Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / zuikės dienoraštis
2014-08-25 16:38:01
oj, as irgi sveriuos kasdien, kartais po kelis sykius. Tikslai, ivedziau rezultatus iskart po lucky day, ot kur protas :) sugadinau statistika :D sekmes visiems.
2014-08-25 17:19:54
Sveikos, manau, ne be reikalo bara ir gavot velnių už kasdienį svėrimąsi. Manau, kasdienis svėrimas psichologiškai veikia, kažkas ne taip ir pradedate pergyventi, kad per daug suvalgėte ar pan... O taip gal net nėra. Kas per daug tas nesveika, manau, nereikia persistengti save kontroliuojant irgi :)
2014-08-25 20:26:52
O kaip nesisverti, jei įdomu. Be to mane tai po truputi ir motyvuoja, ir ruošia dirvą, kad atsisakyt luky day, arba bent protingą ją pasidaryt.. Sakykim priešpiečiams ledų porcija... O ne kaip dabar-visą dieną bėgi, leki, o vakare iš alkio visko prisikemši.
2014-08-26 07:27:32
Labukas, na va, šiandien gavau per nosį nuo svarstyklių :))) daugiau nebesisversiu, na išskyrus tas dienas kurias "priklauso". Cieli 2kg pliusas :))))) Mano dienos kaip šventė, kaip žydėjimas vyšnių :))))))))
2014-08-26 09:14:22
Tai gal po luky day pasisvėrei?
2014-08-26 09:51:04
neturiu tokios. Bet žiedus ant rankų vos pajudinu. Tokia sutinus visa. Bet manau normalu kad prieš tas dienas organizme skysčiai kaupiasi :)
2014-08-26 10:34:33
man irgi pries dienas taip buna, Ewaldina. Kartais net visi 3 kg plius. Nukris jie kaip ir priaugo :)
2014-08-26 13:18:34
žinau, todėl ir nesinervoju :) bet gera pamoka, kad visdėlto nereik kasdien svertis :))))))))
2014-08-27 18:54:51
O as jau beveik sesiolika metu patinusi, zinoma daugiau patinstu pries mano dienas. Kaip tai nervina.... O ypac su patinimais vargstu, kai isvykstu is namu. Karta kai pas sese buvau, viena ryta vos atsimerkiau.
2014-08-27 22:53:06
Oho kaip būna. Aš kažkaip esu gan sveika ir stipri, neskaitant atsitiktinių nulūžimų, iš šiai turbūt net nepastebėčiau kad ištinčiau. Nors kai buvau nėščia, mačiau kad kojos ištinusios.
Beja, nukrito jau 7 kg.. Įspūdingai mažėjęs liemuo tarsi sustojo-per savaitę jau tik 3 cm.... Jau laukiu nesulaukiu kada bus -10 kg. Manau ilgai laukti neberieks.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS