Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Liubaškos dienoraštis
2014-08-12 09:13:37
Na va savaitės ataskaita: keturios dienos su temperatūra 38 plius, daug liepžiedžių ir aviečių arbatos, padrika mityba, jokio sporto ir saldusis Lucky day sekmadieni. Reziume - plius 1.5 kg Liudnoka, na bet ką darysi, nereikia įprasti vien tik prie gero.
Už tai dabar pasveikau ir motyvacija judėti vėl sugrįžo. Sunkoka grįžti prie plano, bet yra toks žodis NNNNAAADAAAA "REIKIA"
Tad sekmės man ir tikiuosi kitą pirmadienį pamatyti savo išsvajuotą skaičių 65 :)
2014-08-17 18:50:58
Laikykis! Tiek nedaug liko! ;)
2014-08-18 08:33:46
Liubaška, laikykis ir saugok save;) o 65 manau tikrai greitai pasirodys ir pranyks, nes greitai girsies jau artėjančiu 60!
2014-08-18 09:13:17
65,7 Kg Na ne taip gerai, kaip norėtusi, bet džiugu, kad minusas, o ne pliusas. Žinoma nereikia norėti, įskaičius tos kelis nuklidymus, kurie buvo padaryti rezultatas gan neblogas. Bet tai pamoka man: nėreikia norėti gero rezultato, kai padaromi žiaurus nuklidymai.
Pasistenksiu, kad šią savaitę daugiau taip nebūtų... pažiūrėsim, kaip pavyks..
2014-08-18 09:16:18
Šaunu, labai šaunu :)
2014-08-18 09:45:47
Liubaška, musu tikslai vienodi - kai pradejau projekta sveriau 69-70kg, o ugis 171 cm. o tikslas - 60 kg. skaicius 65 irgi buvo mano tarpinis tikslas :D dabar noriu 64 :) bet po tokiu zoliniu as bijau lipt ant svarstykliu - visiskai paleidau vadzias 2 dienas.. ir man, kaip ir tau tokie "bajeriai" kainuoja pora kg plius.. labai suprantu tave :)))
2014-08-18 09:46:37
oi ir mes beveik kartu pradejom procesa :)))))
2014-08-18 17:17:57
O, smagu turėti bendramintę, galime vieną kitą palaikyti ar pasiguosti. O man tai vis koks nors įvikys kiekvieną savaitę nusimato, tad labai sunku laikytis darosi, juolab, kad pirmi kilogramai nukrito labai greitai, nes organizmas šoką gavo. O dabar krenta po nepilną kilogramą per savaitę. Tas yra dalinai džiugu, nes kuo lėčiau krenta, tuo lėčiau ir augs. Bet ir liudna, nes visko gi norisi labai greitai :) O priauga tas kilogramas kone per dieną. Gerai, kad bent susilaikau svertis dažnai, tik pagal grafiką - kartą į savaitę.
2014-08-19 10:28:21
tu rasai tai grynai apie mane :)))) matyt musu kunu tipai vienodi :))) man irgi krenta letai, kazkur po 0,5 kg per savaite, del ko labai sunku su motyvacija buna.. o bet kaip faina zinoti kad ne viena tokia esu!! :)))))))
2014-08-20 12:19:06
Aš čia jau ketvirta savaitė, tai galiu pasakyti, kad čia matyt apskritai taip organizmas veikia, nes pirmas dvi savaites svoris žiauriai krito (aš ir apie 10 kg noriu atsikratyti), bet kitas dvi po daug mažiau krito, jau nesiekia 1 kg, bet džiaugiuosi :) svarbu krenta. Šiaip šiuo metu atostogose aš, pas mamą, tai bijojau, kad kaip tik pradės augti svoris, bet namie daug veiklos radau (truputį remontuoajamės, baldų stumdymas ir pan), namas dviaukštis tai aukstyn žemyn nežinau kiek kartų per dieną, o maitinimasis ne visai pagal grafiką, tačiau stengiuosi mažom porcijom ir iš ryto angliavandeniai, vakare daugiau baltymų, ir ką? Veikia :) per savaitę 0,7 kg minus :) nors ir nedaug nukrito, bet džiaugiuos kad fizinis darbas savo padarė :) O ir prieš veidrodį vaizdas jau kitoks :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS