Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Stiklo_upės dienoraštis
2014-07-17 08:44:09
Sveiki gyvi,

Prieš savaitę prisijungiau prie sistemos su dideliu noriu keistis. Jau dabar galiu pasidžiaugti -2 kg. Dabar sveriu 91,5kg, ugis 169cm, taigi tikrai turėsiu gerokai padirbėti, kol visą šį sukauptą "turtą" sudeginsiu.
Svoris sau tolygiai po truputį augo 10 metų, nuo tada, kai baigiau mokyklą. Įtakos turėjo sutrikusi hormonų pusiausvyra, tačiau net ir žinodama, kad turiu polinkį kaupti riebaliukus, vis tiek lengva ranka griebdavau picą, karštus sumuštinius ir čipsus. Pagrinde dėl to, kad po sunkios, įtemtos ar nesėkmingos darbo dienos eidama namo užsukdavau į parduotuvę ir mintis buvo tik tokia, aj šiandien tiek daug dirbau, tai bent pavalgysiu. Sakyčiau esu vadovėlinis emocinio valgytojo pavyzdys.
Prisiruošti keistis užtruko ilgai, vis planavau, vis galvojau. Pernai nuėjau pas dietologę, kurios dėka numečiau 10 kg. Bet paskui motyvacija išblėso, be to pradėjau gyventi su draugu, kuris mėgsta skaniai pavalgyti. Atrodė, kad nepavyks jį pripratinti prie sveikesnio maisto. Per daug ir nesistengiau. To pasekoje numestieji kilogramai grįžo.
Bet dabar tvirtai nusprendžiau, kad noriu būti kitokia. Be to draugas irgi mielai valgo mano dietinį maistą, taigi pasirodo problemų buvo tik mano galvoje.
Noriu pakeisti įpročius, noriu išmokti sveikai maitintis. Nes išties man tas maistas skanus. Džiaugiuosi kaskart pavalgius, kad nesijaučiu apsunkusi. Savaitę pasportavus jaučiu, kaip mažėja nugaros skausmai, turiu kurkas daugiau energijos. Labai džiaugiuos, kad mitybos planelis toks įvairus, galiu pasirinkti, kiek ilgai noriu stovėti prie puodų (pernai dietologės sudarytas planas vertė virtuvėj praleisti kur kas daugiau laiko nei norėtūsi).
Kol veidrodyje vaizdelis nepatinka, žinau, kad nebus sunku. Labiausiai nerimauju, kaip reikės motyvuoti save, kai tas vaizdas jau bus arti tikslo. Tikiuosi iki tol susiformuos nauji įpročiai.
2014-07-17 11:29:42
Sveika stiklo upe, aš irgi taip užsiauginau savo "turtus" :D Mums pavyks :) Koks tavo ūgis ir apimtys, tikslas? Ir kiek laiko planuoji praleisti čia? :)
2014-07-17 11:30:10
Sorry, ūgį buvau praleidus skaitydama :)
2014-07-17 13:41:54
Sveika prisijungusi :) Kaip sakoma gera pradžia pusė darbo, taip ir toliau mergyt ;)
2014-07-18 11:06:08
Sveikutė, manau, mes kažkuo panašios :) tiek apimtimis, tiek ir pačia istorija. Mano svoris taip pat iki kosmoso šoktelėjo prieš 10 metų per nėštumą, nuo 56 kg nuo tos dienos iki šiandienos virtau 97 kg sveriančiu cepelinuku. Liūdna, bet negali sakyt, kad nieko negalima padaryti. Ir aš darau ką nors jau 10 metų :) Tiesa, nelabai sėkmingai...
Laikau už tave kumščius ir tikiuosi, kad būnant čia seksis ir tau, ir man :)
Laikykis!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS