Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / zuikės dienoraštis
2014-08-28 07:46:41
Zuika turėk sąžinės, per savaitę -3 ir jinai bamba. Pasakysiu kitaip mūsų amžius nebe tas, ir oda nebe tokia elastinga. Turi pinigų plastinei operacijai? Aš nelabai :)))) taigi nukritus svoriui nori susivyniot nukarusią odą ir ją slėpt?
Snopa užjaučiu tave. O ką daktarai sako? su inkstais jokių bėdų neturi? ir dar, kiek vandens išgeri? nes sako kuo daugiau geri - tuo daugiau pasišalina. Šiandien ir aš išpampus... ir dar kelias dienas taip bus. Užknisa - bet ką padarysi, mes juk moteros... :)))
2014-08-28 10:24:27
Tu teisi Ewaldina. Nėra ko bumbėti man. Tik labai norisi greičiau viską pasiekti.
2014-08-28 12:52:21
ne tau vienai norisi :))) vėpsojau vėpsojau į savo fotkes šiandien nu ne kas per tas dvi savaites tepasikeitė... o taigi jau dabar turėčiau svert ne 70 o 60... :))))))) nu pasvajokim dar :))))
2014-08-29 14:41:10
Na va..O aš nuliūdau... Sportavau, plaukiojau, maitinausi.... O svoris sustojo vietoje... Tik raumenys visi skauda....
2014-08-29 17:31:48
Nosiuką aukštyn :) Per dieną nei Maskva, nei Amerika nepasistatė. Ir tamsta ne per kelias dienas turtą užsiauginote :) taip kad apsišarvuojam kantrybe ir pirmyn :)
2014-08-29 18:18:55
Zuike ramiai, lygiuot... pradėsi darbuotis ir pamatysi kaip pradės krist. Tiesa visus mokytojus sveikinu su artėjančia mokslo metų pradžia...Šou prasideda...:)
2014-08-29 21:21:35
aš va jau po rugsėjo pirmosios ir su gėlytėm namo grįžau....
2014-08-30 07:20:15
Zuike, gal mokytoja esi? Ir kurioj planetoj jau buvo rugsėjo pirmoji? :)
2014-08-30 09:52:24
Darželyje.... Čia kažkodėl taip sumastė direktorė, kad pirmadienį nebešvęsti o visi į darbą... Gal ir gerai.. Dirbantiems tėvams. Nes šventė buvo 4 val. o penktadieniais kiti anksčiau iš darbo grįžta, tai....
2014-08-30 10:07:44
Ohohoo tai tau reik medalį kabint :) Lenkiu žemai galvą prieš visus pedagogus ir ypač dirbančius iš pašaukimo.
Gal ir gerai sumąstė direktorė, visgi ne visi tėvai galės dalyvaut pirmadienį. O juk vaikams žymiai smagiau kad per šventę tėvai yra :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS