Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Liubaškos dienoraštis
2014-07-15 21:54:58
Pirma diena: šiandieną pirmą kartą laikiausi mitybos plano. Atsikeliau ankščiausiai ryte, norėjau ne valgyti, o esti :)
Pusryčiams pasirinkau varškę su jogurtu. Atrodė ir daug ir skanu, tačiau alkį pajutau gan greitai. Manau, kad čia labiau psichologinė, o ne fizinė problema, kad negali kada nori ir ką nori užkąsti. Užkandžiui - du obuoliai. Rytojui darysiu pataisą - vienas obuolys ir vienas bananas. Mėgstu obuolius, tačiau jie tik skatina potraukį maistui. Pietums - tuno salotos, kadangi iki šios savaitės pabaigos neturėsiu progos kur nors pasišildyt normalaus maisto. Gaila, bet ką darysi. Pavakariams vėl salotos, o vakarienei organizmas pareikalavo šiltaus anglevandeninio maisto, tad į skrandi sušoko varškėtukai. Nors vėliau komentaruose perskaičiau, kad tokį maistą labiau patartina valgyti iki pietų. Bet labai norėjau. Tiesa, šiek tiek patobulinau recepta: pridėjau kakavos milteliu ir pagardinau cinamonu, nes kažkaip beskonių šližikų valgyt nesinorėjo. Manau kitą kartą pamažinsiu varškės kiekį ir valgysiu su jogurtu. Mėginsiu paderinti su dietologe. Ši savaitė bus skirta pabandimams: kiekio ir skonio santykio atradimams. Vėliau parašysiu komentarus.
O kaip jus valgote? Gaminate viską tiksliai pagal receptą ar darote savo patobulinimus? Nes aš mėgstu skaniai pavalgyti. Nebutinai daug ar riebiai, tačiau maistas turi turėti skonį, tad turiu be galo daug įvairių prieskonių ir šaldytų žolelių, kuom ir gardinu visa savo maistą.
Na, o ši diena praėjo be nukripymų, bet lengva kalbėti, kai pagundų nebuvo. Pažiūrėsim, kaip bus, kai pagundos atsiras...
2014-07-16 07:45:30
Prieskonių galima ir visokių. :)
2014-07-20 09:21:27
Na ka gi. Sekminga diena, pagaliau. Skanios spicy kavos puodelis ir koks nors skanėstas. Nors vakar sugriešijau ir valgiau ledų, bet žiūrint iš kitos pusės, vakar nuėjau 36 km, tad buvo užtarnauta. Savaitės ataskaita: sportuoti gan nesunku, nors prakaituoti tenka, tačiau krūvis nėra nei per mažas nei per didelis. O kadangi dar ir dviratį kartas nuo karto paminu ar kokį tinklinį paluošiu, tai sakyčiau viskas vyksta gan sekmingai. Su maistu...šiek tiek sunkiau. Dabar jau pripratau prie tokios mitybos, tačiau pirmos dvi dienos buvo kažkas žiauraus. Toks jausmas, kad badavau. Atrodo maisto tikrai nemažai, bet jis toks nekaloringas, kad tik pavalgius už kokios valandos valgyti norėjau vėl. Tačiau nėra to blogo, kas nepasibaigtų ir organizmas priprato prie tokios kalorijų normos, stengiuos miksuoti meniu ir po truputi kažkas gaunasi. Labai po truputi :) Pažiūrėsime, ką rytoj parodys svarstyklės, ypač po sekmingos dienos :)
2014-07-20 10:40:17
Šaunuolė! :) Liubaška, kai keiti ką nors ir sudaryto mitybos plano, iškart rašyk dietologei.. Aš irgi taip buvau prisikeitus pagal norą (juk deklaruojama, kad galima keisti patiekalus), bet dietologei neparašiau. Šioji po poros dienų parašė, kad netinkami yra pakeitimai ir vėl pakeitė pati. Jos atsakymas buvo maždaug toks: jeigu nori rezultatų, iš pradžių jokių keitimų, valgai tai, kad paskirta.. Ir tik vėliau bus galima keisti patiekalus..
Kas liečia pagardinimus, aš gaminu dažniausiai taip, kaip nurodyta (improvizacijai gal netinkami patiekalai pas mane) :D Arba kokia lašiša.. Ji man skaniausia tik sūdyta ir druskinta... tai nieko neprimandravosi, gi sviestuko padažo neužsipilsi dar :D :)
2014-07-21 04:46:01
Ačiū už patarimą, brukštelsiu jai, tačiau kaip bebūtų rezultatas stebinantis : 67.2 kg ir vakar buvo sekminga diena. Na žinoma, gal tai nėra 2.8 kg, nes naujas svarstykles nusipirkau nesenai ir pirmas svėrimasis buvo pas draugų, tačiau kaip bebūtų vistiek labai džiaugiuos rezultatais wooooop woooooop woooooop woooooop :)))))))
Pasidžiaugiau vakar šokoladiniu skanėstu ir net alumi, o šiandiena vėl: "Labas sveika mityba ir pirmadienio treniruotė :) " žingsniuojam toliau, nepasiduodam...
2014-07-21 07:47:04
Šaunuolė :)
2014-07-23 08:16:11
Na po sekmingos dienos, vėl pirmadienis... Ir vėl bado jausmas :) bet nieko, jau išmokau jį nuraminti, svarbiausia susirasti veiklos, o kadangi orai pagerėjo, tai visai nesunku numint su dviračiu prie jūros (gyvenu dėkingoje vietoje) arba šiaip išeiti pasivaikščioti. Kadangi praeitos savaitės rezultatai tikrai nudžiugino, tad rankų nenukabinu ir kas bebūtų laikausi plano. Labas rytas visoms, gražaus trečiadienio, einu sportuoti :)
2014-07-24 12:16:14
O je, kaip smagu numinti prie jūros :) Bėgiočiau kogero kas dien pajūriu, mmmm....
2014-07-24 13:30:35
nebėgiotum Egoiste, patikėk :)
Man reikia kelias minutes paskui vaiką paplūdimy iš paskos sparčiau pavaikščiot ir iš karto fantazija atšoka. Tada suvokiu, kiek pastangų reikia tiems, kurie paplūdimy bėgioja ir jie tampa dievais mano akyse :D
2014-07-24 13:37:26
:D Nezinau Egiste, kaip butu jei gyventum prie juros. Galima sakyti jura mano kieme, bet prie jos nusileidziu labai retai, gal todel kad pajurys vien akmenys, o ne smelis. Pakanka i jura pasiziureti pro langa. O gal kalba mano apsileidimas :) Visdelto esiu siandien pasivaikscioti pajuriu, bus nebloga treniruote :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS