Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / MIN tikslas -10 kg = 60 kg
2014-07-17 13:32:39
Sveiki, Skaitau ir matau - pilna visokių gražių sėkmės istorijų. Nesu mėgėja kalbėti apie savo svorį, tačiau nusprendžiau kad turiu viešai pasisakyti, kad taip gaučiau gera spyrį į užpakalį ir neturėčiau kur dėtis. Juk tikslus pasaku ne tik sau, ne tik pas save pasižymiu, bet ir jums visiems. Čia beveik kaip prieš Dieva atsiduodu teismui :)

Mano istorija tokia: Visą gyvenimą buvau putlutė. atvirai? tai ne putlutė o stora:) . Nuo pat vaikystės prisimenu apie tai kad buvau viena didesnių mergaičių klasėje. Vienu metu paauglė svėriau 73 kg, o ūgis 165 cm. Baigiant mokyklą sporto ir sveikos mitybos dėka buvau numetusi 10 -13 kg per 6 mėn. (5 dienos treniruočių sporto klube po 2 valandas negalėjo būti turbūt bevaisės. Aerobika - salė. arba Salė - aerobika) Buvau labai laiminga ir kas svarbiausia rezultatas net ir nebesportuojant ir nebevalgant taip sveikai keitėsi labai lėtai. gal +5kg per ~5 metus. Tačiau nuo to laiko, kai nustojau sportuoti į sporto klubus nebeturiu valios nueiti. kiek nusipirkdavau, vis nueinu kelis kartus ir vėl neinu. Paskutiniu metu mano svoris buvo stabilizavęsis buvo ~68 kg. Paskui artėjo vestuvės. Be sporto tik su Dietologės ir spec meniuko pagalba nusimečiau svorio ~60-62 kg. Paskui atėjo vasara, kepsniai ir iki vestuvių dar truputį priaugau. O dabar.. svoris vėl svyruoja 73 -72 -70. Klausite kodėl nebesilaikau meniuko? Esu skanaus maisto vergė. man nebuvo ten skanu.. Kažką reikia daryti, todėl ir pasirinkau Kilo.lt o juo labiau, kad čia pilna visokių gardumynų ir patinka tai, kad matai nuotraukas, matai kalrorijas, matai receptą. Pripažinsiu, kad esu silpnos valios, todėl ir atsiduodu visų jūsų teismui. Kelio atgal nėra. Tik pradėti judinti savo užpakalį, nebūti maisto šiukšliadėže.

Esama situacija: Vakar pasisvėriau 70, bet netinka. nei 70, nei 68.

Tikslas: 60 kaip minimalus rezultatas.
Terminas: 4-6 mėn.
Sporto vieta: namai, laukas

Juk gražiame kūne - graži siela. Turūt ne be reikalo taip sakoma.

2014-07-18 11:08:34
Sveika prisijungusi, matau, ryžto tau netrūksta, tad net neabejoju, kad tavo tikslai greitai virs realybe ;)
2014-07-18 11:57:09
Sveika, Juste :) Labai džiugu, kad susiėmei, kai antsvoris nėra didelis.. Nes ir man buvo panašiai.. 58-60.. paskui 68-70.. prieš vestuves 62-64.. po vestuvių 70-72.. paskui 80-82.. paskui 92-94.. tada nervai, diplominis.. 89.. ir atsiduriu čia :) Tad man numesti "turto" žymiai daugiau, nors esu panašaus ūgio - 164 cm :) Tad dideliausios sėkmės, mes su tavimi! :)
2014-07-18 14:59:32
Sveikos Merginos, Ir mano lyyygiai tokia pati situacija...trys vaikai pridejo po 4 kg ir dar siaip +4 tad sveriu dabar 79 kg, o ugis 164 cm. Laikiausi visu pasaulio dientu, bet nei vienos iki galo. ziauriai blogai, negaliu prisiversti, kiekviena sekunde galvoju apie savo svori....
2014-07-18 16:20:14
Sveika prisijungusi :)
2014-08-01 08:48:38
Na jau 68 kg :) Tačiau laikausi tik mitybos, su sporto niekaip neišsimušu. Vis reikalai reikaliukai bėgi, leki.. O grįžus ~ 21 val jau nieko nebesinori..
Bet jau ~2 kg nėra vien dėl mitybos. Numatytas kalorijų kiekis pas mane 1500 kcal. Bet kartais priešpiečiu nesinori arba užsidirbus pamiršti juos.. :) Tačiau smagu kad tikrai nebadaujama, o sveikai ir normaliai maitinamasi. Ypatingai rytais patinka pusryčiams kokteiliukai.. Pasukos su bananais ir persikais - mmmm... (nors nuo vienos porcijos su vyru pavalgyti galime) :) Na, bet po truputį po truputį.. Jaučiu džinsai laisvėja, pagurkliukas mažėja. O tas man ir patinka ;) Nors tik ~2 kg. bet kaip smarkiai jaučiasi. Ir nesijauti išsipūtusi kaip balionas. Ir svarbiausia nesunku! :)
2014-08-01 11:26:28
sėkmės ir stiprybės tau! Man tokiose situacijose kai valios pradeda trūkti, padeda mintis, jog nesu prastesnė už kitas, jei kitos gali susiimti, tai galiu ir aš. Jei kitos gali atsikratyti tiek svorio, tai ir aš sugebėsiu. Ir gal ne iš karto, bet pavyksta ir man, taigi pavyks ir tau ;)
2014-08-01 13:44:21
Sveika prsijungus. Mano ryžtas lavai panašus į tavo, nors skaičiai šiek tiek mažesni. Ūgis 170, svoris buvo 70, norėčiau kokių 63 kg. Bet kas man čia patinka labiausiai, kad pradėjau žymiai geriau jaustis. Stengiuosi nenuklysti nuo kelio, bet jei taip ir nutinka, stengiuos nenuklysti labai toli :) Kas liečia sportą, siūlyčiau tikrai pradėti sportuoti, kad ir ryte, tada būna žymiai žvalesnė diena ir savijauta visiškai kitokia. Mano apimtis tikrai pradėjo mažėti. Ypač kojų - visada buvau jomis nepatenkinta, atrodė per storos. O dabar, praėjus vos dviems savaitėms pastebėjau, kad šortai, kurie buvo aptempti, jau yra laisvoki per šlaunis, kas tikrai džiugina. Apimčių dar nesimatavau, bet drabužiai rodo savo :) Tad linkiu ir tau visokepriopos skemės, svarbiausiai nenuleisk rankų ir pradėk sportuoti. Aš tikrai tikiu, kad laiko tikrai gali atrasti, tereikia panorėti. O kadangi čia atėjai, tai tikrai to nori, tad va tau spyris į užpakalį ir parašyk čia iš karto po to, kai padarysi pirmą treniruotę ;) Aš tavim tikiu, nors tavęs visai nepažystų ;)
2014-08-01 14:24:44
Ačiū už palaikymą ir motyvuojantį "paspardymą". Man jo tikrai reikia :)
Sportuot ar pradėjau, bet kad pasportuoju tik 1-2 kartus per savaitę.
Nors programoje yra 4 kartai.

Bet būtinai parašysiu po treniruotės :)
2014-08-02 10:37:27
mano programojje 3 kartai, tai stengiuos kas antra diena sportuot ir turiu 4 iseigines per sav. tai kaip besisukciau randu tas 3 val sportui, tad manau ir tu rasi, tad sekmes tau ;) lauksiu ziniu
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS