Mityba / Sveika mityba / Ar galima gerti kava?
2015-08-28 23:26:42
Viena du kartus per diena isgerus kavos be cukraus manau nieko blogo neatsitiks.
2015-08-30 10:06:42
Pabandytų kas nors iš manęs atimti kavą :D Pasiųsčiau su visais patrakais mėnulin kūdintis :D Tiesa, aš visą gyvenimą gėriau juodą kavą be cukraus. Visas tas saldžias su pienu ir kitokiais priedais laukau nebe kava, o desertais.
2015-08-30 10:12:55
as irgi. kava geriau ir gersiu. 2 puodeliai per diena dar ne priezastis eiti ispazinties. ir netgi su puse saukstelio kavai skirto pieno. svoris krenta, nes kitu nuodemiu nedarau, taigi beveik angelas.
2015-08-30 11:22:26
Kava netgi greitina medziagu apykaita, rekomenduojama gerti net pries treniruote, nes suteikia energijos. Kava galima net gerti su maistu... Tad manau kava tik geris, o ne blogis :) As irgi geriu 2 puodelius kavos per diena. Jei stinga energijos isgeriu dar ir trecia darbe, jei ruosiuosi sportuoti ta diena.
2015-08-30 20:58:52
Kava taip pat turi kolorijų, taigi ją geriant, reikia kažkuriame maitinime susimažinti kalorijas.
2015-08-31 00:06:35
Tos kalorijos man atrodo kad nedaro dideles itakos...nebent tai kava su sirupu, grietinele ir kitais priedais :))
2015-08-31 09:13:27
Kava turi 2-6 kalorijas, tad tikrai nemanau, kad reikia kazka keisti mityboje :)
2015-08-31 09:54:32
Aš visą gyvenimą geriu kavą-ir nežadu jos atsisakyti. Ji įtakos dietai man neturi. Kai rytą pradedu su kavos puodeliu-žvalu ir sveika.
2015-08-31 09:58:06
Gėriau ir geriu kavą. Tik esu atsisakiusi cukraus joje. Patikėkit, pradėjau skirti kavos skonį ir visos eilines paulig, jacobs ir kt parduotuvinės kavos yra toooooks šlamštas. Rodos, gertum kažkokį brūdą. Už tai, atradau, tikro skonio kavas, kuriomis mėgaujuosi. O cukrus, tai visas kavas paverčia vienodo skonio.
2015-08-31 10:17:45
Black Orchid- kokios tavvo nuomone kavos yra geros? Ka rekomenduoji?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS