Pamatysi :)
2014-09-26 14:24:28
Kaip keista, kad aplinkiniai tokius komentarus laido, ypač šeimos nariai :( juk svoris tai ne vien grožis, bet ir sveikata. Kažin ką tie žmonės galvoja - juk patys įžeidinėdami kitus nepataps fainesniais ir labiau mėgstamais.
2014-09-26 17:35:59
nu zuike nesikrimsk, juk jau du menesiai kaip rezime, mazas nukrypimas lai lieka tik maza nuodemele, ankstyva lacky day sakykim taip:)
teisingai ewaldina sako kai bus tikrasis laikas svertis, tai ir skaiciuosim tikruosius anciukus:)
aukstyn nosi!
2014-09-27 09:12:11
Įdomiausia tai, kad kitiems gali patarti protingai, o pats pasielgti protingai net nebesugebi. Aš palūžau. Serga vaikai, darbe dėl 10 min vėlavimo gaunu barti, nors tuo pačių kitus namo išleidžiu visą pusvalandį ar net valandą anksčiau (už tai net ačiū nesulaukiu). Ir šiaip-reik pokyčių labai, Ir manau jie laukia gan drastiški.
2014-09-27 11:37:52
zinai zuike, man koki desimt metu atgal viena drauge ivardijo minti - padek zmogui ir jis pades ant taves:) kiek gyvenu tiek vis isitikinu 100% tiesa, tai dabar jau dekingumo is nieko nebesitikiu.
o permainos daznai iseina i gera, mes kartais ju be reikalo bijom! Nepasiduok, zuike, nepasiduok, nesuteik dziaugsmo tiems kurie tik ir laukia kad suklystum, kad galetu pikdziugauti.
tu gi ikvepimas sito forumo su savo rezutatais esi, pailsek pora dieneliu ir dar auksciau iskelk galva, lai visi aplink sprogsta is pavydo!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS