Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / zuikės dienoraštis
2014-09-14 13:11:40
Jūsų rezultatai fantastiški, iš tiesų labai faina skaityti, kad per tokį trumpą laiką pavyko atsikratyti 10 kg :)
2014-09-14 18:39:57
Ačiū už palaikymą. Šaunu kad visos mes lieknėjam, gražėjam. Aš va vakar nusipirkau tuniką..Bus kuom pasipuošti darbe. Bent iki naujų metų... Biški aptempta, ir jei ne lieknėčiau-tikrai bučiau pirkus 2 dydžiais didesnę... O dabar.... Smagu.
2014-09-15 11:37:46
Šaunuole zuike. Taip ir toliau :)
O aš neturiu kuo pasigirt. Krepšinis išbalansavo mano savaitę, o ypač savaitgalį. Nu nieko, vakar dar pagraužė dūšią, šiandien jau lyg geriau :)
2014-09-15 14:54:22
Esi krepšinio fanė??? kaip šaunu. Aš kaip sakoma jau pasveikau nuo krepšinio. Tik va gaila nelabai randu laiko pati pasportuot. 3 dienas bandau namus susitvarkyti... ir vis galo nematyt...:)))o kai rodo krepšinį jau užmiegu, nuo nuovargio....
2014-09-15 17:26:03
Sveikos visos , as ci dar nepilna savaite ir vis paskaitineju, apsidairau :D, nedrasu vienai. Zuike saunuole! Mano svoris buvo 95, noreciau 70, tai panasiai siekiame tikslo. Pasidalinsiu ir as kaip man sekasi . Treciadieni svertis (bet jau zinau kad truputi nukrito ) :D
2014-09-15 19:11:39
zuike, ne fanė jau o ligonė :D maniškis žadėjo mane iš namų iškraustyt bent kol kašį rodo :D ech... užaugau aš su tuo, nuo pat vakystės ta religija many gyvena, o dabar jau matau kad ir mano vaikiai ligoniai :D
Ir ūpas iš naujo atsirado svorį mest, vardan tos Lietuvos kaip sakant... :DDD
Anakonda sveika atvykus :)
2014-09-15 19:15:44
O as manau kad nuo krepsynio pasveikt neimanoma, tik kitus apkresti :D
2014-09-15 21:24:07
Sveika prisijungusi Anakonda.. Laikas greit bėga, greit čia apsiprasi. Ir manau susirasi anoniminį palaikymo būrelį. ir greit pati girsiesi super gerais rezultatais.. Laukiam jų labai labai...
2014-09-15 21:28:10
Zuike, aciu labai uz silta zodi :)
2014-09-20 08:29:03
-10.6 kg nuo faktinio svorio.... valio.......
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS