Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Liubaškos dienoraštis
2014-08-20 12:22:30
Beje dėl to 1 kg priaugimo per dieną - tai tik prisikimšęs žarnynas :) Juk pasisvėrus po dienos valgymų žymiai daugiau sveriama nei kad ryte nevalgius :) Todėl ta viena diena nieko realiai nesudaro. Išsivalys žarnynas ir svoris kris, man atrodo taip nutinka ir per pirmąsias kelias savaites, kai stipriai krenta svoris :) O kai palengva - matyt jau riebalai nyksta daugiau.
2014-08-31 17:06:59
Na o aš šiek tiek išvykus buvau. Mityba stengiausi prisižiūrėti, bet pagal grafiką valgyt nesigavo. Ir žinoma negalėjau sau leisti atsisakyti šviežaus tuno kepsnio ir vetinių jūros gėrybių užsienyje. Kartais vyniukas vakare arba koks egzotiškas valgis. Sportą šiek tiek nuvau apleidus išvykos metu, bet tik kelioms dienoms. Džiaugiuosi, kad grįžus svarstyklės parodė tik 300gr. plius, vadinai kelionė man nepakenkė visai. Na nebent lengvas virškinimo sutrikimas, gal dėl to ir tas pliusas buvo. Tačiau grįžus namo viskas susitvarkė ir laukiu pirmadienio, kada galėsiu pasisvert. Žinoma paskutinė vasaros savaitė ir kartas nuo karto nuklydimų buvo, bet nedideliu. Sportas sugrįžo į savo vagą visiškai, gal būt netgi daugiau nei reikia. Šiandiena sėkminga diena, bet stengiuos nepersistengt. Ryt bus matyt...
2014-09-01 07:17:43
Na ką gi ... pirmadienio rytas. Pirmiausia, tai su rugsėjo pirmąja visus. Man tai pat teks grįžti į "mokyklos" suolą ir atsiminti, ką reiškia vėl pradėti mokytis.
Na o šį rytą pradedu džiugia nata - 65 kg, o tai reiškia, kad dar minus vienas kilogramas nuo mano kūno svorio. Džiugu. Senai bemačiau tokius skaičius ant svarstyklių (neskaitant kartą tų 64,9), bet manau, kad šis skaičius realesnis, nes sveriausi po Lucky day. (O praeitą kartą buvo, kad sveriausi po parinio darbo). Įskaitant kelis mano nuklidymus, sakyčiau labai netgi gerai. Tikiuosi, kad svoris panašiai ir laikysis.
Kai kurie dalykai mitybos atžvilgiu jau pasidarė, kaip įprotis ir jau sugebu pati nuspręsti kiek ir ko reika valgyt. Kadangi kai kurių dalykų mūsų meniu sąraše nėra, pasiskaičiuoju kalorijas pati, įvertinu baltymus, riebalus ir anglevandenius ir valio. Tikiuosi, kad šie mitybos įpročiai niekur nedings.
Ką pastebėjau, kad labai svarbus yra miegas. Kai gerai pailsiu, tai ir jaučiuosi žymiai geriau, ir virškinimo sistema geriau veikia, ir sportuoti norisi labiau.
Tad merginos linkiu ir jums sveikai maitintis, gerai ilsėtis, pasikrauti gerą nuotaiką, smagiai pajudėti ir viskas bus gerai ;)
Geros savaitės ir smagios rugsėjo pirmos.
2014-09-01 09:40:10
Sakyčiau netgi labai šauniai čia tu! :) Šaunuolė!
2014-09-05 09:12:25
Liubaška, kaip tau sekas? :)
2014-09-08 09:12:37
Na va ataskaitėle: ketvirtadienis - itališkas desertas tiramisu "dieviško skonio", pati gaminau :) ir draugus vaišinau. Visi grįžta iš atostogų, dalinomes įspudžiais - ant stalo ispaniškas, graikiškas, gruziniškas vynai. Naktipiečiams - ledai :)
Penktadienio rytas - kava ir į mokslus. Vėlyvi pusryčiai. Penktadienio vakaras - vakarėlis darbe - vynas, alus, užkandžiai. Gerai, kad bent su užkandžiais nepadauginta. Šeštadienio pietūs - išvyka į gamta - ant grotelių kepta lašiša su daržovių salotomis. Vakarienė pas mama. Žinoma neapsieita be saldukų prie arbatos.Sekmadienis - dabe visą parą, grįžau į teisingo maisto kelią, plius lengva mankšta. Reziume - tobulas savaitgalis ir plius 700 gramų. Ne tiek jau ir daug, žiūrint į tokią savaitę. Dabar mityba gali pasikeisti, nes pradėjau studijuoti. Tikiuosi per šią savaitę ją susireguliuosiu pagal naują tvarkaraštį ir kitą pirmadienį turėsiu minusiuką. Dėl pliuso nestresuoju, pradėjau mąstyti taip, kad kartais lengvas pliusas net gi geriau, kai jis atsiranda tarpe tarp smagių savaičių. Svorio metimas, žinoma, užtrunka ilgiau, bet tada nejaučiu saldėsio bado ir nesijaučiu nepatogiai smagių vakarėlių metu. Svarbiausia nepadaugint... Juolab man visada norisi paragauti kažko naujo ir dar neragauto. Neveltui į virėjus mokytis įstojau. Tad rankų nenuleidau ir šios savaitės tikslas pamatyti skaičių 64 ant svarstyklių ir nesvarbu, koks skaičius bus po kablelio.
2014-09-08 09:17:14
Lelija, o kaip tavo reikaliukai? Ar turi dienoraštį, kuriame rašai apie savo rezultatus? Ne visada turiu laiko landžioti po forumo, bet būtų įdomu paskaityti...
2014-09-16 05:42:15
Savaitė be alas ir be kayos iš Statoilo, šiek tiek daugiau atkreiptas dėmesys į mitybą ir prašau, dar minus vienas kg ir mano išsvajotas skaičius 64 ant svarstyklių, tad rezultas 64,7 mane net gi labai nudžiugino. Pameginsiu ir šią savaitę neatsipalaiduoti ir gal būt neužilgo bus 64.5 o gal net 63,9. Daug nesitikiu, bet laukiu geriausio :)
2014-09-16 09:07:54
ooo kaip smagu :))) sveikniu :)))
as savo dienorasti turiu, bet tikrai atsipalaidavau, tai nelipu ant svarstykliu :)) bijau :))) reikia sugrizt i mityba ir sporta ir tada tikrintis :))
2014-09-22 07:54:08
Dar viena savaitė ir vėl pliusas. Rezultatas 65.4 kg - plius 0.5kg. Nepanikuoju, einu stabiliai, tai pliusas, tai minusas, bet minusas didesnis. Ši savaitė buvo sunki fiziškai, šiek tiek morališkai, tad maisto atžvilgiu savęs per daug nespaudžiau, miegojau mažai iš čia ir toks rezultatas. Nuo šios savaitės vėl grįžtu į režimą...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS