Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / zuikės dienoraštis
2014-07-20 10:00:02
Masčiau masčiau ir sumasčiau parašyti. Kažkaip nemoku tyliai ramiai sėdėti kaip pelytė po šluota. Manau tai suteiks man motyvacijos ir atsakomybės metant svorį.
Jei kalbėti apie priešistorę, tai svorio metimas man jau įgrisęs ir įsipykęs. Kiek save pamenu-visada dėl jo pergyvenau ir nervinausi. Ūgis tik 166, bet visada turėjau antsvorį. Tiesa, jis kiek keistokas. 18 metų svėriau 80 kg, bet kam pasakydavau-tas išsižiodavo, nes neatrodžiau tokia sunki. Ištekėjau, pastojau vieną kartą, paskui antrą, svoris sėkmingai pakilo... iki 100 kg. Tada ir prasidėjo mano kelionė. Ko tik nesiėmiau-ir sporto, ir kalorijų skaičiavimo, ir dalyvavau viename fitneso klubo projekte, ir net iš nevilties stebuklingų tablečių griebiausi... Net nelegalių. 8 numetu, 2 priaugu... 6 numetu 4 priaugu... Galutinis rezultatas kuris mane labai džiugino-78 kg.. Tada jaučiausi super graži, patraukli. Aišku, buvo lašinukų, bet niekas netikėjo, kad esu tokia sunkiasvorė... Taip pragyvenau gal 2, gal 3 metus ir vėl netikėtas nėštumas. Svoris auga kaip ant mielių.Pasiekia 100 kg bemaitinant. Tada su drauge einam pas vieną svorį numetusia ir padedančia kitiems tą daryti moteriškę. Dieta gan griežta, nors porcijos dideles, daug daržovių, jokiu luky day. Taip prabėga gimtadienis be torto, draugės gimtadienis be skanumynų, ateina Velykos(trys mėnesiai jau dietos). O tada pasidarau sveikuoliška torą iš datulių, razinų, riešutų, Jogurto. Nuėjusi sąžiningai papasakoju, kad sugriešijau ir ką-gaunu tiek pylos, kad viską metu. Rezultatas 88 kg. Bet tada dar vienas siurprizas-dar vienas leliukas. Va su juo ir atėjau čia. dukrytei tik 3.5 mėnesio, bet jei toliau taip-greit busiu nekilnojamas turtas... Atėjau su 103... Bandžiau pati laikytis, mažiau valgyti, bet turbūt perlenkdavau lazdą, nes pradėdavo trukti pieno, akivaizdžiai mažiukė neprivalgydavo ir būdavo nerami. Jau 4 diena čia, maitinuosi pagal valgiaraštį su tam tikrais siūlomais pakeitimais, pieno užtenka. Tuo galiu pasidžiaugti. Ir pagaliau šiandien luky day-nuo penktadienio laukia vyro gimtadienio paliktas torto gabaliukas, vynuogių kekė... Kaip džiugu kad yra tokių dienų...
2014-07-20 10:33:35
Sveika prisijungusi, zuike :) Tavo dukrytė dar mažytė, žiūrėk, kad pieno netrūktum, pasikonsultuok su dietologe, man atrodo kai registravaisi reikėjo pažymėti, kad maitini kūdykį, ar taip? :) Tiesa, vaikų aš neturiu, bet čia yra daug mamyčių, kurios tau tikrai patars ir dėl sporto su kūdykiu.. :) koks tavo tikslas ir kiek laiko būsi su mumis?
2014-07-20 10:46:27
Na prieš registruojantis aš daug čia rašiau, klausinėjau ar tinku į jūsų tarpą su mažiuke, ir mane patikino, kad tinku ir kad tokių mamyčių yra. Tad pažymėjau, kad maitinu. Dėl sporto man kiek sudėtinga-sporto klube kai sportavau, buvo super, o namuose vis trūksta jėgų, laiko. Vis atrodo, kad padarysiu tą, ir eisiu sportuot, paskui dar tą, paskui ir tą... Ir galų gale jau nebeturi jėgų arba mažiukė nebeleidžia. Po pirmos treniruotės labai skaudėjo rankos, kojos ir net pilvas. Negalėjau net laiptais normaliai užlipti. Tad atidėjau antrą treniruotę. Tikiuosi šiandien ją padarysiu. Negalvojau kad esu tokia slabiakė, nors gyvenu kaime, tenka ir kibirus nešiot, ir daržą kasti- krūvis šiokis tokis yra. Bet turbūt ne tiems raumenims, kur sportuojant veikia..
Pirmadienį tikiuosi pavyks pasikonsultuoti su dietologe, tad labai to laukiu.
2014-07-20 10:53:10
Rašyk dietologei, kad ir dabar, konsultacijos nevyksta online :) Kai tik prisijungs ir atrašys :) Man svarbu išlaikyti discipliną, tada sunku nebūna.. :)
2014-07-20 10:56:00
Busiu čia kol kas 6 mėnesius. Tikslas, kurio noriu-75 kg.. Jis pasiekiamas pagal čia paskaičiavimus per 30 savaičių. Nors iki vidutinio KMI reik turėt 71 kg... Man tai jau kaip svajonė iš pasakos...
2014-07-20 10:59:25
oj, aš jau jai rašiau... Ir ne kartą.. Ir dėl dideliu porcijų, ir dėl ožkytės pieno ir sūriu-laikome ožką, tai nesinori pirktis parduotuvinio pieno... Kai turi skanesnį ir sveikesnį. Nors dietologė gal pasakytų kitaip, bet... Savas vis tiek yra savas. Tik va patarė man nugriebti jį, bet kaip tą padaryti nežinau.
Be to po savaitės dar važiuoju į stovyklą su sūnumi ir mažiuke. Kaip tada reiks maitintis? Juk niekas man neduos virykles...
2014-07-20 11:01:50
Drąsiai rašyk ir Andriui.. Man asmeniškai didėja motyvacija po kiekvieno rezultatų aptarimo (siunčiu savo nuotraukas kas dvi savaites), kadangi mitybos plano laikausi sąžiningai, džiugu matyt save lieknėjančią.. Atsakoma į visus klausimus: pvz. per kiek laiko galiu numesti tiek svorio, kiek man reikia. Ir kai gauni atsakymą, kad naujus metus gali pasitikti beveik norimo svorio, jei laikysiesi visų nurodymų - nu kaip galima nesilaikyt?! :) Gi svajonė beveik ranka pasiekiama :)) Taigi, sėkmės zuike! Tau tikrai pavyks! :)
2014-07-20 11:07:07
Na man 1 litro pieno užtenka savaitei, tad nemanau, kad tragedija nusipirkt už 3.5 Lt ;) Mano uošviai ūkiškai gyvena: turi karvę, laiko kiaules, ir nu ir kas? Jeigu aš negaliu valgyti kiaulienos ir gerti riebaus pieno, vadinasi perku tai, kas galima :P Juk kai valgiau kiaulieną ir gėriau riebų pieną - nebuvau lieknutė, vadinasi reikia kažką keisti. Neieškok pasiteisinimų ir pasiryžk išeiti iš komforto zonos :P :)
Kaip sakoma: jeigu nori pasiekti tai, ko niekada nebuvai pasiekęs, turėsi daryti tai, ko niekada nebuvai daręs ;)
2014-07-20 11:12:39
Na aišku , viską gali pirkti. Bet man geriau įpilti puse porcijos savo pieno, nei pirkti ir naudoti visą porcija pirktinio. Geriau suvalgysiu puse porcijos ožkos pieno varškės, nei visa porcija pirktinės. Nes maisto ir taip per daug. Čia reik tik protingai pakeisti, ko ir tikiuosi iš dietologės patarimų. Dar keista, kad patariama salotas paskaninti šaukšteliu aliejaus, bet negalima mažiau turinčio kalorijų majonezo ar grietinės. Nors majonezo nemėgstu, bet vis tiek keista. Vis dar į salotas dedu grietinę ir kažkaip nesijaučiu nusidedanti.
2014-07-20 11:20:19
Kaip ir sakiau, čia kiekvieno asmeninis reikalas: aš pasitikiu profesionalais ir elgiuosi taip, kaip sakoma, pati neimprovizuoju.. Aš receptuose dar skaičiau, kad salotas galima maišyt su natūraliu jogurtu, tai čia būtų panašiau į grietinę :) Aš manau, kad svarbus ne tik kalorijų skaičiavimas, bet ir angliavandenių, baltymų ir riebalų santykis. Kažkuriame seminare Andrius sakė, kad jeigu kalorijų norma 1600 kcal, o mes suvalgysim tris šokolado plyteles po 515kcal*3=1545 kcal, kalorijų mažiau nei reikia, bet tikrai nelieknėsim :D :)
Norėjau sustiprinti tavo motyvaciją, bet žiūriu, kad tu labai kategoriškai nusiteikusi :) Kaip sakiau, tai kiekvieno asmeninis pasirinkimas.. Kam tada registruotis čia, mokėti pinigus ir nesilaikyti nurodymų? :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS