Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Liubaškos dienoraštis
2014-07-24 13:38:07
Sekmes Liubaskai einant tikslo link :)
2014-07-24 21:48:09
RamRam, patikėk bėgiočiau, ypač per tokiu karščius :) Dabar Kaune kas antrą dieną 6 ryto keliuosi, kad pabėgioti galėčiau. Ir varau aplink rajoną savo kokius 5-6 km :)
2014-07-27 09:35:11
Maža savaitės ataskaita: savaitės viduryje buvau Druskininkuose kelioms dienoms. Iš vienos pusės džiūgu, kad atsilaikiau nuo saldžiųjų pagundų, tik gaila, kad mitybos laikas smarkiai nušoko. Buvo dienų, kaip pietavau beveik 12 nakties. Visą dieną tik vaisiai ir gėrimai. Sporto irgi užteko - vietoje nesedėjom - ir baseinai, ir laipiojimo parkas, ir pasiplaukiojimai ežere (nepamiršau ir priskirtų treniruočių). Karštomis dienomis prisiryti judant nesinori - gerai, tačiau maitintis reikia teisingai - ko buvo privengta (laiko atžvilgiu). O kadangi dienos buvo tikrai judrios, tai vakare leisdavau sau atsipalaiduot ir pagurkšnuoti vyno taurę ar alaus bokalą. Džiugu, kad bent junk food'o nesinorėjo, tik vištiena ant grotelių su daržovių salotomis į trasą ėjo. Ačiū draugui už supratingumą ir solidarumą, kuris kartu su manim tą vištieną valgė. Šiandieną sekminga diena, tad jau pasilepinau šokoladiniu vafliuku ir skanios kapučino kavos puodeliu. Klaipėdoje įsibėgėjo Jūros šventė, tad nuoširdžiai tikiu, kad tai ne paskutiniai mano saldumynai šiandiena. O ryt sversiuos, norėčiau bent jau minus vieno kg. Arba bent jau tų pačių skaičių, pliuso visai nesinori... bet bus matyt. Ačiū visoms merginoms už palaikymą, tikėkite savimi ir jums taip pat viskas pavyks, tačiau kad ir kas benutiktų - svarbiausiai gera savijauta :)
P.S. tarp kitko, kai pradėjau sveikiau maitintis ir valgyt mažomis porcijomis, pagerėjo bendra savijauta. Pasitaisė virškinimo sistema, nesijaučiu apsunkusi, nors kartais atrodo, kad visą laiką noriu valgyti. Tačiau, kai yra veiklos visai apie tai pamirštu ir jaučiuosi puikiai.
2014-07-27 15:51:58
Super, aš irgi šiuo metu esu Druskininkuose ir mėgaujuosi daug pasivaikščioimų, plaukiojimu ežere ir krosą kas antrą rytą bėgu, na o mityba stengiuosi valgyti į temą, bet pasitaiko visko ;)
2014-07-28 07:54:08
Labas pirmadienio rytas ir svarstyklės rodo 66.4 kg, tai yra minus 0.8kg. Smagu matyti šiuos skaičius, bet šią savaitę teks nuo kurso nenukrypti, kas benutiktų. Nes praeitą savaitę šiokie tokie nukripymai buvo...
2014-07-28 08:41:52
Super, smagu kai tikslas vis artėja :)
2014-07-28 10:15:29
Sveikinu Liubaška, man toks svoris fantastiškas....
2014-08-04 08:50:45
Woooohooooo 64.9 kg, tai dar minus pusantro kilogramo. Dėje teko atkelti Lucky day iš vakar į šiandieną, gal dėl to toks rezultatas. Na ir kas na ir kas, vis tiek laimės pilnos kelnės ir šokoladinis pyragas ir puodelis late kavos pusryčiams. Merginos "keep going" svarbiausiai užsispirymas :)
2014-08-04 09:53:37
Super! :)
2014-08-04 09:53:49
Beveik trys savaitės, tikrai gerų rezultatų pasiekei! Šaunuolė!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS