Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Liubaškos dienoraštis
2014-07-14 18:43:33
Sveiki, nuo šiandienos prisijungiu prie Jūsų bendruomėnės. Noriu pradėti rašyti dienoraštį ne dėl kažko, bet dėl savęs. Dėl tų silpnų akimirkų, kai norėsis viską mesti, kad galėčiau prisėsti, paskaityti ir prisiminti dėl ko viską pradėjau.
Šiek tiek apis save:
Esu Liubaška. Visą gyvenimą sportuoju, judu, kažką darau. Bet viską darau savo malonumui. Valgau žinoma irgi savo malonumui.
Ankščiau neturėdavau problemų dėl svorio, tačiau dabar man visai nepatinka tai, ką matau veidrodyje. (Ypač lyginant su senomis nuotraukomis). Viskas prasidėjo kariuomėnėje, kai man į galvą įkišo mintį, kad kariuomėnėje maisto bus per mažai, todėl ten valgiau viską, o vakare dar ir šokoladais pasisaldindavau sau gyvenimą. (P.s. SALDUMYNAI ENERGIJOS NEPRIDEDA, valgyk geriau grūdėtą duoną, vaisius žygio metu, na arba bent jau energetinį batonėlį). Sporto kruvis, žinoma buvo irgi nemažas, tačiau kilogramai augo. Vis ramindavau save, kad tai raumenys, o ne riebalai, (jų žinoma irgi atsirado) tačiau saldumynai padarė savo. O kas dar blogiau, grįžus į normalų gyvenimą potraukis saldumynams liko, o maitintis sveikai kažkaip neišeidavo.
Mėginau skaičiuoti kalorijas, tas visai nepadėjo. Svoris krito ir gan sekmingai, tačiau iki to laiko, kol vieną dieną pavalgai kokį tortuko gabaliuką su mascarponės sūriu, o kokią kitą dieną užsinoriu ledų ar kokį desertą.
Mėgstu gaminti ir vis stengiuosi iškepti ką nors naujo ir dar neragauto. Dažniausiai tai būna miltiniai patiekalai arba patiekalai su grietinėlės padažu, skanu gi? :)
Taip ir vargstu kokius metus laiko: tai numetu porą kg, tai tuos pačius priaugu. Tik bėda, kad numesti svoriui reikia bent poros savaičių, o priaugti užtenka vienos geros šventės. Taip motyvacija ir dingsta.
Po geros šventės eidavau pasportuot ir greičiausiai krūvis būdavo per didelis. Ne labai geras sprendimas, žinau.
Praejusį savaitgalį buvo mano gimtadienis, po kurio supratau, kad taip testis nebegali ir reikia rimtai susiimti. Tik reikėjo motyvacijos ir gero spirio į užpakalį.
Bemeginant atsigauti po gimtadienio vienas draugas papasakojo apie kilo.lt. Panagrinėjau jo anketą ir nusprendžiau pameginti. Man labai patiko sistema, kurios dėka nereikia sėdėti ir skaičiuoti kalorijas pačiai ir traumoti savo psichiką. Čia viskas labai paprasta. Mane sužavėjo meniu pasirinkimas ir receptų gausa. Vis dar galėsiu gaminti maistą, tik dabar jau sveikesnį.
Ir pagaliau turiu man tinkamą programą - subalansuotas treniruotes ir subalansuotą maisto kiekį.
Primenu dar kartą sau: šiuo metu noriu numesti svorį ne dėl kokio vaikino, ne dėl to kad kažkam kažką įrodyčiau, o dėl to, kad įrodyčiau pati sau, kad GALIU ir kad užsispirimo man netrūksta.
O jei kada užeis silpnumo akimirką, tereikės sau pačiai priminti:
neverk sau kamputyje atsisėdus, nesigalėk savęs, nuo to geriau nebus ir nemėgink užragauti kokį saldėsį, o pasiimk geriau dviratį ir numink prie jūros, arba eik pabėgioti ir ramiai nuo visko atsipalaiduoti besiklausant mėgstamos muzikos. O dabar pirmyn...tebūnie viskas prasideda!
2014-07-14 18:56:36
Liubaška, sveika prisijngusi! Matau, kad motyvacijos tau netrūksta, tad sėkmės! :)
2014-07-14 22:16:33
Liubaška, sveika prisijungusi :)
2014-07-14 22:26:13
Pamiršau paklausti, kokie duomenys ir tavo tikslai? :)
2014-07-15 06:49:50
Pirma diena. Vakar mitybos plano nesilaikiau, nes gavau jį smarkiai po pietų, tačiau jau pasidariau pirmą treniruotę, kuri nebuvo per daug sunki, bet paprakaituoti teko. Vakarienei grikiai ir daug vandens, o ryte gurgiantis pilvas. Gerai, kad bent pusryčiai sotūs ir skanūs. P.s. galėtų būti šiek tiek saldesni, bet negaliu skųstis :)
Mano tikslai: šiuo metu sveriu apie 70 kg. Vakar nusipirkau svarstykles, vakare rodė 69.3. Prieš tai sveriausi ant kitų svarstyklių, dabar turiu savo.
O kažkada savo senas išmečiau į šiukšlių dėžę, kad nekiltų noras svertis ir demotyvuot save. Dabar vaizdas veidrodyje nepatinka, o tų visų tai neišmesi :))
Noriu numesti iki 63 kg. Anksčiau stabilus svoris buvo 65kg, tad manau numetus iki 63 bus lengviau palaikyti pastovų svorį.
Viskas atrodo paprasta, beliko susitarti su savo galvo, kad maisto pakankamai ir jis skanus, nors jis iš tikro skanus. Bet, kaip sakoma uždraustas vaisius skaniausias, tai ir lenda mintys apie skanius padažiukus, makaronus ir desertus. Na ka gi saločikės į darbą paruoštas, obuoliukai jau kuprinėje, sekmės man darbe :)
2014-07-15 06:55:45
Ūgis 170 cm
2014-07-15 09:01:12
Patikėkit ir čia yra skanių makaronų (su tunu man labai patinka) ir šiaip visokių gardėsių (keksiukai su grūdėta varške ir lašiša) Mmmm.....
2014-07-15 11:55:27
Na maisto pasirinkimas tikrai didelis, tik skirtingai nei Egoiste, makaronų su tunu aš negaliu valgyt, nesiderina man :)
Liubaška, pamatysi kaip greit pasieksi savo tikslo :)
2014-07-15 12:49:03
Sveika prisijungusi ir sėkmės :)
2014-07-15 13:10:37
Liubaška, sveika atvykusi. Manau puikiai su viskuo susitvarkysi ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS