Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Liubaškos dienoraštis
2014-08-04 10:53:34
Bet iš tikro merginos labai stengiuos laikytis meniu. Ne visada gaunasi valgyti taip, kaip parašyta, bet jau supratau, kaip veikia sistema ir net jei valgau ne namie, visada renkuosi neriebu maista su daržovėmis, be bulvių ir pan. ar kokias salotas. Taip pat stengiuos nepadauginti porcijų atžvilgių. Šiek tiek gaila, kad miego laikas yra mažesnis nei norėčiau. Vis ta karšta vasara, norisi visur spėti ir visur sudalyvauti. Kartais žinoma ir alaus bokaliukas (be užkandžių) nepraslysta pro šalį ar balto vyno taurė. Žiauriai pykstu ant savęs dėl to, bet bent jau cukrus po truputi dingsta iš mano gyvenimo. Užkandžiams beveik visada renkuosi vaisius (tad saldumo užtenka) ir pradėjau valgyt daugiau varškės, o jogurtus ir šiaip mėgdavau. Bet Lucky day laukiu, kaip mažas vaikas, nes tas rytinis skanios kavos puodelis su pienu ir šokoladinio pyrago gabaliukas, lyg dangiška palaima. Maistas sielai. Tikrai verta stengtis.
2014-08-04 11:28:46
Aš kažkaip išvis nepasirinkau lucky day, mano nuklydimai buvo keli nedideli, savaitgalį buvau pas mamą, buvo pyrago, keista, bet man užteko paragauti jo du arbatinius šaukstelius ir nebenorejau :) o anksčiau mirdavau dėl saldumynų, ir suvalgydavau tikrai ne tokius kiekius.. :D. Ir man nereikia jokios lucky day, nors aš dar tik antra savaitė taip, bet esu laiminga, užtenka man ir vaisių :) gaunu tą pačią dozę saldumo :)
2014-08-06 10:52:31
Susirgau :(
2014-08-06 11:40:27
citrinos, medaus... dar vaistuku ir pasveiksi.... nors nežinau kuom susirgai. mano mažiui angina. tai irgi... prisiglaudžia ir aš tirpstu.
2014-08-06 16:34:35
temperatura šokinėja, kaip pašėlus, tai dabar liepžėdžių arbata, medus ir lovos režimas.... tikiuosi neilgam
2014-08-06 16:43:35
mano 3 metų sūnui irgi temperatūra šokinėja. naktį iki 40, 12 val buvo 39.. Gerklė tik truputi paraudusi, tad tai ne angina. Keista taip ir labai liūdina, nes sunku kai vaikas serga. Gerai kad dar pamiegojo dieną, o tai jei tik geriau kiek-bėga, lekia...
Linkiu abiems kuo greičiau paveikti....
2014-08-07 09:37:26
Na šiandiena lyg ir geriau šiek tiek. o tai čia dvi dienas tarp 39 ir 37 temperatūroje gyvenau. Vien tik arbatos ir arbatos ir prakaituoji po kaldra, senai man taip bebuvo. Bet taip žiauriai: pakyla temperatūra iki 39 pasidarau arbatos su medum atsigulu, išprakaituoju ir per pusantros valandos iki 37 nukrenta, truputi pasilaiko ir vėl kyla. Galva galvojau susprogs nuo spaudimo. Jaučiausi kaip koks zombis. Šiandiena alyg jau ir geriau, tikėkimes, kad ryt visai bus gerai.
2014-08-07 09:39:28
Apie sportus ir mitybą pagal planą žinoma buvo pamiršta. Nes valgiau tik tada kada galėjau pažiūrėti į maistą.
2014-08-10 13:08:43
Na ką go, panašu, kad pasveikau - VALIOOOOO, bet...
Visą savaitę jokio mitybos plano - na toks minimalus - valgiau sveikai, bet ne laiku. Vieną kitą dienele pavyko viskas puikiai. Kas liečia sportą - tai visiškai neteko pasportuot, gal pavyks šiandieną. Šiandieną dar sekminga diena - leidžiu sau pasmaguriaut šokoladoniu šokoladiniu pyrago gabalėliu, kurį iškepiau vyrui į kelionę - "Lucky day", nes dar sviečių iš netolimo užsienio turėjau, tai manau poilsis ir lengvas vadžių paleidimas šiandiena ne pro šal, ypač, kai savaitės viduryje iš viso beskonį maistą valgiau ir daug įvairių arbatų geriau. Kažkaip įtariu pliusą ryt ant svarstylkių, bet tas nėra blogai, svarbiausiai, kad ne per didelis. Motyvacija pakilus 100 procentų. Judesiui vėl pasiruošus, einu skaityti meniu ir galvoti ką ryt į darbą susirinkt. Džiugu grįžt į normalias vežias... WOOOPP WOOOOP WOOOOOP
2014-08-10 20:39:00
Na šaunuole Liubaška, kad pasveikai ir su motyvacija kimbi į naują savaitę. Sveikatos ir stiprybės tau...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS