Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / MIN tikslas -10 kg = 60 kg
2014-08-03 15:30:41
Mano tikslai irgi labai panašūs - kol kas siekiamybė tie patys 60 kg :) Mano ūgis 164. Prieš 1,5 mėn prisijungiau prie kilo.lt būdama 70 kg. Dabar 64 kg :) Kol kas tik mitybos dėka. Mano dieta 1200 kcal. Nu bet niekaip neprisiverčiu sportuot.... Trūksta motyvacijos nors tu ką... Atrodo tas svoris ir taip krenta. Liubaška, gal tikrai geras tavo patarimas ryte pasportuot, nes vakare po darbų nesinori. Reik susiimt :) Juste, sėkmės ir tau ;)
2014-08-04 12:57:32
Aushra777 ar jau pradėjai jūdėti? Aš tave stebiu :))))
2014-08-04 12:58:06
Aushra777 ar jau pradėjai jūdėti? Aš tave stebiu :))))
2014-08-04 21:05:08
VAJE!!!! Dabar tai man bus :) Iš tikro nieko nepasportavau. Tik intensyviai bėgioju po namus ir kraunu lagaminus kelionei - ryt savaitei išvykstam su šeima. Merginos, laikykit už mane špygas, kad nesusimaučiau su kelioniniais skanumynais svečioje šalyje. Kaip reikės atsilaikyt.... ką?
P.S. Liubaška, ačiū už palaikymą ;)
2014-08-04 21:16:21
Aushra777, bet žinok tu nepatirsi labai daug ko...kai po sporto kitą dieną visus raumenis smagiai maudžia, kai darydamas mankštą pukši, kaip ežys ar garvežys, kai tave muša devyni prakaitai ir tada įvertini tuos, kas sukūrė dušą... vienu žodžiu daug prarandi :)
2014-08-04 21:19:37
Aha, svečios šalies skanumynai...o tu į juos žiūrėdama pagalvok, kokios tipo" švarios rankelės" juos darė...man tai padeda, matyt, kad turiu labai lakią vaizduotę... :)
2014-09-03 02:26:56
Sudetinga su atostogomis, bet pati tik ka grizau is pazintines keliones po cekijos kalnus. Kelione buvo ziauriai sunki, nes esu visiskai nesportiska ir visa laika vos spejau paskui grupe, bet ispudziai, neturejimas kada prisikimsti maisto, grieztas dienos rezimas ir visa kita... atsipirko, tiek fizine, tiek emocine prasme. Tad visoms linkiu tiek veiklos (idomios ir prasmingos), kad nebutu laiko nei kg skaiciuoti nei apie maista galvoti....
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS