Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ataskaita
2014-07-18 09:48:27
Su tuo mitybos planu, tai matyti kaip užsakymų turi. Aš asmeniškai ryte užsiregistravau, o vakare gavau mitybos planą. :) Kas liečia sportą, tai aš bėgioju, savo pasirinktus pratimus darau tik tada kai būna labai blogas oras ir tikrai negaliu išbėgti pabėgioti :)
2014-07-28 11:15:44
Turbut cia ir karsciai prisidejo, bet jau nukrito 1,5 kg :) Kazkosk nenormaliai geras jausmas :) tarsi narkotiku kazkokiu uzvalgius jauciuosi... nepasakyciau, kad pastaraja savaite laikiausi mitybos plano 100 proc.. bet jauciu, kaip pradedu keisti iprocius... Tarkim uzkandziui prisipjaustau morku arba arbuzo... geriau pradejo veikti zarnynas :) dingo tas ispustas pilvas... nes uzkandis budavo sumustinis :)))
Sia savaite turbut jau isdrysiu ir nusifotografuoti :)))
Oj kaip man cia gera :)
2014-07-28 15:50:36
Smagu, kai viskas tik į gerą, ir svoris, ir emocijos ;)
2014-07-28 19:23:47
Džiugu girdėt! :)
2014-09-11 01:57:46
Na stai ir vel as nuo beveik to pačio 0... buvo atostogu metas, tai viska vel spjoviau ir vel nuo pradziu. Nezinau matyt tikrai esu mirtinga ir man su valios ugdymu matyt kursu reikia, o ne su dieta online. O gal Jus kas isbandete psichologa, pries dietolog? Butu idomu isgirsti Jusu patirtis... Ka darote, kad ta motyvacija nedingtu?
2014-09-11 07:10:09
Motyvaciją padeda išlaikyti noras pasiekti tikslą, o savianalizei ir savikontrolei ugdyti padeda skaitymas http://www.knyguklubas.lt/filosofija+kasdienai+ir+kitiems+pavojingiems+gyvenimo+atvejams.html
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS