Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ataskaita
2014-07-17 10:16:02
Sveikos mielos likimo draugės :)

Trumpai prisistatysiu, manau tai didelė motyvacijos dalis.
Šią programą tik iš trečio karto pasirinkau, vis matydavau facebook'e, delfyje ir kituose puslapiuose besireklamuojant, tačiau manydavau,kad čia eilinis triukas, juk viskas priklauso nuo žmogaus. Informacijos apie dietas ir sportą pilnas internetas - imi ir renkiesi daugiausiai teigiamų komentarų sulaukusios... Easy peascy :)
Vakar įvyko lūžis. Mano antram sūneliui sukako 7 mėnesiai, nuvažiavom su visa šeima atšvęst. Valakmpiuose prie upės pasimaudyt. Nusirengiau ir jaučiu, kad į nugarą kažkas kanda... Prašau vyro pažiūrėti, kas čia gali būti... Iš abiejų pusių ir taip vienodai, tarsi šaldo, tarsi kanda... Ką Jūs manot... o gi išaugę man riebalų sparnai, kur oda atšalusi ir liečiasi į kitą odą... (Vyras sako, neikas nekanda, sparnai išdygę, teks tuoj kaip šerpėjų - rauklšles valyt :)).
Tai va dabar sveriu tiek pat, kiek gimdydama savo antrą vaiką. Pastojau 72 kg, o gimdžiau 87 Kg. Po gimdymo nukrito svoris iki 79 , bet paskui jis tik augo, nes darbo pobūdis oks, kad reikia didžiąją dalį namie sedėti prie kompiuterio. Atrodo 2 vaikai, lakstyk iki numirimo ir pats voris nukris... Man taip nenutiko, kai vyresnėlis serga, gamini valgyt, ko nesuvalgo sumeti į šiukšliadėžę... Tokia vat šiukšliadėže aš ir pavirtau.
Susėdom bendrai nuotraukai ir jaučiu, kad nebesifotografuoju, taip kaip megdavau pirmam plane, o slepiuosi už vaiku ir vyro tik galva ušsikišusi... Jei ir toliau taip tai nuo kompleksų ir depresiją įsivarysiu. Todėl, čia mano paskutinis šansas :) Kaip kokių alkoholikų anonimiškas portalas :)
Dabar sveriu 85 kg, mano tikslas sverti bent 68 kg, o idealiausia - 65 :) būčiau 9 danguje :)
Tad jei yra merginų ar moterų ar mamų kurios palaikys mane - man tai bus labai didelė pagalba.
Su meile ir kol kas didelių pasiryžimu - FOTOGRAFĖ :)
P.S. dar kodėl visgi pasirinkau šią programą - kaina. Tebūnie čia ir ne viskas asmeniškai - gal kažkokia kompiuterinė programa siunčia tuos pratimus ir dietą, bet juk taip patogu, kai nereikia nieko ieškoti...200 Lt - pusei metų... pf... kaip vienas mėnuo sporto klube.. tiek dar galiu sau leisti :))
2014-07-17 11:24:39
Fotografe, sveika prisijungusi! :) Čia visada rasi tave suprantančius ir tau padedančius žmogeliukus (tiek nariai, tiek ekspertai :) O koks tavo ūgis ir apimtys?
2014-07-17 12:41:45
Ačiū, Tau ilgaplauke :)
Mano ugis 167 :)
o apimtys:
krutine 104
liemuo (vieta kur turi but talija) 88 cm
klubai: 118 cm

2014-07-17 13:26:53
Grazus prisistatymas :) Kuo didziausios sekmes Tau tirpdinant lasinukus !!! O jei laikysies mitybos plano viskas bus čiki :)
2014-07-17 13:32:12
Ačiū, Dija, jau vien nuo palaikymo jaučiu, kad koks kilas šiandien nukris :)
2014-07-17 13:47:45
Ęsveika prisijungusi :) Graži istorija daug motyvacijos, taip ir toliau ;)
2014-07-17 14:08:06
Taip smagu skaityti kitų dienoraščius ir prisistatymus, gal kada ir pačiai reikės... :D
Sveika prisijungusi! Daug ištvermės ir valios tau šiame kelyje, jų prireiks, bet pastangos to vertos! ;D
2014-07-17 15:25:21
Labas Fotografe,

Reikia daug pastangų ir stimulo, ir viskas pavyks:) Aš taip pat labai stengiuosi ir mums visoms pavyks jei tik laikysimės išvien:)
2014-07-17 17:13:05
jei viskas taip kaip iš pradžių - tai su Jūsų palaikymu - merginos- vis labiau ir labiau tikiu, kad pavyks :)
Jūs nerealios

:)
2014-07-18 09:35:37
Man dar įdomu ar dietą gavote per 24 val nuo registracijos ar ne?
Gavau kol kas tik sportinius pratimus... Beje, o kai sportuojat ar apšlimą šiuokį tokį darote ar ne?

Ačiū
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS