Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / zuikės dienoraštis
2014-09-20 11:10:52
na, tikrai valioooo, zuike. Saunuole!!! taip ir toliau!!! o man sia savaite svoris nepamazejo, bet apimtys biski sumazejo per visas vietas, irgi neblogai :) laikomes ir toliau :) grazaus savaitgalio :)
2014-09-20 13:41:09
Šaunuolė tu, pirmas dešimtukas įveiktas, ar ne? Didžiuokis, savim, labai labai :)
2014-09-20 21:25:18
Dar du dešimtukai liko...Sunkesni, bet taip pat įveikiami... Su jūsų ir kilo.lt pagalba manau ir jie bus įveikti... Sėkmės visiems... siekiant tikslo....
2014-09-20 21:30:57
Sveikos merginos, nu va per pirma savaite tiek daug valgant pameciau 3,6 kilogramo, buvau soke :), o slaunis sumazejo net 10 cm :), kas pamato visi stebisi . Sko ir as noriu, duok kontaktus :D.Dziaugiuosi kad cis prisijungiua, atsirado daugiau motivacijos, ir komanda KILO superine
2014-09-20 21:44:15
Super Anakonda. Džiaugiuosi su tavim kartu... Ar daug tau reik numesti?
2014-09-21 12:36:08
labai daug, bendroje sumoje 25-30 kg
2014-09-21 18:28:49
Sveikos mergynos, katik gryzau is Anupriskiu, kur buvo vaises. Daug picu, skrudinti koldunai, crosoniukai su lasysa, bulvyniai blynai su grietines ir grybuku padaziukais.... Kaip skanu :).... ir ka jus galvojate? As atsilaikiau, kirtau atsivesta savo maista :D. As saunuole :D
2014-09-21 21:22:17
Anakonda, Aš net skaitydama jau nebūčiau atsilaikiusi.. Bučiau pasidarius luky day,,,, Ir viską šveitusi be sustojimo.... O paskui aišku bučiau pergyvenusi, kodėl vėl taip... :))) šaunuolė tu...
Man atsikratyti irgi tiek pat reik... o jei iki to puiku, jaučiu da pridėt reik 10-15 kg.... Tad viso butu beveik 50.... Įstrigom čia ilgam manau-tad teks draugauti.... :))) bučkis...
2014-09-21 22:50:25
zuike, o buvo taip : sendiena turejo buti mano laimingoji diena :D, bet vakar pamiegojau ir susijauke grafikas tai laiminga diena pasidariua vakar, maitinausi pagal grafika :D, o sendien pasidariau maistuka ir vezuosi, galvojau spesiu masinoje pavalgyti, pasemiau dar vandenuko 2 litrus i rankinuka, atvaziavome, laikas valgyti, o masinoje pasibaige vienkartiniai irankiai. O ten renginukas buvo gan oficelus :D, sakau draugei, tu ten viska zinai varyk man sauksto ieskoti, man laikas valgyti.... Ji atnesa man sauksta, viksta oficiali kalba:D, o as atsidariusi savo doze kertu :DDDD, visi ziuri , o as taip ramiai , man laikas valgyti:DDDD, as pavalgiau, tada jau iems maista pradejo nesti, skrandis buvo pilnas...... bet taip skaniai viskas atrode, bet as atsilaikiau :)..... ir labai dziaugiuosi, nes dabar atsirugciau riebalais :DDDDD
2014-09-22 10:37:14
Visi į renginukus važiuoja tuščiu skrandžiu... Gera mintis taip pavalgyt prieš tokias pagundas. Ačiū už patarimą.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS